است بازار سهام باز در روز جمعه و عید پاک ؟

هر کسی فعال در بازار سهام می داند که چقدر مهم است بدانید که زمانی که بازار سهام باز می شود و بسته می شود. اگر

توسط HALOHEKAYATHA در 25 فروردین 1399
is the stock market open on good friday
هر کسی فعال در بازار سهام می داند که چقدر مهم است بدانید که زمانی که بازار سهام باز می شود و بسته می شود. اگر شما فکر می کنم بازار بسته است هنگامی که آن را در واقع باز, از دست رفته یک روز که بازار سهام فعال است می تواند یک تفاوت بزرگ در پرتفوی سرمایه گذاری خود را. هنگامی که تعطیلات مانند عید پاک رول در اطراف آن می تواند گیج کننده. اگر چه عید پاک است که یک تعطیلات فدرال بسیاری از مردم جشن تعطیلات که بدان معنی است که بسیاری از موسسات را انتخاب کنید ، پس از آن برنامه خود را, شما ممکن است تعجب اگر بازار سهام باز است روز جمعه عید پاک و یا هر دو.

است بازار سهام باز در روز جمعه و عید پاک ؟

"بازار سهام" اغلب اشاره به بازار بورس نیویورک (NYSE) و NASDAQ. معمولا آن را مشاهده بیشتر تعطیلات فدرال (مانند بانک ها) و چند تعطیلات که نه فدرال. با این حال وجود دارد برخی از تعطیلات فدرال آن را رعایت نکرد و برخی از غیر فدرال تعطیلات مانند عید پاک است که آن را ندارد. بازار اوراق قرضه (SIMFA) را دنبال نمی کند همان برنامه. بنابراین اگر شما یک معامله گر یا باید پول در بازار, شما ممکن است تعجب اگر آن را باز خواهد شد در روز جمعه, آوریل 10 یا پنج شنبه, مارس 12 (عید پاک) سال جاری است.

است, بازار بورس نیویورک در روز جمعه?

بازار سهام باز است روز جمعه در رعایت از تعطیلات عید پاک است. همچنین بسته در عید پاک — بازار سهام به طور کلی بسته شده در یکشنبه پس از آن یک تغییر از برنامه عادی است. خواهد شد وجود ندارد و یا فروش در معاملات روز جمعه, آوریل 10. شما می توانید خرید و فروش و تجارت در روز پنج شنبه, آوریل 9 و بازار را بازگشایی منظم ساعت روز دوشنبه, آوریل 13.

است نزدک باز در روز جمعه?

NASDAQ نمی خواهد در جمعه, آوریل 10. چون NYSE و NASDAQ اجرا در همان تعطیلات برنامه نزدک نیز بسته می شود در روز جمعه فقط مانند NYSE. درست مانند NYSE شما قادر خواهد بود برای دسترسی به خدمات در پنج شنبه, مه 9 و دوشنبه عید پاک.

خواهد بازار اوراق قرضه بود باز در روز جمعه?

بازار اوراق قرضه خواهد بود بسته شد. بازار اوراق قرضه, همچنین شناخته شده به عنوان SIMFA خواهد بود بسته شده در روز جمعه, آوریل 10. اگر شما هر گونه کسب و کار تمایل به با اوراق قرضه شما نیاز به مراقبت از آن را روز شنبه و یا مطمئن شوید که آن را می توانید صبر کنید تا دوشنبه.

بازار سهام (NYSE و NASDAQ) بسته می شود با رعایت موارد زیر تعطیلات فدرال:

  • روز سال نو
  • مارتین لوتر کینگ جونیور بعد
  • واشنگتن تولد
  • جمعه خوب
  • روز یادبود
  • روز استقلال
  • روز کارگر
  • شکرگزاری
  • روز کریسمس

بازار سهام نیز می بندد اوایل روز قبل از روز استقلال, روز پس از روز شکرگزاری و کریسمس. همچنین مهم است به یاد داشته باشید که نزدک به پیروی از همان برنامه به عنوان بازار بورس نیویورک. این بار بسته شدن در وقت استاندارد شرقی (EST).

اگر شما یک معامله گر فعال و یا منابع در نزدک بازار بورس یا بازار اوراق قرضه, شما باید آگاه شدن از آنچه در روز این بازار باز و بسته می شوند. اغلب سهام بازار همیشه دنبال یک تعطیلات فدرال, برنامه بازار, برنامه کمی تغییر داده است.

ادامه مطلب:

عکس: Flickr: Rob Iretontinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب