به روز رسانی جدید برای نسخه های افتخار 20 و افتخار 20 Pro.

ما فقط دریافت اطلاعات است که مدل های اروپایی افتخار 20 و 20 نرم افزار در حال دریافت سیستم جدید به روز رسانی.

توسط HALOHEKAYATHA در 23 تیر 1399
ما فقط دریافت اطلاعات است که مدل های اروپایی افتخار 20 و 20 نرم افزار در حال دریافت سیستم جدید به روز رسانی.

دستگاه خواهد شد مشغول به کار در سحر و جادو UI 3.1 است که آخرین تفسیر افتخار آندروید پوست. آن را بر اساس هواوی EMUI 10.1. سحر و جادو UI 3.1 اجرای اتفاق افتاد برای اولین بار در مه, اما تنها در چین است.

در حال حاضر کشورهایی مانند فرانسه و آلمان و جمهوری چک در حال گرفتن فایل های جدید را به عنوان ما صحبت می کنند احتمالا بیشتر کشور را شامل می شود و همچنین بسیار به زودی.

نگران نباشید اگر شما نمی دریافت فایل های جدید و در عین حال شما باید به یاد داشته باشید که این ارسال در دسته بنابراین ممکن است در حالی که آن را به می رسند. به روز رسانی می شود downlaoded با تشکر از این نرم افزار پشتیبانی می کند. ساخت نام برای این به روز رسانی است 10.1.0.230.

تمام افتخار کاربرانی که مشکل با شبکه ای محاصره می توانید بررسی کنید وب سایت ما SIM-UNLOCK.NET.

ما پیشنهاد ویژه باز کردن قفل کدهای به حذف شبکه های محاصره, و یا ما می توانید آن را از طریق یک ویژه باز کردن برنامه ایجاد شده برای T-Mobile ایالات متحده آمریکا و Metro pcs.

به بررسی کل ارائه و همچنین به عنوان دستورالعمل های آنلاک لطفا لینک های زیر کلیک کنید:

Huawei network unlock codes

و یا باز کردن برنامه

افتخار باز کردن برنامه

Sim-unlock.net یک شبکه آنلاک شرکت است که می تواند به برداشتن محاصره از تقریبا هر شبکه از سراسر جهان است. ما باز مدل هایی مانند آیفون و سامسونگ و سونی و بسیاری دیگر در حال حاضر در وب سایت ما می توانید باز 7464 مدل های تلفن, اما تعدادی نگه می دارد گرفتن بزرگتر و بزرگتر.

قیمت های ما ارزان هستند و ما لازم نیست وقت زیادی را برای دریافت کار انجام می شود. ما با استفاده از گزینه های پرداخت مانند پی پال یا کارت های اعتباری به طوری که هر کس می تواند استفاده از خدمات ما.

ما درمان هر مشتری با احترام و سعی کنید برای کمک به آنها را در هر راه ممکن است. شما می توانید بررسی های ما در وب سایت ما sim-unlock.net ما hundrets از مشتریان راضی است که استفاده از وب سایت ما به طور منظم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن