به دنبال برخی از انتقادات و پیشنهادات: افرادی که در حال حاضر استفاده از راجرز & Freedom

فقط به دنبال برخی از بازخورد از کسانی که در حال حاضر استفاده از راجرز & Freedom. من به طور خاص به دنبال کسی است که دانش فعلی از نحوه آزادی تلفن همراه در حال حاضر عمل (پس از ارتقاء شبکه).

در جریان قرارداد من آمده است با توجه با راجرز و من به تازگی یک سخت افزار ارتقا دهید. من نمی مراقبت برای ارتقاء پس از بازگشت تحت “خریدار ندامت” دوره است. با تمام این گیر من یکی از بدشانسی چند که از دست من حرفه ای و به عنوان مثل گوشی من که برنامه ترکیبی شخصی/کسب و کار استفاده بیش از حد غنی برای نیازهای من.

من زنگ زد راجرز و تغییر به $75 20GB طرح (بی نهایت دیتا) و وجود اختلاف با گوشی ارتقا به عنوان اصلی دستگاه تعادل در حال برداشته شود توسط راجرز فروش مرکز – دفتر پشت تیم است.

من در انتظار قرار داده و نماینده برگشتم ارائه شده با تعامل و شماره شناسنامه و گفت: برای بازدید از فروشگاه و آنها را به اطمینان حاصل شود آنها خود صحبت می کنند “تیم پشتیبانی” دریافت من اصلی دستگاه تعادل اعتبار و فشار از طریق ارتقاء. به نظر می رسد این نمایشگاه پس من رفتم به یک فروشگاه که اول منظور از کسب و کار آنها به اتمام بود اصلی دستگاه تعادل معکوس شود.

در حال حاضر بر روی ارتقاء ساختار و قیمت گذاری…

من می خواستم برای دریافت یک دستگاه اندروید (سامسونگ S20 5G) و نیز علاقه مند به Galaxy Tab (Tablet) با اطلاعات به اشتراک گذاشته گزینه است. به من گفته شد با راجرز کار می کند به شرح زیر است:

$75.00 برای طرح (20GB) x 24 ماه
$34.99 برای S20 – 5G دستگاه (ماهانه) x 24 ماه
$15.00 برای تبلت (ماهانه) x 24 ماه
$10.00 برای اطلاعات به اشتراک گذاشته گزینه ای (ماهانه) x 24 ماه

من به دنبال در مجموع: $134.99 برای من تلفن/قرص خود را با اطلاعات به اشتراک گذاشته و آنها با ارائه یک جایزه 1GB از داده ها در رایانه لوحی خود را. من می خواهم این واقعیت من به طور کامل متصل کرده و گوشی من برای آن هدف در نظر گرفته شده و یک تبلت است که بیشتر از همه کاره برای من کلی نیاز دارد.

من به پایان رسید تا به دنبال آزادی های تلفن همراه و به عنوان یک مشتری گذشته به حال فرصت را به صحبت می کنند به وفاداری خود را بدست آورد در حالی که بازدید از فروشگاه. آنها اشاره کرده اند که حساب من و اگر من تبدیل به آزادی آنها ارائه خواهد شد من همان بسته به شرح زیر است:

$50.00 برای طرح (20GB) x 24 ماه – طرح آزادی منطقه تنها. آنها را ارائه 1GB دیتا رومینگ در کانادا/ایالات متحده آمریکا و نامحدود کانادا رومینگ دقیقه اما دربسته در ایالات متحده آمریکا در 2,400 دقیقه است. بنابراین اساسا من می توانید با استفاده از تلفن نامحدود در کانادا برای صدا باید 1GB رومینگ اگر در خارج از آزادی منطقه در کانادا/ایالات متحده آمریکا و 2,400 دقیقه از تماس در ایالات متحده آمریکا هر ماه هنگامی که رفت و آمد است.

$19.99 برای S20 – 5G دستگاه (ماهانه) x 24 ماه – promo قیمت گذاری به عنوان یک WINBACK ارائه (باید پورت در تعداد)
$0.00 همان قرص
$15.00 برای 4GB tablet داده با هیچ overages. من باید بروید و سرعت کاهش می یابد, من همیشه می توانید مجموعه ای از تلفن من به عنوان یک کانون به افسار.

مجموع آثار به $84.99 ماهانه است که صرفه جویی قابل توجهی است اما من نگران هستم در مورد پوشش به طور کلی. من برای یک واقعیت است که راجرز به عنوان یکی از عمده مخابرات ارائه دهندگان برتر پوشش و در روز آخر اگر این هزینه من 50 دلار اضافی ماهانه آن را به ارزش آن را اگر من قصد دارم به مشکلی برخورد با آزادی های تلفن همراه به موجب آن من دستگاه های متصل نیست و یا باعث مسائل.

من می خواهم برای دریافت برخی از بازخورد از کسانی که در حال حاضر استفاده از آزادی همراه با گوشی/تبلت, دریافت درک درستی از آنچه تجربه شده است و آیا ساخت یک سوئیچ قابل قبول است و یا اگر که اشتباه خواهد بود در این زمان داده شده است. با تشکر از شما!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Bozdurma 1xbetMobil Ödeme bozdurma