ارسال شده توسط Kalyn دنی در مارس 9, 2020

این دور تا ویژگی های کم کربوهیدرات کلوچه و صبحانه کلوچه به همراه یک فریاد برای پخت سیلیکون فنجان من همیشه از زمانی که من آنها را!

پین کم کربوهیدرات کلوچه و صبحانه کلوچه به سعی کنید برخی از بعد!

Low-Carb Muffins and Breakfast Muffins (and My Favorite Silicone Baking Cups) top photo collage

حتی افرادی که واقعا دوست دارم به طبخ مهم نیست داشتن وعده های غذایی آماده در یخچال است که شما می توانید فقط گرما و غذا خوردن مناسب است ؟ و اگر شما کشف کرده ایم که آخر هفته غذا در دبستان رده در سایت من می دانم که چگونه من می خواهم به طبخ همه چیز در آخر هفته و خوردن آنها در تمام طول هفته. تا امروز من یادآوری شما در مورد این خوشمزه کم کربوهیدرات کلوچه و صبحانه کلوچهاین کلوچه ها همه چیز من را به طور منظم برای غذا دبستان. و این پست نیز به فریاد من سیلیکون پخت فنجان چون من نمی تواند ساخت کلوچه تقریبا اغلب اگر من تا به حال به اسکراب قوطی در هر زمان!

من تقسیم بندی کلوچه به دسته های:

  • وجود دارد چند بسیار کم کربوهیدرات و فاقد گلوتن آرد بادام کلوچه (و من مطمئن هستم که بیشتر تغییرات کلوچه با آرد بادام خواهد شد!)
  • هستند چندین گزینه وجود دارد برای کم کربوهیدرات “تخم مرغ کلوچه” نام من در روزهای اولیه از وبلاگ من که در حال حاضر کپی شده است در سراسر وب.
  • و وجود دارد برخی از گزینه های برای پنیر و تخم مرغ, کلوچه و کسانی که خیلی کم در کربوهیدرات اما آنها فاقد گلوتن. (کسانی که فراموش کرده اند فقط اندک کمی از آرد و من فکر می کنم شما می توانید به راحتی تغییر دهید که برای آرد بادام (لینک های وابسته) دانه کتان وعده غذایی (لینک های وابسته) و یا حتی دانه شاهدانه (لینک های وابسته) اگر شما می خواستم به سعی کنید ساخت یک gluten-free نسخه از آن.

من عاشق داشتن کلوچه در یخچال فقط گرفتن گرما و غذا خوردن در زمانی که من مشغول کار است. من امیدوارم که این دستور العمل به شما کمک خواهد کرد خود را افزایش صبحانه کلوچه بازی لذت ببرید!

چه سیلیکون پخت فنجان استفاده کنم?

Silicone Baking Cups collage photo

من در حال حاضر سه اندازه از پخت فنجان و می توانید آن را گیج کننده است چرا که مارک های مختلف تماس بگیرید اندازه با نام های مختلف. اما من کوچکترین اندازه در حدود 2.75 اینچ در سراسر و دارای 1/3 فنجان من وسط حجم حدود 3.5 اینچ در سراسر و دارای 2/3 فنجان و بزرگترین اندازه حدود 3.75 اینچ در سراسر اما عمیق تر از دیگران و دارای 1 فنجان.

این اتاق خلیج پخت شرکت بیکر ده سیلیکون پخت فنجان در حال جریان های مورد علاقه من! من عاشق رنگ های روشن تر و این واقعیت که آنها به شما 13 فنجان به جای 12. آنها نمی توانید تغییر رنگ و زمانی که با اسپری نچسب اسپری انتشار آنها همه چیز کاملا. اتاق خلیج سیلیکون پخت فنجان آمده در دو اندازه. استاندارد اندازه کوچکتر از اندازه بالا توضیح داده شد و ادم تنومند و بدقواره اندازه متوسط اندازه من در بالا توضیح داده شد و این جام بشقاب سفالی کوچک اندازه من می خواهم بهترین. (فقط در مورد هر کسی است که بدانم مجلسی خلیج هیچ ایده من نوشتن در مورد خود فنجان کلوچه و نیست جبران من به ویژگی های آنها را در اینجا!)

