سوسیس ایتالیایی, گوجه فرنگی و گوشت سوپ

ارسال شده توسط Kalyn دنی در مارس 13, 2020 سوسیس ایتالیایی, گوجه فرنگی و گوشت سوپ را می توان با ماکارونی یا

توسط HALOHEKAYATHA در 25 فروردین 1399

ارسال شده توسط Kalyn دنی در مارس 13, 2020

سوسیس ایتالیایی, گوجه فرنگی و گوشت سوپ را می توان با ماکارونی یا گل کلم منجمد و برنج و این آسان سوپ تمام خانواده لذت ببرید! و من استفاده نمی کند بسیار ماکارونی, بنابراین حتی اگر شما را انتخاب کنید که گزینه این سوپ بسیار بالا در کربوهیدرات.

پین, ایتالیایی, سوسیس, گوجه فرنگی و گوشت سوپ به آن را امتحان کنید بعد.

Italian Sausage, Tomato, and Pesto Soup title photo

چگونه است هر کس با انجام داوطلبانه خانه حبس? من ماندن در خانه را امن نگه داشتن خودم تغذیه و نسبتا سرگرم, اما قطعا مبارزه با عدم انگیزه به فکر می کنم از دستور العمل های جدید برای وبلاگ! من نمی توانم به نظر می رسد برای پیدا کردن تمایل به کار در دستور العمل های جدید که من می دانم که مردم ممکن است مواد تشکیل دهنده و احتمالا نمی خواهید برای رفتن به فروشگاه به آنها را دریافت کنید!

اما آنچه که من شده اند با داشتن سرگرم کننده انجام شده است به دنبال از طریق آرشیو وبلاگ من برای پیدا کردن یک دستور غذا را من باید از مواد تشکیل دهنده و سپس آن را به روز رسانی به نسخه بهبود یافته اغلب با کاهش کربوهیدرات و یا حداقل کاهش کربوهیدرات گزینه است. و این چیزی است که من با این دستور غذا برای سوسیس ایتالیایی, گوجه فرنگی و گوشت سوپ!

دستور اصلی بود من آمد تا با سال پیش برای یک خانواده و از آن تا به حال دو بار به عنوان مقدار ماکارونی به عنوان نسخه به روز شده. اگر شما نمی خواهید حتی کوچکتر مقدار ماکارونی که من استفاده می شود برای به روز رسانی نسخه و یا شما می خواهید برای ایجاد یک نسخه که فاقد گلوتن شما می توانید این سوپ با گل کلم منجمد برنج برای حتی کمتر کربوهیدرات نسخه. و من می دانستم که اکثر مردم نمی خواهد که ریحان تازه روی دست راست, در حال حاضر, بنابراین من روشن است که برای پستو ریحان بود که کاملا خوشمزه در این سوپ!

من بعضی از سوپ با پم و شوهرش کلی یک روز هنگامی که ما رفت و برای یک پیاده روی (اقامت مناسب در یک فاصله از یکدیگر) و هر دو آنها داد و آن را شست! و من قطعا متوجه شده از دستور العمل های است که محبوب به تازگی است که به راحتی مواد غذایی مانند سوپ خورش و گوشت هستند چه بسیاری از مردم در حال پخت و پز این روزها! بنابراین برای هر کسی که نیاز به آسایش و مواد غذایی است که هنوز هم با بهره گیری از سوپ من امیدوارم که شما به این بهبود دستور غذا را امتحان کنید! و در اینجا لینک به نسخه اصلی فقط در مورد هر کسی یک فن.

Italian Sausage, Tomato, and Pesto Soup process shots collage

چگونه به سوسیس ایتالیایی, گوجه فرنگی و گوشت سوپ:

(پایین برای تکمیل دستور العمل از جمله اطلاعات تغذیه ای.)

