کم کربوهیدرات و Keto دستور با پنیر فتا

ارسال شده توسط Kalyn دنی در 30 مه سال 2020

پنیر فتا مواد غذایی است من عاشقانه در عشق با برای مدت زمان طولانی و در اینجا مورد علاقه من کم کربوهیدرات و Keto دستور با پنیر فتا!

پین کم کربوهیدرات و Keto دستور با پنیر فتا به سعی کنید برخی از بعد!

Low-Carb and Keto Recipes with Feta Cheese top collage

اگر شما یک خواننده وبلاگ من ممکن است شما متوجه چقدر من عاشق این کرم دارای مزه تند و طعم پنیر فتا! این محصول من دوست داشتم تا زمانی که من برای اولین بار ساخته شده و یکی از Kalyn آشپزخانه میدارد در سال 2007! و البته من شده است با استفاده از آن در دستور العمل های جدید از آنجایی که پس از من به روز رسانی است که پست با این مجموعه کم کربوهیدرات و Keto دستور با پنیر فتا.

وبلاگ من بسیاری از سالاد با پنیر فتا, اما امروز من با تمرکز بر غذاهای اصلی با فتا سمت غذاهای با پنیر فتا و البته دستور العمل های صبحانه با پنیر فتا. 15 وجود دارد دستور العمل های برجسته با عکس و پس از آن بیشتر پنیر فتا دستور العمل های مرتبط پس از تصاویر و هر دستور العمل در اینجا این است که من تو را دوست داشتم و چند بار. اگر شما یک شخص پنیر فتا عاشق این باید به اندازه کافی دستور به شما گرفتن خود را پنیر فتا ثابت به طور منظم, و من امیدوارم که شما لذت بردن از تلاش برخی از شما ممکن است از دست رفته!

چه فتا پنیر ؟

اگر شما آشنایی با فتا ویکیپدیا توضیحات خوب از این نوع پنیر یونانی. این یک عنصر ضروری در سالاد یونانی یکی از غذاهای مورد علاقه.

خواهد فتا پنیر در یخچال?

من نمی خرید قبل از هم پاشیده فتا چون آن نوع را حفظ کند خوب است. من خرید بلوک فتا در Costco که در آن نام تجاری مورد علاقه من است Valbreso, فرانسوی, شیر گوسفند فتا. اما برای چند سال در حال حاضر من در بر داشت که با نام تجاری و هر نوع از بلوک های پنیر فتا من تا به حال از Costco خوب بوده است. مسلما من نمی ممکن است قادر به ذخیره یک مقدار زیادی از پنیر فتا اگر من ندارد FoodSaver سیلر خلاء (لینک های وابسته) که خلاء بسته پنیر پس از آن باقی می ماند خوب در یخچال برای ماه ها و ماه. البته در خانه من آن را هرگز در گذشته که طولانی است.

این است که پنیر فتا کم کربوهیدرات ؟

ترین پنیر فتا صفر کربوهیدرات است که قطعا باعث می شود من آن را دوست دارم و حتی بیشتر! بررسی بسته خود را, برخی از برندها ممکن است متفاوت باشد, اما من مطمئن هستم که هر نام تجاری فتا در حال رفتن به بسیار کم کربوهیدرات.

کم کربوهیدرات و Keto دستور با پنیر فتا:

Feta Cheese and Avocado Frittata title photo


پنیر فتا و آووکادو خامه ای Frittata چیزی است که من دوست دارم در هر زمان و به آسان کم کربوهیدرات و Keto صبحانه!

Low-Carb Baked Greek Meatballs with Feta and Oregano title photo


کم کربوهیدرات پخته کوفته یونانی با پنیر فتا و پونه کوهی است که یک دستور العمل که یکی از مورد علاقه های شما برای سال ها و سال!

Greek Cauliflower Rice Bake title photo


یونانی گل کلم برنج پخت آسان فوق العاده کم کربوهیدرات طرف ظرف که حاوی یونانی طعم.

Top Photo for Broccoli and Three Cheese Keto Breakfast Casserole


فتا می افزاید چربی و دارای مزه تند و طعم به این کلم بروکلی و سه پنیر Keto صبحانه غذای مرکب از گوشت وارد, و من دوست دارم که این باعث می شود هشت نفر پس احتمالا وجود خواهد داشت باقی مانده!

Easy Low-Carb Greek Chicken Bake


آسان کم کربوهیدرات مرغ یونانی, پخت یک دستور العمل است که بسیار محبوب در این وبلاگ است و دوست دارید تند یونانی Peperoncini شما را دوست دارم این کار را برای یک شام آسان!

