یک ماه قابل مشاهده نقد و بررسی

من شده اند با استفاده از قابل رویت از 6/30/2020. من پرداخت 20 دلار برای ماه اول با پیدا کردن یک کد ارجاع آنلا

توسط HALOHEKAYATHA در 11 مرداد 1399
من شده اند با استفاده از قابل رویت از 6/30/2020. من پرداخت 20 دلار برای ماه اول با پیدا کردن یک کد ارجاع آنلاین. من پرداخت می شود $25 من ماه دوم با پیوستن به یک حزب حق دور.

مزایا:
- 25 دلار در ماه اگر شما پیوستن به یک حزب است.
- سیم کارت رایگان/ابزار وارد یک شبه.
- انتقال بسیار سریع است.

منفی:
- خدمات به مشتریان است مطلق شوخی است. آنها فقط تا هر آنچه که آنها می خواهند. برای مثال به من گفته شد می تواند 100 دلار مستر کارت ارائه و مبادله تلفن قدیمی من به صورت رایگان. من خواسته های مختلف 3 تکرار و 3 پاسخ متفاوت است. من تصمیم به این باور یکی از آخرین بار که به من گفت که من می تواند استفاده از هر دو ارائه می دهد فقط در مورد. من گزارش نداشتن سرویس در صفحه اصلی و پشتیبانی به من پاسخ تصادفی ساخته شده است که هیچ حس به طوری که آنها تا به حال به ایمیل یک ردیف بالاتر پشتیبانی می کند. 5 روز بعد من یک ایمیل کردم که گفت: "پس از به دقت بررسی شبکه ما تیم خود را پیدا منطقه به خوبی پوشش به طور خاص در صفحه اصلی آدرس ذکر شده در حساب خود را و آن است که کار به صورت عادی. ما پیدا کردن که شما هستند احاطه شده توسط یک حاشیه منطقه تحت پوشش. این به این معنی در این منطقه در طول زمان استفاده شما ممکن است تجربه متفاوت داده ها با سرعت ضعیف کیفیت تماس و سیگنال نوسانات." با توجه به تمام نقشه های من می توانید پیدا کردن من در زندگی به طور کامل تحت پوشش Verizon منطقه که در نزدیکی هر اقیانوسها و من استفاده می شود دیگر اعتباری Verizon شرکت ها با مسائل. متوجه آنها نیست جواب سوال من و یا پیشنهادات. این سرویس بد در خانه و نه در مناطق اطراف آن. من می تواند تایپ کردن بسیاری از دیگر تعاملات من تا به حال با آنها در ماه گذشته اما از آن است که ارزش وقت من و یا شما.

- آهسته و اغلب داده های غیر قابل استفاده. من فقط قضاوت با نگاه به تست سرعت نرم افزار. در واقع من سعی کردم به استفاده از برنامه های کاربردی که نیاز به دیتا. آنها اغلب نمی خواهد بار یا زمان خواهد بود ، من راند تا آنجا که یک ساعت از محل سکونت من بود و همان مسائل است.

- سایت و برنامه زباله. 9/10 بار من می توانم دسترسی به حساب کاربری من در این سایت قابل مشاهده. من هم یک خطا از آنها (چیزی در امتداد خطوط ببخشید بعدا دوباره امتحان کنید) و یا آن را فقط نشان می دهد که هیچ اطلاعات حساب در همه. همان چیزی که در برنامه است. من سعی کردم چند مرورگر و باید خاموش من, پنجره و مسدود کننده.

- هیچ خدمات به مشتریان شماره تماس بگیرید. من می دانستم که این رفتن در اما در 2 امتیاز آنها قرار بود با من تماس برای پشتیبانی و هرگز.

- کیفیت تماس خوب نیست. من اغلب می شنوید استاتیک و بنابراین می تواند به مردم در خط دیگر.

بالاترین گزارش سرعت دانلود (یک بار) 115 مگابیت در ثانیه

کمترين سرعت دانلود 0.09 مگابیت در ثانیه

بالاترین گزارش پینگ 199 ms

کمترین گزارش پینگ 80 ms

بسیاری از زمان من در حدود 1 تا 3 مگابیت در ثانیه دانلود و 100-150 ms پینگ.

اگر من تا به حال برای رای دادن به آنها در مقیاس از 1 تا 5 5 بهترین بودن من می خواهم آنها را به 1. اگر شما فقط می توانید استطاعت 25 دلار در ماه و فقط باید Verizon پس از آن من حدس می زنم آنها را امتحان کنید.

آن زمان من 31 هفته و 2 پرداخت به من 100 دلار کارت هدیه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب