لطفا کمک کنید: در سراسر کشور (خانه/محلی)

داستان کوتاه… قرارداد من آمد و با توجه با راجرز و من به روز رسانی و سپس بازگشت و یک دستگاه. ناراضی با قیمت های پایین و من نگاه به آزادی و آنها با ارائه یک معامله بزرگ اگر من به عقب می آیند (پورت) به آنها. با استفاده از این اطلاعات راجرز ایجاد یک معامله جدید برای من بود و من تصمیم به آن را از چوب. متاسفانه هنگامی که در تلاش برای به دست آوردن این معامله در سطح فروشگاه و با آنها تماس خود را به تیم پشتیبانی چند بار همه چیز را از طریق کاهش و مقابله شروع به تغییر است.

به عنوان مثل من منتقل شده به آزادی دیروز (18 مه سال 2020) و دریافت یک تلفن از آنها و زوج آن را با تبلیغاتی تبلت ارائه دهد. همه چیز به نظر می رسید به کار تا زمانی که من به خانه. من دو خوابگاه در Port Coquitlam و در هر مکان و زمانی که تلاش برای استفاده از خدمات آن را غیر existant!

زمانی که من گوشی من شماره آن را مستقیما به پست صوتی و تبلت من می گوید: “بدون سرویس”. زمانی که من در گوشی من آن را نشان می دهد “در سراسر کشور” سیگنال نوار نشان می دهد “R” و من صفحه نمایش نشان می دهد دو ساعت در مناطق “محلی” & “صفحه اصلی”. متوجه تلفن من بود رومینگ من می دانستم که این تبلت تا به حال “بدون سرویس” پس از رومینگ داده خاموش شد.

با این اطلاعات من زنگ زد آزادی همراه بود و زحمت کش گفتگو با یک نماینده که نگه داشته تکرار چگونه تحت هر دو آدرس جستجوهای آزادی پوشش. نا امید به من گفت: اگر این مورد بود من نمی خواهد در خط. آنها قرار داده و سپس من را از طریق به شبکه خود تیم (پشتیبانی فنی) که گفت: ممکن است یک “اتصال” مسئله موجب آن اگر چه آزادی پوشش و نقشه را نشان می دهد این ممکن است “fringe” پوشش که در آن سیگنال ضعیف است و رومینگ شریک ممکن است پوشش بهتر.

این گفت: من می خواهم به می دانم که اگر دیگران در آزادی اند, حال در مسائل Minnekhada پارک منطقه ای و یا میراث مناطق کوهستانی از پورت کوکوئیتالم?

مشکل من این است که شبکه ای تیم عملیات با اشاره به خدمات منطقه اختلال و گفت: “به دفتر” تیم خواهد رسیدن به من در عرض 30 روز مشاوره یک به روز رسانی. زمانی که من گفت: من تجهیزات بی فایده بود و من سیاست بازگشت 15 روز من بود گفت: من می توانم اجرا در سراسر کشور” بدون مشکل و به عنوان یک حسن نیت ارائه میدهد برای من مشکل آزادی را تخفیف من طرح ماهانه 10 $برای 6 ماه.

بر خلاف… این تخفیف بی فایده است که حتی در “سراسر کشور” گوشی من به سادگی کار نمی کند و اگر داده ها اتفاق می افتد به کار آن را فوق العاده فوق العاده کند. از خواندن در وب سایت خود را اگر من “در سراسر کشور” تماس رایگان هستند هر دو ورودی/خروجی داده اما در پوش 2GB و پس از آن بسیار آهسته است که باعث می شود این برنامه حتی پس از ارائه تخفیف گران تر از کارت های اعتباری بر روی یکی از عمده حامل LOL!

آنها “قول” این موضوع را ثابت خواهد شد در عرض 30 روز اما من نمی توانم تکیه بر یک برنامه به طور بالقوه خالی وعده و نمی خواهید به سخت افزار است که کار نمی کند و یا بخشی از کار است که در آن من خواهد خود را پس از 15 روز در یک قیمت سنگین باید من بعد از آن نیاز به لغو.

هر کسی که پیشنهاد و یا آشنا با منطقه ، من دوست دارم به شنیدن نظرات شما! من فقط تعجب اگر من باید این سخت افزار (با توجه به ارتقاء کردم) و سختی آن را به امید خدمات می کند, بهبود, بازگشت همه چیز و فقط بازگشت به راجرز و یا بازگشت سخت افزار اما نگه داشتن “خدمات تنها” با استفاده از خود من سخت افزار و ببینید که چگونه همه چیز نگاه کنید در ماه آینده ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>