ممکن است Teltik Shutdown. چه prepid باید سعی میکنم بعدی ؟

من تحقیق در حال حاضر برای جایگزینی است. من نیاز به لایحه به کمتر از 40 دلار در ماه و حداقل نیاز به 5 گیگابایت از داده ها (ترجیح می دهم بیشتر).

من عاشق Teltik. من استفاده کرده اند و آنها را برای حدود 2 سال است. در 10 سال گذشته من استفاده کرده اند و بسیاری از شرکت ها. Teltik شده است بهترین خدمات اعتباری من همیشه استفاده می شود با ویژگی های بزرگ و خدمات به مشتریان. من در حال حاضر در $33.50 یک طرح ماه. من 6 GB از داده ها است که بیش از رول. به دلیل همه گیر من شده اند عمدتا بر روی فای و 26 گیگابایت داده در هر ماه. برنامه رایگان است که بلوک تماس هرزنامه را نشان می دهد و caller ID از همه. بین المللی استفاده کنید. T-Mobile سهشنبه دسترسی داشته باشید.

من شروع به تحقیق کردم و در اینجا جایگزین من تا کنون. اگر هر کسی می تواند صدای سنج ایجاد کردن در با جایگزین من ممکن است از دست رفته و یا جوانب مثبت/منفی از آنهایی که من ذکر شده اند لطفا. آن را می شود خیلی قدردانی.

– T-Mobile connect: 25 دلار به علاوه مالیات و هزینه برای 5 GB (دربسته) و هیچ T-Mobile شنبه.

– با حداکثر سرعت دویدن Kickstart 35 دلار به علاوه مالیات و هزینه ها به صورت نامحدود. مالیات ها و هزینه های تغییر برای من همه زمانی که من تا به حال آنها را و آنها مسخره است. افتضاح خدمات به مشتریان است. هیچ چیزهای رایگان.

– نعناع: شما باید به جلو دادن حداقل 3 سال جلوتر از زمان. نه علاقه مند.

– Verizon اعتباری: $40 ($35 با خودکار-پرداخت) به علاوه مالیات و هزینه برای 5 GB. وجود دارد یک تبلیغی است که می گوید شما اضافی 5 دلار یک ماه پس از بودن با آنها را برای 3 ماه و 10 دلار بعد از 9 ماه. بنابراین به نظر می رسد خود را طرح می تواند به عنوان کم به عنوان $25. هیچ چیزهای رایگان.

– قابل مشاهده است: $40 نامحدود همه چیز. 25 دلار برای ماه اول. $100 مجازی مسترکارت پس از 2 ماه پرداخت با پورت در. به نظر می رسد مانند سرعت دربسته در محیط. Deprioritized. حزب پرداخت به نظر می رسد جالب (قبض خود را می تواند به عنوان کم به عنوان $25.). هیچ شماره خدمات به مشتریان است که می تواند واقعا بد اگر شما دارای عدم دسترسی به اینترنت. رایگان و بسیار کم پایان گوشی آندروید اگر شما تعویض یک تلفن است که سازگار نیست. هیچ ماهانه چیزهای رایگان.

– Straight Talk $34 با خودکار-پرداخت 5 GB. من آن را استفاده نمی شود آنها را برای بیش از 5 سال, اما آنها به گردابی خدمات به مشتریان است. Deprioritization. هیچ چیزهای رایگان.

– رونق همراه: وب سایت به نظر می رسد bootleg به عنوان جهنم است. من صرفنظر تحقیق بیشتر است.

– کل بی سیم: $33.20 پس از خودکار برای پرداخت 5 گیگ سرعت بالا/فضای مجاز: نامحدود. تبلیغی برای 25% 1 ماه. هیچ چیزهای رایگان.

– قرمز جیب: 30 دلار برای 8 گیگ با سرعت بالا/فضای مجاز: نامحدود. هیچ چیزهای رایگان.


با تشکر از کمک شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>