 1. ترکیب سهام مرغ, ریحان خشک شده, زمین, رازیانه و ریزه اندام تاس گوجه فرنگی با آب در یک قابلمه سوپ و اجازه دهید مخلوط بجوش و خروش آمدن روی حرارت کم در حالی که شما طبخ سوسیس.
 2. حرارت روغن زیتون در ماهی تابه و سپس فشار ترکیه (یا بز) سوسیس ایتالیایی از این لینک کلیک کنید و طبخ تا سوسیس سادگی browned; شکستن از هم جدا با یک فلز ترنر.
 3. اضافه کردن سوسیس به نهفته سوپ گلدان
 4. ریز ریز کردن پیاز و گوشت چرخ کرده سیر. و سپس اضافه کردن یک کمی بیشتر روغن زیتون به تابه و طبخ پیاز حدود 3-4 دقیقه. اضافه کردن سیر خرد شده و طبخ 1-2 دقیقه بیشتر.
 5. اضافه کردن پیاز و سیر به قابلمه سوپ.
 6. Deglaze ماهی تابه با حدود 1 فنجان سوپ از گلدان و خراش browned بیت از تابه و سپس اضافه کردن آن را به سوپ
 7. این اجازه بجوش و خروش آمدن روی حرارت کم به مدت 15-20 دقیقه.
 8. و سپس اضافه کردن 1/2 فنجان ماکارونی خشک (یا 10 اونس است. گل کلم منجمد برنج) به قابلمه سوپ و بجوش و خروش آمدن در پایین در حدود 15-20 دقیقه یا تا زمانی که ماکارونی یا برنج نرم است.
 9. سپس هم بزنید در پستو ریحان و بجوش و خروش آمدن 5 دقیقه بیشتر.
 10. خدمت گرم صدر با پنیر پارمسان در صورت دلخواه.

Italian Sausage, Tomato, and Pesto Soup close-up photo

بیشتر سوپ بوقلمون سوسیس ایتالیایی:

فوری گلدان سوسیس سوپ با پستو ~ Kalyn آشپزخانه
سیاه, سوپ لوبیا با سوسیس ایتالیایی و اسفناج ~ گناه آشپزخانه
کم کم کربوهیدرات و پر فلفل سوپ ~ Kalyn آشپزخانه
زرد نخود کلم و سوسیس ایتالیایی سوپ ~ تغذیه لذیذ
فوری گلدان (یا Stovetop) Low-Carb Zuppa Toscana سوپ ~ Kalyn آشپزخانه

مواد تشکیل دهنده

 • 8 فنجان مرغ خانگی سهام (یادداشت کنید)
 • 1 قاشق چایخوری. ریحان خشک شده
 • 1 قاشق چایخوری. زمین رازیانه
 • دو 14.5 اونس است. قوطی ریزه اندام تاس گوجه فرنگی
 • 5 قاشق چایخوری. روغن زیتون
 • یکی 19.5 اونس است. بسته داغ یا شیرین ترکیه سوسیس ایتالیایی (یادداشت کنید)
 • 1 پیاز کوچک خرد شده
 • 1 T سیر خرد شده
 • 1/2 C خشک ماکارونی (یادداشت کنید)
 • 3 T پستو ریحان (یادداشت کنید)

دستورالعمل

 1. قرار داده و در خانه مرغ سهام را سنگین قابلمه سوپ و شروع به حرارت.
 2. اضافه کردن ریحان خشک زمین رازیانه و 2 قوطی ریزه اندام تاس گوجه فرنگی با آب و اجازه دهید مخلوط بجوش و خروش آمدن در حالی که شما طبخ سوسیس.
 3. حرارت 1 T از روغن زیتون را در یک سنگین در ماهی تابه.
 4. فشار سوسیس از روده و طبخ تا زمانی که به خوبی browned, شکستن از هم جدا با یک فلز ترنر به عنوان سوسیس آشپز.
 5. اضافه کردن browned سوسیس به دیگ سوپ.
 6. اضافه کردن 2 قاشق چایخوری. از روغن زیتون برای سرخ کردن در تابه طبخ پیاز برای 3-4 دقیقه یا تا زمانی که آنها شروع به نرم کردن.
 7. اضافه کردن سیر خرد شده و طبخ 1-2 دقیقه بیشتر.
 8. اضافه کردن پیاز و سیر به دیگ سوپ.
 9. Deglaze ماهی تابه با حدود 1 فنجان سوپ از گلدان و خراش browned بیت از تابه و سپس اضافه کردن آن را به سوپ.
 10. این اجازه بجوش و خروش آمدن روی حرارت کم به مدت 15-20 دقیقه.
 11. اضافه کردن ماکارونی یا گل کلم منجمد برنج را هم بزنید و در ادامه به بجوش و خروش آمدن سوپ برای 15-20 دقیقه یا تا زمانی که ماکارونی یا برنج گل کلم نرم است.
 12. هم بزنید در پستو ریحان و طبخ 5 دقیقه بیشتر.
 13. خدمت گرم با تازه پنیر پارمسان رنده شده در صورت دلخواه.

یادداشت

شما همچنین می توانید با استفاده از دو 32 اونس است. کارتن مرغ سهام یا پنج 14 اونس است. قوطی سوپ مرغ. من استفاده می شود مورد علاقه من ترکیه سوسیس ایتالیایی اما استفاده از گوشت خوک و سوسیس ایتالیایی اگر شما ترجیح می دهند. من دوست دارم با استفاده از منجمد پستو ریحان با لیمو برای این دستور غذا, اما من فقط با استفاده از مورد علاقه من خریداری پستو وقتی که من لازم نیست که هر, در خانه, گوشت در فریزر.

اطلاعات تغذیه ای محاسبه شده است با ماکارونی از آن چیزی است که در عکس اما شما می توانید با استفاده از ماکارونی و یا جایگزین با 10 اونس است. بسته های یخ زده گل کلم برنج. ماکارونی خواهد شد در حدود 5 کربوهیدرات در هر وعده; گل کلم برنج خواهد بود 1.5 کربوهیدرات در هر وعده.

دستور العمل ایجاد شده توسط Kalyn برای یک خانواده حزب از سالها پیش و به روز با کاهش کربوهیدرات موجود در مارس سال 2020 است.

اطلاعات تغذیه:

عملکرد:

8

اندازه خدمت:

1

مقدار در هر وعده: کالری: 168کل چربی: 9 گرمچربی اشباع شده: 2 گرمچربی ترانس: 0gاشباع نشده چربی: 7 گرمکلسترول: 12 میلی گرمسدیم: 398mgکربوهیدرات: 13 گرمفیبر: 0gشکر: 4gپروتئین: 8g

اطلاعات مربوط به تغذیه است که به طور خودکار محاسبه می شود با دستور العمل پلاگین استفاده میکنم. من یک متخصص تغذیه و نمی تواند تضمین 100% دقت از متغیرهای بسیاری بر این محاسبات است.

Italian Sausage, Tomato, and Pesto Soup square thumbnail image

رژیم غذایی کم کربوهیدرات / پایین-Glycemic Diet / رژیم غذایی ساحل جنوبی پیشنهادات:
اگر ساخته شده با تایید ماکارونی, این, ایتالیایی, سوسیس, گوجه فرنگی و ماکارونی, سوپ با ریحان خواهد بود تایید شده برای فاز 2 و یا 3 از رژیم غذایی ساحل جنوبی. سوپ ماکارونی احتمالا بیش از حد بالا در کربوهیدرات برای یک رژیم غذایی کم کربوهیدرات است, اما اگر شما می خواهید پایین کربوهیدرات سوپ با این طعم, با استفاده از این گزینه برای گل کلم برنج به جای ماکارونی. (ماکارونی می افزاید: حدود 5 کربوهیدرات در هر وعده کلم و برنج است که حدود 1.5 کربوهیدرات در هر وعده است.)

پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی:
استفاده از دستور العمل های سوپ برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی. با استفاده از دستور العمل های رژیم غذایی نوع عکس صفحات اول برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مناسب برای خاص برنامه. شما همچنین ممکن است مانند به دنبال Kalyn آشپزخانه در Pinterest برای دیدن تمام دستور العمل های خوب من به اشتراک گذاری وجود دارد.

یادداشت های تاریخی برای این دستور:
نسخه اصلی این سوپ بود ارسال شده در دسامبر 2010! دستور آپدیت شد به یک کربوهیدرات های دوستانه سوپ و از جمله گزینه به جای ماکارونی با گل کلم برنج مارس سال 2020 است.

Italian Sausage, Tomato, and Pesto Soup Pinterest image

ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب