نظر مورد نیاز: داشتن حداکثر سرعت دویدن Airave و خط شارژ در حال حاضر و پس از ادغام

من backstory اشاره شده در پست من در بالا این است که من تماس گرفتم با حداکثر سرعت دویدن در مورد بدتر شدن خدمات در خانه دیروز. من تماس اتصالات انداختن و فرد در پایان از تماس های من مشکل شنوایی / درک من است.

تاریخچه
من استفاده می شود به دو AirRaves اخیر بودن AirRave 2.5 که من بازگشت حدود دو سال پیش در انتظار نسخه های جدیدتر که هرگز آمد.

پاسخ از حداکثر سرعت دویدن پس از آن بود که من فقط با استفاده از وای فای تماس و وجود دارد بدون نیاز به یک AirRave جایگزینی پس از ماه انتظار برای جایگزینی.

در حال حاضر
فقط دیروز من در چت با چهار ویژگی های مختلف با حداکثر سرعت دویدن متخصصان برای یک ساعت – re-تأمین / به روز رسانی تلفن های ما با PRLs et al فایده ای نداشت.

من یک آیفون X در حال اجرا در iOS 13.5 و همسر من یک آیفون 8 با همان iOS.

قطعنامه
پس از مداوم تشخیص re-تنظیم و ادامه داد: مسائل در اینجا موضوع:

با حداکثر سرعت دویدن: [با حداکثر سرعت دویدن را ترتیب] “برای یک سیگنال تقویت’ Casa نقش ونگار ریگی دادن خود را در آدرس مشترک و کار می کند مانند شخصی خود را همراه برج در آدرس خود را. آن را فقط کار می کند در رابطه با اینترنت و شما نیاز به آن محل نزدیک/داخل یک پنجره برای بهترین نتایج. و مطمئن باشید که شما نمی خواهد هر گونه sch موضوع دوباره.”

من: خوب. که بزرگ خواهد بود. آن است که سازگار با هر دو با حداکثر سرعت دویدن و TMobile?

با حداکثر سرعت دویدن: “بله ما آخرین سیگنال تقویت دستگاه است که پشتیبانی از “Volte” و آن را افزایش کلی خدمات در آدرس خود را به طوری که شما برنده ‘ تی در صورت هر گونه مسئله دوباره.”

امیدوارم من را ببینید و آن را در یک زن و شوهر از هفته. من گزینه بعدی برای تست درایو جدید TMo گوشی و برنامه. در هر صورت من باید تا پایان وجود دارد پس از ادغام کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im