لود و گل کلم مدل سالاد سیب زمینی (تصویری)

ارسال شده توسط Kalyn دنی در 22 مه سال 2020

هنگامی که ما آزمایش این دستور برای لود و گل کلم مدل سالاد سیب زمینی, ما نمی تواند متوقف کند و شما این عشق کم کربوهیدرات نسخه سالاد سیب زمینی!

پین لود گل کلم مدل سالاد سیب زمینی به آن را امتحان کنید بعد!

سازمان دیده بان ویدیو برای دیدن اگر شما ممکن است مانند به
لود و گل کلم مدل سالاد سیب زمینی!

Loaded Cauliflower Mock Potato Salad in serving bowl, text overlay photo

زمانی که من برای اولین بار ساخته شده این لود گل کلم مدل سالاد سیب زمینی که من در زمان باقی مانده به یک خانواده و همه وجود آن را دوست داشتم. و در یک خانواده که تعداد بسیار کمی از مردم در مورد مراقبت از خود کربوهیدرات (و برخی حتی نمی مانند گل کلم) من می دانستم که به معنای این دستور تا به حال به یک برنده. از آن به بعد آن را تبدیل به یک ضربه بزرگ در این وبلاگ و با ورود قریب الوقوع تابستان به نظر می رسد مانند یک دستور عالی برای یکی از ویژگی های مورد علاقه جمعه این هفته.

من نمی فهمم اگر شما شک و تردید. متوجه شدم دیگر دستور العمل های برای گل کلم “سالاد سیب زمینی” برای مدت زمان طولانی قبل از من آمد تا با این یکی و هر بار که من به عنوان خوانده شده از طریق یکی هرگز آن را صدا مانند یک وای به من. تا زمانی که من کردم الهام برای دیدن اگر من می تواند آمد تا با نسخه ای که واقعا می تواند یک وای من مشورت خواهر من Sandee که این سالاد سیب زمینی ملکه در خانواده است.

این توصیه از Sandee که الهام بخش من برای استفاده از بسیاری از مایو و فقط کمی خردل در سس برای سالاد و من نیز با استفاده از یک مقدار سخاوتمندانه از تخم مرغ خرد شده راه Sandee انجام می دهد در خانواده های مورد علاقه سالاد سیب زمینی. اضافه می کنیم و مقدار زیادی از بیکن و پنیر چدار تیز بیش از حد.

این است که تکلیف خود را برای تعطیلات آخر هفته آینده: لطفا. را. این. سالاد. برای من این یک تکرار کننده دستور غذا را بیش از و بیش; امیدواریم که شما لذت بردن از آن بیش از حد!


Loaded Cauliflower Mock Potato Salad process shots collage

چگونه می توان لود شده گل کلم مدل سالاد سیب زمینی:

(پایین برای تکمیل دستور العمل از جمله اطلاعات تغذیه ای.)

 1. قطع کردن دو کیلو گل کلم به همان اندازه قطعات و بخار 5-6 دقیقه.
 2. سپس تخلیه گل کلم را در یک صافی قرار داده شده در نزول و اجازه دهید آن را به خوبی تخلیه. (لازم نیست با آب سرد بشویید; شما آن را می خواهم برای ادامه به طبخ کمی.)
 3. وقتی که شما آماده را به سالاد اگر گل کلم نیست کاملا خشک و گسترش آن را بر روی کاغذ حوله و بلات خشک است.
 4. در حالی که گل کلم آشپز/تخلیه طبخ بیکن و تخلیه در حوله کاغذی.
 5. کامل تخم مرغ آب پز سخت, سرد, پوست و ریز ریز کردن را به قطعات.
 6. خلال پیاز سبز و پنیر چدار تیز آماده است. (ما با استفاده از ترکیبی از سفید و زرد پنیر چدار اما هر دو یک کار می کنند.)
 7. هم بزنید مایو, خردل زرد 1 قاشق چایخوری. پودر پیاز و نمک و فلفل را با هم پانسمان.
 8. قرار داده و خوب زهکشی گل کلم را در یک کاسه و با خرد شده تخم مرغ آب پز; پس از آن فصل را با 1/2 قاشق چایخوری. پودر پیاز و نمک و تازه فلفل سیاه و سفید.
 9. اضافه کردن پانسمان و ترکیب به آرامی با گل کلم و تخم مرغ است.
 10. و سپس اضافه کردن قطعه قطعه سبز, پیاز, ترد, بیکن و پنیر و هم بزنید و به سالاد (دوباره به آرامی) تا زمانی که آن را به خوبی ترکیب شده است.
 11. ما به خوردن بعضی از حق دور زمانی که ما آزمایش این دستور و آن را افسانه. اما شما همچنین می توانید این جلوتر و لرز برای چند ساعت.
 12. آن را نیز بزرگ بود و پس از آن تا به حال شده در یخچال برای یک روز اما من فکر نمی کنم آن را بیش از یک یا دو روز. هیچ نگرانی در مورد که هر چند چون من فکر نمی کنم این آخرین ویدئو به صورت زنده!

Loaded Cauliflower Mock Potato Salad salad in bowl with serving spoon

بیشتر سالاد با گل کلم:

Low-Carb, ترشی گل کلم, Antipasto سالاد ~ Kalyn آشپزخانه
زمستان سالاد سبزیجات ~ یک خانواده جشن
بو گل کلم سالاد با پنیر فتا کیپر و فلفل قرمز ~ Kalyn آشپزخانه
یونانی گل کلم کبابی و ویدالیا پیاز سالاد کوینولا ~ Aggie آشپزخانه
کم کربوهیدرات کلم بروکلی و گل کلم, سالاد, تربچه, ~ Kalyn آشپزخانه
مدیترانه ای سالاد گل کلم ~ شکر مامان

آخر هفته غذا در دبستان:

این دستور اضافه شده است به یک گروه جدید به نام آخر هفته غذا در دبستان برای کمک به شما در پیدا کردن دستور العمل های شما می توانید دبستان یا کوک در تعطیلات آخر هفته و غذا خوردن در طول هفته!

مواد تشکیل دهنده

مواد لازم سالاد:

 • 2 lb. گل کلم را به قطع اندک همان اندازه قطعه (یادداشت کنید)
 • 6 تخم مرغ آب پز سخت سرد و خرد شده
 • 6-8 برش بیکن, برش را به نوارها و سپس سرخ کرده ترد
 • 1 فنجان رنده شده پنیر چدار تیز (سفید یا زرد پنیر چدار کار خواهد کرد; ما با استفاده از برخی از هر کدام)
 • 1/2 فنجان ورقه شده پیاز سبز (عمدتا قطعات سبز)
 • 1/2 قاشق چایخوری. پودر پیاز
 • نمک و تازه فلفل سیاه و سفید به طعم و مزه

پانسمان و مواد لازم:

 • 1 فنجان مایو
 • 2 قاشق چایخوری. خردل زرد (نه دیژون)
 • 1 قاشق چایخوری. پودر پیاز
 • نمک و تازه فلفل سیاه و سفید به طعم و مزه

دستورالعمل

 1. قطع کردن گل کلم به اندک همان اندازه قطعات و بخار 5-6 دقیقه در سبزیجات بخار پز (لینک های وابسته) و یا در یک ظرف با یک کشتی بخار قرار دادن (لینک های وابسته). تست یک قطعه بعد از 5 دقیقه شما می خواهید گل کلم نسبتا نرم و شبیه به بافت سیب زمینی.
 2. تخلیه گل کلم را در یک صافی قرار داده شده در نزول و اجازه دهید آن را سرد در حالی که شما دبستان مواد تشکیل دهنده دیگر. نمی شستشو; شما آن را می خواهم برای ادامه پخت و پز ،
 3. وقتی که شما آماده برای مونتاژ سالاد گل کلم باید کاملا خشک است. اگر آن نمی باشد گسترش آن را بر روی حوله کاغذی قرار داده شده در مقابله و خشک پت.
 4. در حالی که گل کلم آشپز و سپس تخلیه برش نوار بیکن در کوتاه متقابل عاقلانه و طبخ تا زمانی که از بیکن بسیار ترد; سپس تخلیه حوله کاغذی.
 5. کامل تخم مرغ آب پز سخت. (کلیک بر روی این لینک برای دیدن روش من استفاده می شود و یا با استفاده از روش مورد علاقه خود را.) ریز ریز کردن تخم مرغ درشت.
 6. خلال پیاز سبز. دریافت یک فنجان رنده شده پنیر چدار تیز آماده است.
 7. ماهوت پاک کن زدن با هم مایو, خردل زرد 1 قاشق چایخوری. پودر پیاز و نمک و تازه فلفل سیاه و سفید به پانسمان.
 8. وقتی که شما آماده برای مونتاژ سالاد قرار داده و به خوبی زهکشی شده (یا خشک خشک) گل کلم را در یک کاسه و بالا با تخم مرغ خرد شده.
 9. فصل خوبی را با نمک و تازه فلفل سیاه و سفید و 1/2 قاشق چایخوری. پودر پیاز; سپس اضافه کردن پانسمان و به آرامی ترکیب با گل کلم و تخم مرغ است.
 10. اضافه کردن بیکن ترد قطعات تیز پنیر چدار و پیاز سبز و هم بزنید (به آرامی) تا سالاد است که به خوبی ترکیب شده است. (ما را نجات داد از کمی بیکن پیاز سبز و پنیر برای تزیین بالای سالاد!)
 11. شما می توانید حق دور و یا اجازه سالاد لرز برای چند ساعت.
 12. باقی مانده را حفظ خواهد کرد و در یخچال یک شبه و خورده می شود و بعد اگر چه شما احتمالا نمی خواهد که مقدار سمت چپ است. من حدس می زنم آن را ممکن است نگه دارید تا دو روز اما من فقط آن را نگه داشته یک شبه.

یادداشت

ما آغاز شده با 2-lb. کیسه برش گل کلم و کمرنگ کردن برخی از قطعات بنیادی.

این دستور العمل ایجاد شده توسط Kalyn و جیک بعد از دیدن بسیاری از تغییرات از گل کلم “سالاد سیب زمینی” که به نظر نمی رسد کاملا آنچه که ما می خواستیم و با مشاوره از خواهر من Sandee که این سالاد سیب زمینی ملکه در خانواده من!

اطلاعات تغذیه:

عملکرد:

8

اندازه خدمت:

1
مقدار در هر وعده: کالری: 466مجموع چربی: 40 گرمچربی اشباع شده: 12gچربی اشباع نشده: 26 گرمکلسترول: 191mgسدیم: 793mgکربوهیدرات: 9 گرمفیبر: 3 gشکر: 3gپروتئین: 18 گرم

اطلاعات مربوط به تغذیه است که به طور خودکار محاسبه می شود با دستور العمل پلاگین استفاده میکنم. من یک متخصص تغذیه و نمی تواند تضمین 100% دقت از متغیرهای بسیاری بر این محاسبات است.

Square thumbnail close-up image of Loaded Cauliflower Mock Potato Salad in bowl

رژیم غذایی کم کربوهیدرات / پایین-Glycemic Diet / رژیم غذایی ساحل جنوبی پیشنهادات:
این لود گل کلم مدل سالاد سیب زمینی مناسب برای کم کربوهیدرات است, Keto یا کم قند خون رژیم غذایی و آن را یک راه مناسب برای استفاده از باقی مانده تخم مرغ آب پز سخت. آن را قطعا یک بار-در-یک-در حالی که درمان اصلی رژیم غذایی ساحل جنوبی اگر شما به دنبال محدودیت در چربی اشباع شده است.

پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی:
استفاده از گل کلم دستور یا دستور العمل های سالاد برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی.با استفاده از دستور العمل های رژیم غذایی نوع عکس صفحات اول برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مناسب برای خاص برنامه. و یا به دنبال Kalyn آشپزخانه در Pinterest برای دیدن تمام دستور العمل های خوب من به اشتراک گذاری وجود دارد.

یادداشت های تاریخی برای این دستور:
لود و گل کلم مدل سالاد سیب زمینی برای اولین بار ارسال شده است در سال 2017; آن را به روز شده و کمی بهبود مارس سال 2020 است.

Pinterest image of Low-Carb Loaded Cauliflower Mock Potato Salad

ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>