وجود دارد بدون نیاز به داشتن استرس بیش از اندازه معینی از پخت فنجان آن را واقعا یک ترجیح شخصی است. فقط می دانم که زمانی که شما با استفاده از یک اندازه کوچکتر زمان پخت ممکن است کمی کوتاه تر و زمانی که شما با استفاده از یک اندازه بزرگتر زمان پخت ممکن است کمی طولانی تر است. حال بیایید برخی از کم کربوهیدرات کلوچه!

کم کربوهیدرات و فاقد گلوتن آرد بادام کلوچه

Low-Carb Gluten-Free Breakfast Muffins with Zucchini and Feta title photo

Low-Carb, Gluten-Free, صبحانه کلوچه با کدو سبز و پنیر فتا

Low-Carb High-Fiber Savory Muffins with Parmesan and Green Onions title photo

کم کربوهیدرات فیبر بالا مرزه کلوچه با پارمسان و پیاز سبز

Donna’s Low-Carb High-Fiber Grain-Free Breakfast Muffins title photo

دانا کم کربوهیدرات بالا-فیبر غلات صبحانه رایگان کلوچه

Flourless Egg and Cottage Cheese Savory Breakfast Muffins

Flourless تخم مرغ و پنیر مغذی مورد پسند صبحانه کلوچه

کم کربوهیدرات و فاقد گلوتن “تخم مرغ کلوچه”

Low-Carb and Keto Egg Muffins (Master Recipe) photo collage

کم کربوهیدرات و Keto تخم مرغ کلوچه (کارشناسی ارشد دستور العمل)
(این اصلی من تخم مرغ کلوچه پست با پیشنهادات خود را برای عنصر تنوع و تعداد زیادی از راهنمایی برای ساخت تخم مرغ کلوچه از آنچه که شما باید در یخچال.)

Keto Egg Muffins with Broccoli, Bacon, and Cheese

Keto تخم مرغ کلوچه با کلم بروکلی, بیکن و پنیر

Egg Muffins with Ham, Cheese, and Green Bell Pepper title photo

کم کربوهیدرات تخم مرغ کلوچه با ژامبون و پنیر و فلفل سبز

Low-Carb Green Chile and Cheese Egg Muffins title photo

کم کربوهیدرات سبز شیلی و پنیر تخم مرغ کلوچه

کم کربوهیدرات پنیر و تخم مرغ صبحانه کلوچه (و نه فاقد گلوتن)

Cottage Cheese and Egg Breakfast Muffins with Ham and Cheddar title photo

پنیر و تخم مرغ صبحانه کلوچه با ژامبون و پنیر چدار

Cottage Cheese and Egg Breakfast Muffins with Bacon and Green Onions title photo

پنیر و تخم مرغ صبحانه کلوچه با گوشت و پیاز سبز

Cottage Cheese and Egg Breakfast Muffins with Mushrooms and Feta title photo

پنیر و تخم مرغ صبحانه کلوچه با قارچ و پنیر فتا

مشاهده بیشتر Kalyn آشپزخانه میدارد:

بازدید Kalyn آشپزخانه میدارد برای دیدن بیشتر مواد غذایی و محصولات آشپزخانه من توصیه می شود. همه موارد برجسته به عنوان Kalyn آشپزخانه میدارد که همه چیز من با خوشحالی می خرید و بیش از بیش و از آنجا که من می خواهم خوانندگان بدانند که نظر من کاملا بی طرفانه من را قبول نمی کند نقد و بررسی محصولات از بسیاری از شرکت ها که ارائه می دهند به ارسال آنها را به من.

Pinterest image of Low-Carb Muffins and Breakfast Muffins (and My Favorite Silicone Baking Cups)

ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im