لوبيا سالاد با تن ماهی و گوجه فرنگی و Peperoncini

ارسال شده توسط Kalyn دنی در ژوئن 2, 2010 لوبيا سالاد با تن ماهی و گوجه فرنگی و Peperoncini است فقط چند دانه

توسط HALOHEKAYATHA در 9 تیر 1399

ارسال شده توسط Kalyn دنی در ژوئن 2, 2010

لوبيا سالاد با تن ماهی و گوجه فرنگی و Peperoncini است فقط چند دانه و تعداد زیادی از ماهی تن و این است ایده آل برای سریع سالاد برای ناهار! استفاده از جعفری یا گشنیز برای سبزی تازه هر کدام که شما ترجیح می دهید.

پین لوبيا سالاد با تن ماهی و گوجه فرنگی و Peperoncini به آن را امتحان کنید بعد!

Pinto Bean Salad with Tuna, Tomatoes, and Peperoncini finished salad in bowl text overlay photo

حتی اگر من به روز رسانی شده است عکس, در این سایت برای بسیاری از سال ها هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عکس ها در سایت. تا زمانی که من تصادفا در سراسر این لوبيا سالاد با تن ماهی و گوجه فرنگی و Peperoncini در آرشیو عکس های قدیمی که واقعا وحشتناک راست دور رفت و آن را به بالای لیست من برای دستور العمل نیاز به یک عکس به روز رسانی. و حتی اگر این ترکیب از مواد تشکیل دهنده است به خصوص نور عکس های جدید هستند قطعا بهبود!

پس من در به روز رسانی عکس ها من تصمیم گرفتم برای به روز رسانی دستور العمل به آن را بیشتر کربوهیدرات آگاهانه و اضافه کردن بیشتر کم کربوهیدرات تن ماهی و Peperoncini باعث می شود این سالاد با 16 کربوهیدرات خالص در این نسخه جدید است. کارا و من نیز روشن کردن جعفری به صورت خرد شده, گشنیز, اما اگر شما یک گشنیز فن سالاد نیز با جعفری.

البته من می دانم که یک سالاد با لوبیا نمی شود یک ضربه با برخی از خوانندگان من, بنابراین اگر شما مانند peperoncini اما نمی خواهم کربوهیدرات اتمام من تند, Low-Carb سالاد با Peperoncini از جمله یک هیچ-bean نسخه از این سالاد! اما برای هر کسی که دوست دارد این ترکیب و ایده کمتر لوبیا و ما کاملا این سالاد که ما ساخته شده با تن ماهی بسته بندی شده در روغن زیتون که یکی از مورد علاقه من تابستان مواد تشکیل دهنده. اگر شما یک تن از طرفداران که مهم نیست یک مقدار متوسط از کربوهیدرات امیدواریم که شما لذت بردن از تلاش آن! (و در اینجا printer-friendly لینک برای نسخه اصلی فقط در مورد آن است برخی از طرفداران.)

چه Peperoncini فلفل?

Peperoncini فلفل یک نوع کمی ادویه ترشی فلفل که به فروش می رسد در کوزه. تند Peperoncini فلفل اغلب به عنوان یک چاشنی زدن در رستوران, سالاد, و, و آنها را به صفر کربوهیدرات و یکی از مورد علاقه من, مواد لازم سالاد. کلمه ای است که گاهی اوقات املای Pepperoncini اما در کوزه من برای سال آن را املای Peperoncini بنابراین این که چگونه من آن املا! بسیاری از دستور العمل های قدیمی تر باید دستورالعمل برای نحوه تخلیه و برش Peperoncini اما در حال حاضر که من کشف کرده ام شما می توانید با خرید قطعه قطعه Peperoncini فلفل (لینک های وابسته) این چیزی است که من همیشه استفاده کنید. و من Costco حمل آنها را در یک گالن شیشه به طوری که چیزی است که من اتاق را برای در یخچال!

Pinto Bean Salad with Tuna, Tomatoes, and Peperoncini process shots collage

چگونه می توان لوبيا سالاد با تن ماهی و گوجه فرنگی و Peperoncini:

(پایین برای دستور العمل کامل با اطلاعات تغذیه ای.)

 1. شستشو و لوبیا چيتي تا زمانی که هیچ بیشتر فوم به نظر می رسد پس از آن تخلیه می شوند.
 2. در حالی که لوبیا تخلیه ماهوت پاک کن زدن با هم آب لیمو Peperoncini آب, سبز, سس سس فلفلی تاباسکو (لینک های وابسته) سنبله ادویه (لینک های وابسته) و نمک و فلفل و روغن زیتون را پانسمان.
 3. هنگامی که لوبیا در حال خشک شیر یا خط با مقداری از مخلوط سس و اجازه لوبیا در آن بخیسانید.
 4. Genova تن ماهی بسته بندی شده در روغن زیتون (لینک های وابسته) است تن من خیلی دوست دارم من خرید آن را با مورد از Amazon.com! من با استفاده از دو قوطی در این نسخه جدید از سالاد.
 5. تخلیه روغن از ماهی تن و سپس با استفاده از یک چنگال به شکستن آن را کمی.
 6. برش گوجه فرنگی گیلاس به چهارم.
 7. اگر شما کل Peperoncini فلفل قطع ساقه پایان حذف دانه و خلال فلفل. (من قطع انتهای ساقه و تخلیه آنها را در یک صافی و سپس حذف دانه و خلال یکی در یک زمان.
 8. اگر شما قطعه قطعه Peperoncini فلفل (لینک های وابسته) فقط اندازه گیری از 1/2 فنجان (یا بیشتر اگر شما عشق Peperoncini مثل من).
 9. خلال پیاز سبز. شستن گشنیز و خشک; سپس بطور عالی یا ظریف یا ریز ریز ریز کردن به اندازه کافی به 1/2 فنجان خرد شده, گشنیز یا بیشتر اگر شما یک گشنیز فن مثل من.
 10. با هم مخلوط لوبیا خرد شده peperoncini قطعه قطعه سبز, پیاز, گوجه فرنگی و گشنیز خرد شده و سپس شیر یا خط با بقیه پانسمان.
 11. سپس به آرامی هم بزنید و تن ماهی به سالاد.
 12. فصل را با نمک و تازه فلفل سیاه و سفید و خدمت می کنند.
 13. من خوشحالم که به گزارش باقی ماند خوب در یخچال برای چند روز و من تا به حال برخی برای صبحانه دو روز در یک ردیف که چقدر من دوست دارم این سالاد!

Pinto Bean Salad with Tuna, Tomatoes, and Peperoncini close-up photo

بیشتر سالاد با تن ماهی, شما ممکن است لذت بردن از:

سالاد تن ماهی با گوجه فرنگی و جعفری و نعناع
لوبیا سفید, سالاد با تن ماهی و جعفری
تن ماهی شکم پر آووکادو با گشنیز و لیمو

مواد تشکیل دهنده

 • یکی 15 اونس. می توانید با لوبیا چيتي شستشو داده و خشک
 • 2 T تازه فشرده آب لیمو
 • 1 T Peperoncini آب (آب نمک از بطری فلفل)
 • 1/2 قاشق چایخوری. سبز سس سس فلفلی تاباسکو (یا بیشتر اگر شما آن را دوست دارم تند)
 • 1 قاشق چایخوری. سنبله ادویه (اختیاری اما توصیه می شود)
 • نمک و تازه فلفل سیاه و سفید به طعم و مزه
 • 5 T روغن زیتون فوق العاده خالص
 • 1 فنجان ورقه peperoncini فلفل (یادداشت کنید)
 • 1/4 فنجان ورقه شده پیاز سبز
 • 1 فنجان خرد شده گوجه فرنگی گیلاس
 • 1/2 فنجان گشنیز خرد شده (یادداشت کنید)
 • دو 5 اونس است. قوطی تن ماهی بسته بندی شده در روغن زیتون

دستورالعمل

 1. شستشو می تواند یکی از لوبیا چیتی تا زمانی که هیچ بیشتر فوم به نظر می رسد و سپس اجازه تخلیه.
 2. در حالی که لوبیا تخلیه ماهوت پاک کن زدن با هم آب لیمو Peperoncini آب, سبز, سس سس فلفلی تاباسکو (لینک های وابسته) سنبله ادویه (لینک های وابسته) و یا یکی دیگر از همه منظوره ادویه مخلوط و نمک و فلفل و روغن زیتون را پانسمان.
 3. هنگامی که لوبیا در حال خشک شیر یا خط با 3 تن از مخلوط سس و اجازه لوبیا marinate در حالی که شما آمادگی این مواد تشکیل دهنده دیگر.
 4. من با استفاده از دو قوطی در این نسخه جدید از سالاد. تخلیه روغن از ماهی تن و سپس با استفاده از یک چنگال به شکستن آن را کمی نگه داشتن آن را هنوز هم یک بیت دلپذیری.
 5. برش گوجه فرنگی گیلاس به چهارم (و یا اگر شما با استفاده از بزرگتر گوجه فرنگی تاس را به قطعات کوچک.)
 6. اگر شما کل Peperoncini فلفل قطع ساقه پایان حذف دانه و خلال فلفل. (من قطع انتهای ساقه و تخلیه آنها را در یک صافی و سپس حذف دانه و خلال یکی در یک زمان.
 7. اگر شما قطعه قطعه Peperoncini فلفل (لینک های وابسته) فقط اندازه گیری از 1/2 فنجان (یا بیشتر اگر شما عشق Peperoncini مثل من).
 8. خلال پیاز سبز.
 9. شستن گشنیز چرخش خشک و یا خشک با حوله کاغذی و سپس بطور عالی یا ظریف یا ریز ریز ریز کردن به اندازه کافی به 1/2 فنجان خرد شده, گشنیز یا بیشتر اگر شما یک گشنیز فن مثل من.
 10. با هم مخلوط ترشی لوبیا خرد شده Peperoncini قطعه قطعه سبز, پیاز, گوجه فرنگی و گشنیز خرد شده و سپس شیر یا خط با بقیه پانسمان.
 11. سپس به آرامی هم بزنید و تن ماهی به سالاد.
 12. فصل را با نمک و تازه فلفل سیاه و سفید و خدمت می کنند.

یادداشت

من با استفاده از قطعه قطعه Peperoncini فلفل (لینک های وابسته) برای سالاد, اما دیدن دستورالعمل حذف برای از بین بردن دانه و برش فلفل اگر شما کل فلفل. استفاده بیشتر یا کمتر Peperoncini به طعم و مزه. استفاده از خرد شده گشنیز یا جعفری هر کدام که شما ترجیح می دهید. من عاشق Genova تن ماهی بسته بندی شده در روغن زیتون (لینک های وابسته) اما استفاده از هر تن شما ترجیح می دهند برای سالاد.

دستور العمل ایجاد شده توسط Kalyn.

اطلاعات تغذیه:

عملکرد:

6

اندازه خدمت:

1

مقدار در هر وعده: کالری: 279کل چربی: 14 گرمچربی اشباع شده: 2 گرمچربی ترانس: 0گرمچربی اشباع نشده: 12gکلسترول: 22mgسدیم: 886mgکربوهیدرات: 20 گرمفیبر: 4 gشکر: 8gپروتئین: 18 گرم

اطلاعات مربوط به تغذیه است که به طور خودکار محاسبه می شود با دستور العمل پلاگین استفاده میکنم. من یک متخصص تغذیه و نمی تواند تضمین 100% دقت از متغیرهای بسیاری بر این محاسبات است.

Pinto Bean Salad with Tuna, Tomatoes, and Peperoncini thumbnail image of finished salad in bowl

رژیم غذایی کم کربوهیدرات / پایین-رژیم غذایی قند خون / ساحل جنوبی پیشنهادات:
حتی با بیشتر ماهی تن و Peperoncini و کمتر این لوبیا چیتی, لوبیا, سالاد تن ماهی با گوجه فرنگی و Peperoncini است که احتمالا بیش از حد بالا در کربوهیدرات به صورت سنتی رژیم های غذایی کم کربوهیدرات است, اما همه چیز در این سالاد می توان به تصویب تمام مراحل اصلی رژیم غذایی ساحل جنوبی و یا هر نوع دیگری از کم قند خوردن طرح.

پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی:
استفاده از دستور العمل های سالاد به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در سالاد مثل این یکی. استفاده از رژیم غذایی نوع شاخص برای پیدا کردن دستور العمل های مناسب برای خاص برنامه. شما همچنین می توانید دنبال Kalyn آشپزخانه در Pinterest برای دیدن تمام دستور العمل های خوب من به اشتراک گذاری وجود دارد.

 
Pinterest image of Pinto Bean Salad with Tuna, Tomatoes, and Peperoncini

ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب