MetroPCS چه مترو به ارزش?

Quote نوشته اصلی توسط @TheRealDanny
View Post
من فکر کردم من می خواهم شروع یک بحث در اینجا از چیزهایی که به نظر می رسد کمی آرام از اواخر سال.

با بسیاری از دیگر MVNO از T-Mobile, ATT و Verizon ارائه بیشتر برای کمتر چگونه و چه کسی مترو رقابت ،

به شما نمایندگی مجاز و فروش تکرار: چرا مترو ؟

ارسال شده از آی فون با استفاده از HoFo

آن را کمی تغییر در طول سال.

مترو آغاز شده در یک “نامحدود” بحث و متن ارائه دهنده در زمانی که تقریبا هر کس دیگری تا به حال محدود سطل دقیقه در هر ماه. بعد از آن آنها تا به حال داده نامحدود در قیمت پایین تر از تقریبا هر کسی است. حدود 5 سال پیش هر چند تمرکز روشن به ارائه تبلیغات بر روی گوشی های.

بسیاری از مترو خود را به مشتریان وجود دارد برای یکی از دو دلیل است. یا آنها می خواهند یک فروشگاه محلی است که فراهم می کند پشتیبانی از جمله اغلب آنها را آموزش چگونه به استفاده از گوشی ویژگی های کپی کردن داده ها از تلفن های قدیمی و حتی کمک در راه اندازی حساب برای خدمات مختلف مانند facebook. در حالی که بسیاری از ما در این فروم احتمالا نمی بینم که به عنوان چیزی است که مردم برای درخواست کمک خود را با یکی از چیزهایی که در فروشگاه صرف مقدار زیادی از زمان انجام و بیشتر و بیشتر شرکت های بزرگ سمت تشویق بیشتر به عنوان آنها را مشاهده کنید که به عنوان یک نقش اصلی برای نمایندگی مجاز و فروش. از یک سال پیش آنها در واقع پیگیری که چگونه بسیاری از مشتریان شامل ویژگی های مانند آمازون نخست راه اندازی در عرض 24 ساعت اول.

دیگر قرعه کشی بزرگ نسبت به مترو بوده است رایگان یا با تخفیف به شدت گوشی های ارائه شده به مشتریان یا انتقال از یک شرکت رقیب و یا حتی فقط ثبت نام جدید و یا خط های اضافی از خدمات. برای مثال در حال حاضر مشتریان انتقال از اتمام سرویس می توانید یک نام تجاری جدید آی فون 7 برای $29.00 یا سامسونگ a20 یا lg stylo 5 به صورت رایگان. هیچ MVNO ارائه می دهد که نوع تخفیف در گوشی های.

اگر شما می خواهید خدمات خود را وجود دارد گزینه های دیگر ارزان تر در بسیاری از موارد اما اینا هیچ کدوم نه آنچه که خود نوعی مترو مشتری است که به دنبال و همچنین بیشتر نمی خواهید به تماس با خدمات به مشتریان آنها ترجیح می دهند به یک هرزه. در یک فروشگاه انجام آن برای آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>