میکرو تلفن استقرار معیارهای

من زندگی می کنند در NIMBY شهر Laguna Niguel کالیفرنیا که در آن ماکرو همراه سایت مجاز نیست مگر اینکه آنها مبدل در برج کلیسا یا دیگر ساختمان های تجاری. من هرگز حتی دیده جعلی کاج یا درخت خرما همراه سایت اینجا در این شهر است. مگر اینکه شما زندگی می کنند در نزدیکی یک مرکز خرید یا یک کلیسا در ساختمان/در-خانه پوشش در Laguna Niguel برای هر دو Verizon و AT&T بسیار گردابی با اکثر مردمی با تکیه بر WiFi calling. چند سال پیش Verizon اقدام به نصب یک ماکرو همراه سایت در زیربخش از بادبادک تپه در نزدیکی زمین تنیس. این ماکرو همراه را تا حد زیادی بهبود پوشش برای صدها اگر نه هزاران نفر از خانه ها در حالی که ارائه سود مالی به هوا. بادبادک تپه ها تایید ماکرو همراه سایت است که می شده اند مبدل به عنوان یک درخت کاج با این حال NIMBYs بودند تا در آغوش مورد این موضوع با استناد به سرطان unsightliness از درخت کاج و کاهش ارزش املاک. اینها برخی از همان fogies که پشتیبانی از مشتری تماس بگیرید هنگامی که تلفن همراه خود را کار نمی کند! برای اینکه یک داستان کوتاه NIMBYs به یاد می آورد مدیره ها و جایگزین آنها را با NIMBYs که حق وتو برج همراه. در نتیجه Verizon رد شد ماکرو همراه سایت و پوشش در این مناطق باقی مانده است در همان سطح ضعیف است که وجود داشته برای 20 سال گذشته است.

T-موبایل حل مشکل در Laguna Niguel با استقرار میکرو سلول در خیابان نور پست و واقعا خوب پوشش در این منطقه است. سوال من پایین می آید به این:

چرا نمی Verizon آیا همان است که T-Mobile و استقرار میکرو سلول های چراغ های خیابانی در سراسر شهرستان برای حل مشکل پوشش? من هرگز دیده می شود هر Verizon میکرو سلول در جنوب اورنج کانتی کالیفرنیا. در ضمن چگونه می توانم Verizon به اقدام و نصب, خیابان نور میکرو سلول? بدیهی است که آنها می دانند که وجود دارد این است که یک پوشش کامل از این رو به این دلیل است که آنها در تلاش بودند برای دریافت ماکرو همراه سایت تایید شده است.

با تشکر برای ارائه بینش در مورد این.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>