آیفون جدید از اپل در ورایزون?

دختر من در حال حاضر یک شکست 6 بر Verizon سیم نیز از تاریخ به عنوان آن را حمایت از VoLTE. بچه فقیر تا به حال چنین پیش فرض دبیرستان ارشد سال اما آیا زمین خودش خوب کمک هزینه تحصیلی در کالج بزرگ پس از او گرفتن یک گوشی جدید برای فارغ التحصیلی.

من می خواهم به خرید مستقیم از اپل و انجام می شود در ورایزون به دلیل آن است که بهترین پوشش در این منطقه اما من می دانم که نمی تواند اتفاق می افتد در خارج از جعبه مگر اینکه من سیم کارت تعویض و من می خواهم به پیروی از قوانین به خصوص با حرکت چند ساعت دور – نمی خواهید هر گونه مسائل. با توجه به هر دو ورایزون بی سیم اپل و وب سایت آن را می گوید که گوشی unlock پس از 60 روز است. این بدان معنا خواهد بود آن را در لیست سفید برای استفاده در Tracfone پس از 60 روز ؟ من همیشه می تواند سوئیچ او را به T-Mobile به عنوان آنها در حال #2 در منطقه اما در حالت ایده آل من ترجیح می دهم نه به.

با تشکر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>