Low-Carb and Gluten-Free Breakfast Muffins with Zucchini and Feta Title Photo


Low-Carb, Gluten-Free, صبحانه کلوچه با کدو سبز و پنیر فتا یکی از کسانی که کم کربوهیدرات مافین گزینه های که من عشق را در آخر هفته و خوردن تمام طول هفته.

Low-Carb Greek Chicken, Green Beans, and Tomatoes Sheet Pan Meal on KalynsKitchen.com


کم کربوهیدرات یونانی مرغ و لوبیا سبز و گوجه فرنگی ورقه ظرف غذا سرگرم کننده قرمز و سبز ظرف در طول تعطیلات, اما این هم خوشمزه هر زمان از سال! و یک تابه را FTW!

Title photo for Easy Low-Carb Grilled Greek Zucchini


آسان کم کربوهیدرات کبابی یونانی با کدو سبز است وای سمت ظرف زمانی که کدو سبز فراوان است و شما می توانید طبخ این در کوره در فضای باز و یا یک Stovetop تابه گریل (لینک های وابسته) هر کدام با این نسخهها کار در خانه خود را.

Low-Carb Greek Chicken Foil Packets title photo


کم کربوهیدرات مرغ یونانی فویل بسته را می توان در کوره پخته شده و یا در فر!

Grilled Zucchini Greek Salad top photo


کدو کبابی سالاد یونانی یکی دیگر از دستور العمل های که در آن شما می توانید با استفاده از یک اجاق گاز-top تابه گریل اگر آن را کباب آب و هوا و این خیلی خوشمزه است!

One Pan Low-Carb Greek Skillet Chicken title photo


یک ظرف کم کربوهیدرات یونانی مرغ دیگچه یک دستور العمل ایده که فقط به سر من ظهور یک روز و ما عاشق این زمانی که ما آن را مورد آزمایش قرار!

Low-Carb Mushroom and Feta Breakfast Casserole title photo


کم کربوهیدرات قارچ و پنیر فتا نوعی غذای صبحانه یکی از صبحانه من همیشه زمانی که من houseguests و من از این بسیاری از بار!

Low-Carb Stuffed Mushrooms with Olives and Feta finished dish in pan

هنگامی که شما می خواهید چشمگیر اشتها آور (و یا فقط می خواهید یک درمان) این کم کربوهیدرات قارچ شکم پر با زیتون و پنیر فتا چیزی است که همیشه یک برنده!

Roasted Summer Squash with Lemon, Mint, and Feta shot of finished dish on serving plate with text overlay

بو تابستان اسکواش با لیمو و نعناع و پنیر فتا جالب, روش تهیه, که, کباب, کدو با لیمو و نعناع و این واقعا مرسی از یک طرف ظرف!

Balsamic Chicken and Mushrooms finished dish in baking pan with text overlay

زمانی که من این دستور برای بالزامیک مرغ و قارچ در آرشیو من نمی تواند مقاومت در برابر لگد زدن به آن را تا درجه یک با برخی از پنیر فتا اضافه شده به مخلوط!

بیشتر دستور العمل های مورد علاقه با پنیر فتا:

بادمجان کبابی با سیر, زیره سبز, سرکه بریزید فتا و سبزی
پخته مینی Frittata با قارچ و پنیر و پنیر فتا
به سبک یونانی کدو نودل با گوجه فرنگی و زیتون و پنیر فتا
بیکن و قارچ و پنیر فتا Keto بدون خمیر Quiche
فوری گلدان کم کربوهیدرات مرغ یونانی Tacos
کم کربوهیدرات یونانی Peperoncini سالاد مرغ
سوسیس و قارچ و پنیر فتا پخته با تخم مرغ
کم کربوهیدرات پخت کدو با پنیر فتا و آویشن
کم کربوهیدرات پخته تخم مرغ با آووکادو و فتا
به سبک یونانی بوداده قارچ با فلفل قرمز و سبزی و پنیر فتا
یونانی Frittata با کدو سبز و گوجه فرنگی و پنیر فتا و سبزی
آسان کبابی, گوجه فرنگی و میگو با پنیر فتا, پونه کوهی و رازیانه

در مورد محصولات غذایی ویژه برای Kalyn آشپزخانه میدارد:

هیچ شرکت تا به حال به من فرستاده پنیر فتا یا جبران من برای نوشتن در مورد آن و من را قبول نمی کند نقد و بررسی محصولات از هر نوع. شما می توانید لیست کامل از محصولات انتخاب من به ویژگی در Kalyn آشپزخانه میدارد.

Pinterest image of Low-Carb and Keto Recipes with Feta Cheese

ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>