تجربه مثبت با USMobile رایگان 10GB رومینگ بین المللی eSIM داده

من سفر در سطح بین المللی در حال حاضر و می خواستم برای به اشتراک گذاشتن به روز رسانی سریع برای کسانی که با توج

توسط HALOHEKAYATHA در 21 تیر 1399
من سفر در سطح بین المللی در حال حاضر و می خواستم برای به اشتراک گذاشتن به روز رسانی سریع برای کسانی که با توجه به ما تلفن همراه (usmobile.com) به آنها پیشنهاد 10GB بین المللی داده های خود را برای برنامه های نامحدود ($40/mo).

راه اندازی سرویس (با شماره پورت) سریع و آسان پشتیبانی خود است که احتمالا یکی از بهترین من تا به حال در نظر mvno را. من در سوپر LTE (Verizon) شبکه نامحدود پرداخت اضافی برای کانون و "مضحک سرعت' بنابراین من این برنامه 50 دلار در هر ماه است.

چیز مهم است به یاد داشته باشید در مورد سرویس اولیه خود را به خط سرویس (ما) شماره نمی خواهد که رومینگ. نه شما وای فای, تماس, تا زمانی که شما در حال سفر نیست تعداد که قادر به دریافت/برقراری تماس یا اس ام اس.

درخواست رایگان 10GB رومینگ داده ها مدتی طول می کشد برای راه اندازی خود را در حمایت از عوامل در فیلیپین مسیر درخواست برخی از sms های مناسبتی تیم. در آن زمان آنها حدود 3 روز کسب و کار برای آنها را به ایمیل من eSIM QR کد به آن را راه اندازی بر روی دستگاه شما است.

دیگر همه چیز در مورد بین المللی رومینگ داده eSIM:
- رومینگ eSIM نشان نمی دهد تا در وب سایت خود را از داشبورد خود را به عنوان به طور منظم ما شماره.
- قادر خواهد بود برای بررسی اطلاعات چقدر مقدار در سمت چپ بر روی حساب خود را بنابراین ممکن است نیاز به بستگی به دستگاه شما اطلاعات حسابداری.
- همان چیزی که در مورد طرح انقضا اما USMobile اجازه می دهد تا eSIM به تاریخ و زمان آخرین 30 روز از تاریخ صدور.

بسیار خوشحال با ما موبایل در کل من آرزو می کنم آنها تا به حال فای, تماس, بنابراین من می توانید اس ام اس من در اینجا برای زمانی که من ثبت نام در به بانکداری آنلاین و غیره... اما شما نمی توانید آن را تمام. این 10GB از برنامه داده های ذخیره شده من حدود 18 دلار (با استفاده از esimdb.com برای پیدا کردن ارزان ترین رومینگ برای کشور خود را).tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب