military medical retirement is complex

برای بسیاری از ایده های پزشکی نظامی بازنشستگی ساده به نظر می رسد. اگر یک عضو نظامی است و دیگر قادر به انجام وظایف خود را بر اساس یک وضعیت پزشکی است. آنها ممکن است بازنشسته از خدمات. در حالی که یک بازبینی اساسی آن را تقریبا پوشش چه این روند در واقع شامل. اگر شما بدانم که اگر پزشکی نظامی بازنشستگی پیچیده است. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

تعیین تناسب اندام برای وظیفه

اولین و مهمترین, مهم است به درک که عنوان 10, U. S. C. فصل 61 تضمین می کند که اعضای نظامی می تواند به زور از هم جدا شده و یا در پزشکی بازنشسته اگر از دبیران بخش های نظامی مشخص است که آنها برای وظیفه نا مناسب بر اساس ناتوانی جسمی. علاوه بر این, یک عضو نظامی می شود و غیر ارادی از هم جدا شده و یا بازنشسته به صورت خاص روانی مرتبط با سلامت تشخیص. به عنوان اگر آنها جلوگیری از آنها را از قادر بودن به انجام وظایف خود.

این فرایند را برای تصمیم گیری که آیا یک عضو نظامی است که دیگر مناسب وظیفه بر اساس یک وضعیت پزشکی می تواند طولانی. دو تخته جدا هستند درگیر پزشکی بررسی هیئت مدیره (MEB) و فیزیکی بررسی هیئت مدیره (PEB).

در بسیاری از موارد اعضای نظامی خود در آغاز این روند است. این اتفاق می افتد زمانی که آنها به دنبال مراقبت های پزشکی و کشف وضعیت تغییر می دهد توانایی خود را به کار باعث پزشکی مرکز درمان به تماس برای ارزیابی است.

پزشکی و سپس به بررسی اطلاعات و تعیین. اگر آنها بر این باورند جدایی یا بازنشستگی ممکن است لازم باشد در این مورد با اشاره به PEB برای یک ارزیابی رسمی.

PEB ارزیابی توصیه های

هنگامی که PEB مورد بررسی آنها توصیه اقدامات خاص. معمولا این شامل:

  • اجازه می دهد اعضای نظامی به بازگشت به وظیفه کامل
  • قرار دادن عضو نظامی در موقت غیر فعال / بازنشسته لیست همچنین به عنوان شناخته شده TDRL
  • جدا کردن عضو نظامی از خدمت وظیفه فعال
  • پزشکی بازنشستگی اعضای نظامی

اغلب تفاوت اصلی بین یک جدایی عزم و پزشکی بازنشستگی این است که آیا بیماری است که باعث می شود فرد نا مناسب برای وظیفه سرچشمه با توجه به خدمات نظامی. برای مثال اگر از قبل موجود شرایط را بر عهده دارد. یک فرد ممکن است واجد شرایط. این نیست که همیشه مورد. به خصوص اگر عضو نظامی دارای حداقل هشت سال خدمت. این است که اغلب به همین دلیل پزشکی نظامی بازنشستگی پیچیده است.

الزامات مورد نیاز برای پزشکی بازنشستگی

در اکثر موارد هنگامی که مردم فکر می کنم از پزشکی بازنشستگی. آنچه که آنها در واقع تجسم است از کار افتادگی دائم و بازنشستگی. به طور کلی کسانی که واجد شرایط دارای معلولیت دائمی است که پایدار است و می آید با یک امتیاز از حداقل 30 درصد است. علاوه بر این که شرایط باید فرد نا مناسب برای انجام وظیفه.

اما افرادی که به طور موقت نامناسب و قرار داده شده در TDRL تا پایان موقت بازنشستگی از کار افتادگی. معمولا این شرایط در نظر گرفته نمی به اندازه کافی پایدار برای امتیاز مقاصد. نشان می دهد این وضعیت ممکن است در طول دوره پنج سال آینده.

بر خلاف امور سربازان بازنشسته (VA) ناتوانی رتبه نظامی ناتوانی امتیاز دائمی است بر وضع نهایی. به عنوان یک نتیجه دقیق ناتوانی امتیاز نمی تواند اختصاص داده شود با توجه به سیال طبیعت از این وضعیت است. قرار دادن یک فرد در TDRL می دهد و زمان لازم برای دیدن اگر که چگونه همه چیز ممکن است تغییر کند. افزایش شانس که دقیق امتیاز است و در نهایت اختصاص داده است.

پزشکی بازنشستگی جبران

در هر کدام از این دو اشکال پزشکی بازنشستگی وجود دارد فرمول برای تعیین منافع. معمولا ناتوانی امتیاز x بازنشسته پرداخت پایه یا 2.5 x بازنشسته پرداخت پایه x سال خدمات استفاده می شود. بازنشسته پرداخت پایه مقدار بسته به زمانی که عضو نظامی پیوست.

برای اکثریت قریب به اتفاق خدمت وظیفه فعال و اعضای آن بر اساس متوسط خود را بالا 36 ماه از اساسی پرداخت. اما هر کسی که پیوست قبل از 8 سپتامبر 1980 آن را به سادگی محاسبه شده بر اساس نظامی اساسی پرداخت.

این مهم است به یاد داشته باشید که هر کسی در TDLR نمی توانید دریافت کمتر از 50 درصد خود را بازنشسته پرداخت پایه صرف نظر از آنچه در واقع محاسبه بازده. با این حال می توان آنها را واجد شرایط برای بیش از است که در صورتی که نتیجه محاسبه منجر به تعداد بالاتر.

برای جبران از دست دادن خود را حرفه ای پزشکی

این جبران خسارت است که به معنای به آدرس این واقعیت است که این سرویس عضو خود را از دست دادن حرفه ای پزشکی. آن را همان VA جبران. طراحی شده است که برای جبران از دست دادن فرصت های اشتغال در بخش غیر نظامی جهان با توجه به وضعیت پزشکی است که منجر به از خدمت.

در برخی از, اما نه همه موارد یک فرد واجد شرایط برای هر دو پزشکی نظامی بازنشستگی و مزایای VA. اما حداقل 20 سال خدمت ضروری است. و سایر موارد مورد نیاز نیز باید به ملاقات کرد.

آیا می دانید که پزشکی نظامی بازنشستگی است پیچیده ؟ آیا شما را به پزشکی بازنشستگی و تنها بعد از کشف چالش های آن? به اشتراک گذاری افکار خود را در نظرات زیر.

ادامه مطلب:

اگر شما لذت بردن از خواندن نوشته های وبلاگ و می خواهم به سعی کنید دست خود را در وبلاگ نویسی ما یک خبر خوب برای شما; شما می توانید انجام دقیقا همان است که در صرفه جویی در مشاوره. فقط اینجا را کلیک کنید برای شروع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im