همه کاربرانی که در حال بدست گرفتن بخشی در اپل نسخه بتا برنامه دریافت یک به روز رسانی جدید را برای سیستم.

این بار اما به روز رسانی است به نام iOS 13.4.5 اما iOS 13.5 دلیل این است که این نسخه شامل بتا تکرار قرار گرفتن در معرض جدید اطلاع رسانی API که باید کمک مقامات بهداشتی پیگیری گسترش COVID-19.

در حال حاضر تمام توسعه دهندگان می توانید شروع به نوشتن برنامه های کاربردی که امکان استفاده از این API. وجود دارد یک کاربر روبرو از ضامن به آن را به عنوان به خوبی می تواند در داخل یا خارج از شرکت در COVID-19 قرار گرفتن در معرض اطلاعیه ها.

چرا که از این API جدید که اضافه شده جدید در iOS بتا مختلف با استفاده از SDK از iOS 13.4 iOS 13.4.5.

فایل های جدید اجازه می دهد تا کاربر برای راحت تر باز کردن قفل آی فون خود را با یک رمز عبور هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک. اگر چهره ID سنسور تشخیص است که شما با پوشیدن یک ماسک و سپس رمز عبور صفحه کلید را فورا نشان ساخت آنلاک خیلی سریع تر.

اگر شما در حال تاب مشکلات با یک شبکه محاصره خدمات ما SIM-UNLOCK.NET می تواند به حل مشکل خود را.

ما می توانید حذف هر گونه محاصره بر روی دستگاه خود را مانند شبکه, محاصره, لیست سیاه و یا حتی iCloud.

به بررسی کل پیشنهاد لطفا روی لینک زیر کلیک کنید:

آیفون باز کردن شبکه

Sim-unlock.net یک شبکه آنلاک شرکت است که می تواند به برداشتن محاصره از تقریبا هر شبکه از سراسر جهان است. ما باز مدل هایی مانند آیفون و سامسونگ و سونی و بسیاری دیگر در حال حاضر در وب سایت ما می توانید باز 7464 مدل های تلفن, اما تعدادی نگه می دارد گرفتن بزرگتر و بزرگتر.

قیمت های ما ارزان هستند و ما لازم نیست وقت زیادی را برای دریافت کار انجام می شود. ما با استفاده از گزینه های پرداخت مانند پی پال یا کارت های اعتباری به طوری که هر کس می تواند استفاده از خدمات ما.

ما درمان هر مشتری با احترام و سعی کنید برای کمک به آنها را در هر راه ممکن است. شما می توانید بررسی های ما در وب سایت ما sim-unlock.net ما hundrets از مشتریان راضی است که استفاده از وب سایت ما به طور منظم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im