معرفی انواع چادر مسافرتی برای خانواده ها!

الی گشت در این مطلب برخی از انواع چادر مسافرتی که برای خانواده ها مناسب هستند و بیشتر آن ها به طور خودکار برپ

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

الی گشت در این مطلب برخی از انواع چادر مسافرتی که برای خانواده ها مناسب هستند و بیشتر آن ها به طور خودکار برپا می شوند را آورده است. این چادرها کمی گران هستند و وزن آن ها نیز سنگین است. این روزها اما دو برند گوی سبقت را از سایر چادر ها ربودهاند و به دلیل وزن سبک و قیمتهای مناسب فروش بالایی دارند. چادر مسافرتی قطعاً یکی از مهم ترین ابزار برای داشتن این آمادگی است و هر چقدر هم که مطمئن باشید که به جای امنی سفر می کنید و یا هواشناسی در پیش بینی خود متبحرانه عمل کرده است، باز هم از باران های ناگهانی و رعد و برق ها در امان نخواهید بود. زیپ نیز یکی از اجزای آسیب پذیر یک پشه بند مسافرتی و فنری می باشد که بایستی در نگهداری آن دقت کافی نمایید و اگر مهارت دوزندگی نداشته باشید،تعمیر آن خیلی سخت است .بهترین روش برای جلوگیری از جایگزینی زیپ این است که آن را سالم و تمیز نگهدارید.

اگر زیپ پشه بند کثیف بنظر میرسد با برس یا مسواک خشک میتوانید آن را تمیز کنید. از قراردادن طولانی مدت پشه بند در زیرنور آفتاب خودداری کنید. بهترین، شناخته شده ترین و طولانی ترین چادرهای فوری، از تولید کننده خیَم است که تعداد زیادی از چادرهای آن بیش از یک دهه در بازار بوده است. نوار دور : دور تا دور این محصول جهت جلوگیری از شکافته شدن محل های دوخت و استحکام بیشتر از نوار با جنس بسیار مرغوب ابریشم دوخته شده که تا مدت زمان طولانی در برابر تابش مستقیم خورشید و البته کشش های احتمالی مقاومت خواهد داشت. کف چادر باید بیشتر از قسمت های دیگر در برابر آب و یا خراشیدگی مقاومت داشته باشد. در قسمت شمالی اقوام کوهنشین کادوسی (Cadusii) و آماردی (Amardi) و تپوری (Tapyri) و کرتی (Cyrtii) سکونت دارند. چادرها معمولا یک یا دو درب دارند. جنس تیرک معمولا آلومینیوم و یا فایبرگلس است. طراحی زیبا و جادار بودن چادر های اسنوهاک کارایی این چادرها را افزایش داده است. دو سری شاخص این برند در زمینه چادر سامیت و دیسکاوری می باشد.

اسنوهاک نیز یک برند چینی باکیفیت است که در سال های اخیر در ایران با استقبال زیادی روبرو شده است. مزیت محصولات این برند قیمت بسیار مناسب آن نسبت به کیفیت بالای آن است. چادرهای مسافرتی دارای انواع بسیار مختلفی هستند . این مورد، در اندازه و سبک های بسیار زیادی وجود دارد و برای سفرهای خانوادگی بسیار مناسب می باشد. تمام سعی و تلاش ما این بوده که بتوانیم با حفظ کیفیت محصولات، تا حد امکان قیمت تمام شده را کاهش دهیم و ضمنا با حذف واسطه ها و دلال های این صنف ، محصولات نیاتک را با کمترین قیمت به دست مصرف کننده نهایی برسانیم. اگر قرار است از این پس، بعد از راهپیمایی ها و کوهنوردی های خود در طبیعت به همراه گروه همسفران، شبی را نیز در کوهستان بگذارنید به چادری با دوام، مقاوم در برابر، آب، پرش سنگ، خراشیدگی و سبک نیاز دارید. در طبیعت برای جلوگیری از آسیب دیدن کف پشه بند ، پیشنهاد میشود در زیر آن از زیرانداز مناسب استفاده شود. پشه بند فنری چادر مسافرتی به دلیل داشتن وزن سبک ، جمع و جور بودن و نیز ساک حمل مخصوص به راحتی در هر مکانی یا سفری قابل حمل خواهد بود.

برخی از چادر های مسافرتی به سادگی جمعآوری میشوند . مثل سادگی در مازندران موسیقیهایی با متر معین به بیان ترانههایی اختصاص دارد که عموماً دارای مضامین توصیفی و عاشقانه هستند. از آنجا که این خاندان ساکن در منطقه کوهستانی مازندران بودند گرشاه لقب گرفتند. به گفته پژوهشگران آمار بالای طلاق، باروری کم، سالمندی و ازدواج پایین از مشکلات حوزه جمعیت در میان قوم طبری به ویژه طبریهای مازندران محسوب میشود. یکی دیگر از نکاتی که هنگام خرید یک چادر باید در نظر گرفت جنس تیرکهای چادر است. یکی از شعارهای انقلابیون رفع شکنجه بود که پس از برپایی حکومت جدید در اواخر خرداد 1358 اعلام شد. مناظره های تلویزیونی بین گروههای مختلف برای سعی در رفع اختلافات. این کالا یکی از پر فروش ترین و پر کاربردترین پشه بند های قابل حمل بوده که قابل استفاده در هر مکانی خواهد بود. بر اساس یافتههای باستانشناسی این منطقه یکی از نخستین سکونتگاههای قدیمی بشر است و مفرغ لرستان از شهرت باستانشناسی زیادی برخوردار است. Po᠎st was c​re᠎ated with the ​help of GSA Cont​en᠎t Gene ra᠎tor ᠎DEMO!

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن