ارسال شده توسط Kalyn دنی در مارس 3, 2020

کم کربوهیدرات سبز شیلی Chicken Enchilada نوعی غذای کم کربوهیدرات چیپس و هیچ کنسرو سوپ در چشم برای یک غذای مرکب از گوشت وارد است که بسیار پایین تر در کربوهیدرات از سنتی سبز شیلی مرغ Enchiladas!

پین کم کربوهیدرات سبز شیلی Chicken Enchilada غذای مرکب از گوشت وارد به آن را امتحان کنید بعد!

Low-Carb Green Chile Chicken Enchilada Casserole found on KalynsKitchen.com

برای این هفته جمعه برگزیده, ویژه, دستور, i’m های راحتی ظرف غذا, از آنجا که ما در حال زندگی می کنند از طریق زمانی که همه ما نیاز به مواد غذایی راحتی یک بار در در حالی که درست است ؟ و اگر شما می خواهید به راحتی مواد غذایی به طور کامل و بدون رفتن دریا در کربوهیدرات, من شرط می بندم این کم کربوهیدرات سبز شیلی Chicken Enchilada غذای مرکب از گوشت وارد است برای رفتن به یک ضربه. شاید من باید به نام این “کاهش کربوهیدرات” سبز شیلی Chicken Enchilada غذای مرکب از گوشت وارد به دلیل این enchiladas انجام برخی از کربوهیدرات اما کم کربوهیدرات با استفاده از چیپس و پایین تر انتخاب کربوهیدرات مواد تشکیل دهنده به ارمغان آورد و تعداد به حدود 15 کربوهیدرات برای یک enchilada که بسیار کم کربوهیدرات برای یک ظرف از این نوع است.

و این یکی از آن دنی خانواده سالم است که خاطرات خوب برای من است. بسیاری از سال پیش برادرزاده من جیک و من ساخته شده یک کنسرو سوپ نسخه سبز شیلی Chicken Enchilada غذای مرکب از گوشت وارد زمانی که من دیدن خواهرم و خانواده اش در مرکز ایالت یوتا است. البته که خوشمزه بود اما حاوی کربوهیدرات!

سریع به جلو به زمانی که جیک بود زندگی در دریاچه نمک و در آینده به طبخ با من هر هفته و ما هر دو هنوز هم صحبت در مورد چگونگی کاملا آرام و خوشمزه کسانی که مرغ Enchiladas شد. بنابراین ما مجموعه ای را به ایجاد یک low-carb نسخه chicken enchilada غذای مرکب از گوشت وارد خواهد بود که سالم به اندازه کافی برای به اشتراک گذاشتن در Kalyn آشپزخانه و پس از چند تلاش می کند ما به پایان رسید تا با این دستور غذا را خوشمزه. امیدوارم که شما لذت بردن از تلاش آن!

و یا چک کردن کم کربوهیدرات دو بار پخته شده مرغ با رنگ سبز چیلس و پنیر اگر شما می خواهید یک ظرف با طعم اما بسیار کمتر کربوهیدرات! و اگر شما نیز از طرفداران کم کربوهیدرات چیپس به گسترش گزینه های خود را برای کم کربوهیدرات غذا خوردن در اینجا من دستور العمل های مورد علاقه با کم کربوهیدرات چیپس.


Low-Carb Green Chile Chicken Enchilada Casserole process shots collage

چگونه می توان کم کربوهیدرات سبز شیلی Chicken Enchilada غذای مرکب از گوشت وارد:

(پایین برای تکمیل قابل چاپ دستور العمل از جمله اطلاعات تغذیه ای.)

 1. برش سینه مرغ و برش هر یک به 3 یا 4 نوار. بجوش و خروش آمدن مرغ در چاشنی سهام.
 2. بجوش و خروش آمدن دو قوطی سبز شیلی enchilada sauce بیش از حرارت کم تا زمانی که آن را غلیظ و کاهش به 2 فنجان. من با استفاده از تخم سبز شیلی Enchilada Sauce (لینک های وابسته) اما هستند بسیاری از مارک های خوب. بررسی شمارش کربوهیدرات, اگر که برای شما مهم است.
 3. هنگامی که سس را کاهش داده و خنک کمی ماهوت پاک کن زدن در کرم پنیر و خامه ترش.
 4. هنگامی که آن را سرد به اندازه کافی برای رسیدگی به تکه تکه و یا برش های مرغ را به قطعات کوچک.
 5. قرار داده و مرغ را در یک کاسه مخلوط کنید و در 1 1/2 فنجان سس مخلوط و 1 فنجان پنیر.
 6. تقسیم مخلوط مرغ در میان 8 چیپس و جمع کردن اینچیلادا ، من استفاده می شود ماموریت کربوهیدرات تعادل گندم ذرت (لینک های وابسته) فقط با 5 کربوهیدرات خالص در هر نان ذرت مکزیکی.
 7. اسپری ظرف خورش با نچسب اسپری و گسترش یک لایه از سس در پایین.
 8. قرار دادن نورد enchiladas در یک لایه در ظرف و بالا با باقی مانده سس و پنیر.
 9. پخت 375F/190C برای 30-40 دقیقه یا تا زمانی که غذای مرکب از گوشت وارد است متلاطم و پنیر به آرامی browned در بالا.

Low-Carb Green Chile Chicken Enchilada Casserole found on KalynsKitchen.com

بیشتر کم کربوهیدرات مواد غذایی مکزیکی:

25+ سالم کم کربوهیدرات مواد غذایی مکزیکی شام
ده کم کربوهیدرات غذای مورد علاقه شما را بیش از و بیش از

آخر هفته غذا در دبستان:

این دستور اضافه شده است به یک گروه جدید به نام آخر هفته غذا در دبستان برای کمک به شما در پیدا کردن دستور العمل های شما می توانید دبستان یا کوک در تعطیلات آخر هفته و غذا خوردن در طول هفته!

مواد تشکیل دهنده

 • 2 15 اونس است. قوطی سبز شیلی Enchilada Sauce, پختند به کاهش به 2 فنجان. (یادداشت کنید)
 • 4 بدون استخوان سینه مرغ بدون پوست
 • 2 فنجان مرغ سهام (یادداشت کنید)
 • 1 قاشق چایخوری. مرغ ادویه
 • 4 اونس. پنیر خامه ای
 • 1/2 فنجان خامه ترش
 • 1 1/2 فنجان رنده شده چهار پنیر مکزیکی مخلوط پنیر
 • 1/2 فنجان پنیر موزارلا رنده شده
 • 8 burrito-حجم کم-کربوهیدرات گندم آرد ذرت (یادداشت کنید)

دستورالعمل

 1. برش سینه مرغ و کاهش طول به 3 یا 4 نوار بسته به اینکه چگونه هر تکه از مرغ است.
 2. قرار داده و سینه مرغ را در یک ظرف کوچک با حدود 2 فنجان مرغ سهام (یا 1 می توانید سوپ مرغ) مرغ ادویه و آب به اندازه کافی برای پوشش مرغ و بجوش و خروش آمدن روی حرارت کم تا زمانی که مرغ به سختی از طریق پخته شده در حدود 15 دقیقه است. (من با استفاده از یک سیم مش چربی کفگیر به حذف تفاله تجمع می یابد که به عنوان مرغ, آشپز, در, آب, اما شما می توانید آن را آبکشی کردن نیز هست.) حذف مرغ و اجازه دهید آن را تخلیه و تا زمانی که آن را سرد به اندازه کافی که مسئولیت رسیدگی به.
 3. قرار دادن enchilada sauce به یک غیر چوب ماهی تابه و بجوش و خروش آمدن در کم تا زمانی که آن را به کاهش 2 فنجان, گاه تکان دهنده. (این را 40-45 دقیقه.)
 4. اجازه دهید سس سرد چند دقیقه پس از آن ماهوت پاک کن زدن در نرم کرم پنیر و خامه ترش.
 5. برش یا تکه تکه مرغ را به قطعات کوچک.
 6. فر قبلا گرم به 375F/190C. اسپری 10″ x 12″ شیشه یا ظروف یکبار مصرف ظرف خورش را با روغن زیتون یا نچسب اسپری. (8 enchiladas کاملا مناسب به آن اندازه, اما اگر شما چیزی مشابه شما می توانید آن را به کار.)
 7. قرار دادن تکه های مرغ را در یک کاسه ریخته و به آرامی مخلوط را در 1 1/2 فنجان سس مخلوط و 1 فنجان رنده شده مکزیکی مخلوط پنیر.
 8. تقسیم و مخلوط را در میان 8 چیپس آرد, پخش كردن خط مرغ/سس مخلوط کردن مرکز و سپس نورد ترتیلا در اطراف آن است.
 9. گسترش 1/2 فنجان سس در سراسر پایین ظرف خورش; سپس ذخیره کردن enchiladas در یک لایه در ظرف.
 10. بالا enchiladas با باقی مانده سس باقی مانده 1/2 فنجان مکزیکی مخلوط پنیر و 1/2 فنجان رنده شده پنیر موتزارلا.
 11. پخت 30-40 دقیقه یا تا زمانی که enchiladas هستند متلاطم و پنیر شروع به کمی قهوه ای در بالا. خدمت گرم است.
 12. این یخ به خوبی می تواند ذوب شده و دوباره گرم شده در مایکروویو و یا توستر.

اطلاعات تغذیه:

عملکرد:

8

اندازه خدمت:

1
مقدار در هر وعده: کالری: 462مجموع چربی: 23 گرمچربی اشباع شده: 12gچربی اشباع نشده: 8gکلسترول: 101mgسدیم: 1142mgکربوهیدرات: 14.7 گرمشکر: 7 گرمپروتئین: 33g

اطلاعات مربوط به تغذیه است که به طور خودکار محاسبه می شود با دستور العمل پلاگین استفاده میکنم. من یک متخصص تغذیه و نمی تواند تضمین 100% دقت از متغیرهای بسیاری بر این محاسبات است.

رژیم غذایی کم کربوهیدرات / پایین-Glycemic Diet / رژیم غذایی ساحل جنوبی پیشنهادات:
این کم کربوهیدرات سبز شیلی Chicken Enchilada غذای مرکب از گوشت وارد کرده است مقدار زیادی از کم قند و کم کربوهیدرات مواد تشکیل دهنده مانند مرغ و پنیر و خامه و پنیر و خامه ترش اما حتی با کم کربوهیدرات چیپس هنوز هم کالری متراکم و احتمالا بهترین برای فاز 3 برای رژیم غذایی ساحل جنوبی و یا شاید درمان گاه به گاه به صورت فاز 2. آن می تواند خورده شود برای دیگر رژیم های غذایی کم کربوهیدرات اگر شما به شدت محدود کردن کربوهیدرات; دیدن اطلاعات تغذیه ای است که بر اساس کربوهیدرات خالص از کم کربوهیدرات چیپس من استفاده می شود.

پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی:
استفاده از غذای مرکب از گوشت وارد دستور برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی. استفاده از رژیم غذایی نوع شاخص برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مناسب برای خاص برنامه. شما همچنین ممکن است مانند به دنبال Kalyn آشپزخانه در Pinterest برای دیدن تمام دستور العمل های خوب من به اشتراک گذاری وجود دارد.

یادداشت های تاریخی برای این دستور:
این دستور که من با برادرزاده من جیک برای اولین بار ارسال شده در اکتبر 2014 ، آن را به روز شده و بهبود یافته مارس سال 2020 است.

Pinterest image of Low-Carb Green Chile Chicken Enchilada Casserole

ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im