مهمترین نقشه در قایق بادی Comes Rast down to این Phrase که {شروع می‌شود} "W"

در واقع قایق دارای حجم کوچکی است که به راحتی میتوانید در سفرها در داخل ماشین قرار دهید و برای استفاده با پمپ

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

در واقع قایق دارای حجم کوچکی است که به راحتی میتوانید در سفرها در داخل ماشین قرار دهید و برای استفاده با پمپ باد به سرعت باد کنید. در قسمت هایی که حجم باد بالا است از دریچه پیچی و قسمت هایی که حجم باد کم است از دریچه پستونکی استفاده میگردد.. در برخی از نمونه های حرفه ای این قایق بادی نشیمن و تکیه گاه بادی و مواج وجود دارد که برای استفاده افراد موقعیت را نرم تر و راحت تر کرده است. برای جمعکردن قایق بادی کافیست دریچه تخلیه باد آن را باز کرده تا باد درون لایهها خارج شود. قایق های بادی برای اهداف متفاوتی طراحی شده اند که در ادامه به بررسی انواع و کارایی قایق بادی می پردازیم. این قایق ها دارای انواع بسیار متنوعی هستند و از کیفیت بالایی برخوردارند. جنس بدنه این قایقها از pvc است و دارای کف باد شونده دو جای باد در کف و دیواره برای ایمنی هستند. پاروهای فلزی دارند که البته از چند تکه تشکیل میشوند و به راحتی قابل حمل و نقل میباشند، همچنین دارای دو جای نگه دارنده برای پاروها در کنار قایق هستند. به دلیل بدنه ی سخت به راحتی قابل مانور و دریانوردی هستند.

در بورس قایقهای بادی اینتکس قابلیت های زیادی دارند از جمله بسیار سبک و کوچک هستند ، بسیار مطمئن و قابل اطمینان برای استفاده در داخل سد, دریا و آبهای پر عمق هستند ، هزینه آنها بسیار ارزان هستند ، و میتواند بهترین وسیله برای تفریح و ماهیگیری باشد و با آن میتوانید لحظات شاد و لذت بخشی را در کنار خانواده خود داشته باشید. در دهههای پیش در زمان پیدایش قایقها بدنه این وسیله نقلیه آبی از جنس چوب بود اما در گذر زمان قایقها را با مواد پلاستیکی و فایبر گلاسی تولید کردند که به مراتب از مقاومت بیشتری برخوردار بودند و همچنین طول عمر قایقهای مدرن که از بدنه فایبرگلاسی ساخته شده بودند افزایش یافت. پس از خرید بلیط بانجی جامپینگ و مراجعه به کلوپ جاذبه، بر روی سکوی مورد نظر قرار می گیرد و سپس به وسیله یک طناب فنر دار به سمت پایین پرتاب می شوید. این بنا یکی از نمادهای معماری هلند به شمار میرود و با بازدید از آن، میتوانید با تاریخ معماری این کشور آشنا شوید.  Da᠎ta has be en g ener᠎ated wi​th GSA C on tent  Generator Demoversi on᠎.

مبل بادی شیب دار ، مبل پشتی دار ، مبل دایره ای صدفی ، مبل زیر پایه دار ، مبلمان بادی کودک طرح های حیوانات ماندد خرس و قورباغه و اسب آبی ، مبلمان تخت خواب شو مخمل ، مبل های 5 کاره طرح چرم، و بسیاری دیگر از این مدل ها که در نمایندگی اینتکس و فروشگاه مرکزی مبل بادی اینتکس در ایران به صورت عمده و تکی به فروش میرسند. در مقابل قایقهای بادی معمولی، قایقهای بادی حرفه ایی نیز طراحی شدهاند که قابلیت نصب موتور قایق را نیز برروی خود دارند، اینگونه قایقها از جمله قایقهای مناسب برای تفریح، گشت زنی و تردد هستند که تنها مردم عادی از آن ها استفاده نمیکنند و چه بسا گاردهای ساحلی نیز از برخی قایقها برای گشت زنی استفاده میکنند. البته باید توجه داشت که قسمت های باد شونده در مارینر با سایر مدل های دیگر فرق میکند چرا که بدلیل کیفیت بالای بدنه این دو قایق، خود بدنه به دو و سه قسمت مساوی برای تقسیم بندی باد مجزا میشود و هر دریچه باد وظیفه نگه داری از یک تقسیم بندی را دارد به این علت است که دارای امنیت بوده و استاندارد ها و تاییدیه گارد ساحلی ایالات متحده امریکا را دارند.

این کالا دارای ایمنی بالایی هستند که معمولا مدلهای مختلف از سه بخش مجزا تشکیل شدهاند، در صورتی که دو بخش آن دچار پارگی شود بخش سوم به تنهایی میتواند آن را روی آب نگه دارد و از غرق شدن فرد جلوگیری نماید، درواقع این محصولات از شناور پذیری بالایی برخوردارند درصورتی که بدنه محصول پر از آب شود قایق همچنان شناور میماند، دراین حال اگر بدنه یک قایق معمولی پر از آب شود قطعا غرق خواهد شد. به دلیل داشتن دریچه های بادی مجزا این محصول دارای تاییدیه گارد ساحلی ایالات متحده امریکا است، دارای دو جای پارویی ثابت، یک جفت پاروی پلاستیکی که از دو قسمت دسته و نوک پارو میباشد، پمپ باد دستی کوچک، یک طناب دور تا دوری و یک برچسب تعمیرات قایق بادی تشکیل میشوند. جنس بدنه این کالا از پی وی سی مقاوم چندلایه است که کاملا تا میشود و در داخل بسته بندیهای کوچکی جای میگیرد. قایق های بادی یکی دیگر از محصولات پرکاربرد بادی هستند که کاراییهای زیادی دارند، از این کالا میتوانید به عنوان کار ماهیگیری، گشت زنی و تفریح استفاده کنید. قایقهای بادی سیهاک در چهار نوع 1،2،3 و4 نفره تولید میشوند تحمل وزن این کالا 100، 200 ،300 و 400 کیلوگرم میباشد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن