ما شنیده جدید rumores در مورد آینده نوکیا 6.3 مدل.

گفته شده است که این دستگاه جدید را یک پیکسل 670 یا 675 چیپ ست.

این گزارش همچنین ادعا می کند که نوکیا 6.3 ممکن است مجهز به چهار دوربین نصب بر روی پشت با لنز زایس نام تجاری است. به 6.2 قلم زایس اپتیک و بسته بندی سه گانه ماژول دوربین شامل یک 16MP اصلی 8MP ultrawide و 5MP عمق سنسور واحد است.

اطلاعات دیگر ادعا می کنند که نوکیا 6.3 ممکن است ویژگی های PureDisplay با waterdrop شکاف بالا برای selfie camera 16MP.

مدل پایه از نوکیا 6.3 با 3GB RAM, و ذخیره سازی 64GB شایعه شده است که به طور متوسط جهانی قیمت خرده فروشی €249 و باید آن را نشان داد در Q3 سال 2020 در یک نوکیا راه اندازی رویداد.

SIM-UNLOCK.NET پیشنهادات ویژه باز کردن خدمات برای تمامی مدل های نوکیا.

ما می تواند باز کردن یک شبکه محاصره از اکثر شبکه ها از سراسر جهان است.

به منظور بررسی کل پیشنهاد لطفا روی لینک زیر کلیک کنید:

نوکیا باز کردن شبکه

Sim-unlock.net یک شبکه آنلاک شرکت است که می تواند به برداشتن محاصره از تقریبا هر شبکه از سراسر جهان است. ما باز مدل هایی مانند آیفون و سامسونگ و سونی و بسیاری دیگر در حال حاضر در وب سایت ما می توانید باز 7464 مدل های تلفن, اما تعدادی نگه می دارد گرفتن بزرگتر و بزرگتر.

قیمت های ما ارزان هستند و ما لازم نیست وقت زیادی را برای دریافت کار انجام می شود. ما با استفاده از گزینه های پرداخت مانند پی پال یا کارت های اعتباری به طوری که هر کس می تواند استفاده از خدمات ما.

ما درمان هر مشتری با احترام و سعی کنید برای کمک به آنها را در هر راه ممکن است. شما می توانید بررسی های ما در وب سایت ما sim-unlock.net ما hundrets از مشتریان راضی است که استفاده از وب سایت ما به طور منظم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im