فوری گلدان مکزیکی لوبیا

ارسال شده توسط Kalyn دنی در 10 ژوئن 2020

فوری دیگ لوبیا مکزیکی آسان و خوشمزه برای سلامتی ظرف و جست و خیز نیست آووکادو گوجه فرنگی و Poblano سالسا با این خوشمزه لوبیا!

پین فوری گلدان مکزیکی لوبیا به آنها را امتحان کنید بعد!

Instant Pot Mexican Beans text overlay photo of finished beans in bowl with avocado, tomato, and poblano salsa

من نمی لوبیا که اغلب اما اگر من قرار بود به خوردن برخی از لوبیا برای یک کربوهیدرات ریخت و پاش, من می خواهم را انتخاب کنید و خامه ای و خوشمزه لوبیا چیتی. در گذشته من آنها را دوست داشت در پلوپز Refried لوبیا و برادر من برامدگی لبه طبقات سنگ مورد علاقه لوبيا سالاد با آووکادو و گوجه فرنگی و این دستور به صورت فوری گلدان مکزیکی لوبیا یکی دیگر از آن لوبيا از دستور العمل های که واقعا مرسی.

من ساخته شده این اصل در Cuisinart اجاق گاز فشار الکتریکی (لینک های وابسته) برای مدتی در حال حاضر من می خواستم برای به روز رسانی تصاویر برای خوانندگان من که لذت بردن از لوبیا. و وقتی که من آنها را دوباره به تازگی در فوری گلدان (لینک های وابسته) با من بزرگ پخت و پز دستیار (خواهر زاده) Kara ما نه تنها به روز رسانی عکس ها اما همچنین ایجاد یک نسخه راحت تر از این دستور غذا است که فقط به عنوان خوب.

این دستور غذا را آشپز خشک (unsoaked) لوبیا در فوری گلدان اول تا زمانی که آنها تقریبا نرم و سپس پس از اتمام لوبیا با مخلوطی که شامل خرد شده پیاز Poblano خوراک لوبیای پر ادویه فلفل قرمز, فلفل سبز, و مقدار زیادی از ادویه جات ترشی جات خوشمزه. دستور اصلی پخته شده آن دسته از مواد تشکیل دهنده با هم در یک ماهی تابه روی اجاق گاز قبل از اضافه کردن آنها را به فوری گلدان اما کارا به من متقاعد شده است که هر کس که دوست دارد فوری گلدان نمی خواهید به تا حدودی به طبخ همه چیز در یک ماهی تابه. بنابراین ما تغییر زمان پخت و پز کمی پس همه کسانی که طعم دهنده ها فقط به اضافه فوری گلدان و پخته شده با لوبیا.

البته من فکر می کنم علاوه بر این آووکادو گوجه فرنگی و Poblano سالسا که واقعا این لوبیا بیش از بالا. اما اگر آن را فقط اتفاق نمی افتد در خانه خود لوبیا همچنین می تواند شگفت صدر با خریداری guacamole و یا حتی فقط مقداری پنیر و خامه ترش. من می دانم لوبیا نیست یک برنده برای برخی از خوانندگان من اما اگر شما لذت بردن از آنها را من فکر می کنم شما می خواهم این دستور غذا!

چه اندازه فوری دیگ من استفاده کنید ؟

من با استفاده از 6 لیتر فوری گلدان (لینک های وابسته) برای تمام اجاق گاز فشار یا فوری دستور العمل گلدان! شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در فوری دستور العمل گلدان در سایت های دیگر آرام پز یا پلوپز.

شما می توانید این کار را بدون یک لحظه گلدان ؟

من می دانم که به عنوان به زودی به عنوان من ارسال دستور کسی در حال رفتن به از من بپرسید که چگونه به آن را بدون یک اجاق گاز فشار است و من آن را انجام نداده اند که راه را بنابراین من می تواند به شما دستور دقیق. اما شما قطعا می توانید طبخ لوبیا چیتی در آرام پز یا روی اجاق سرخ کرده و پیاز و فلفل در تابه دیگر و پایان لوبیا با فلفل و ادویه اضافه نهفته در اجاق گاز برای 15-20 دقیقه. (من می خواهم با استفاده از یک کمی بیشتر براث اگر شما در حال انجام آن را در اجاق گاز است.) شما احتمالا می تواند همچنین در پایان این غذا در آرام پز, پس از لوبیا خشک هستند که در این صورت من می خواهم با استفاده از یک کمی کمتر براث و طبخ حدود یک ساعت در بالا. اگر کسی تلاش می کند تا تنوع نیست که استفاده از یک اجاق گاز فشار است و با موفقیت آن را لطفا دوباره و به اشتراک گذاری اطلاعات در نظرات!

Instant Pot Mexican Beans process shots collage

چگونه به ایجاد فوری گلدان مکزیکی لوبیا:

(پایین برای دستور العمل کامل با اطلاعات تغذیه ای.)

 1. شستشو یک پوند از خشک لوبیا چیتی و انتخاب از طریق به حذف هر گونه تغییر رنگ و یا شکسته لوبیا یا هر چیزی که نباید وجود داشته باشد.
 2. قرار دادن لوبیا 4 فنجان آب 1 قاشق غذا خوری روغن زیتون به پلوپز و قفل درب. (شما نمی توانید ببینید نفت است که به خوبی در عکس من اما نمی جست و خیز آن; روغن نگه می دارد و لوبیا از کف و گرفتگی دریچه.)
 3. مجموعه های فوری گلدان به صورت دستی بالا و فشار 30 دقیقه. اجازه دهید فشار را کاهش دهد به طور طبیعی 20 دقیقه و انتشار هر گونه باقی مانده فشار است. (اطلاعات بیشتر در مورد تغییرات در زمان پخت و پز در دستور زیر.)
 4. در حالی که لوبیا در حال پخت و پز و ریز ریز کردن پیاز Poblano فلفل فلفل قرمز و فلفل سبز.
 5. پس از فشار است به طور کامل منتشر شد, تخلیه لوبیا اما نمی بشویید. قرار داده و لوبیا را به اجاق گاز فشار با 3 فنجان سبزی یا سوپ مرغ.
 6. اضافه کردن پیاز و فلفل به لوبیا با سایر ادویه و یک قاشق غذا خوری روغن زیتون.
 7. قفل درب و تنظیم اجاق گاز فشار به صورت دستی بالا و فشار 6 دقیقه. با استفاده از quick-release روش برای انتشار این فشار است.
 8. فصل لوبیا به طعم و مزه با نمک و تازه فلفل سیاه و سفید.
 9. در حالی که لوبیا آشپزی با ادویه, تاس, آوکادو و پرت کردن با آب آهک.
 10. ریز ریز کردن گوجه فرنگی و پیاز قرمز کوچک و poblano فلفل.
 11. هم بزنید کسانی که مواد تشکیل دهنده با هم با آووکادو و روغن زیتون را سالسا. فصل سالسا با کمی نمک.
 12. خدمت لوبیا گرم سخاوتمندانه حرکت شبیه چمچه زنی از آووکادو و گوجه فرنگی و Poblano سالسا و یا بالا با guacamole یا پنیر اگر شما انتخاب می کنید برای ایجاد سالسا.

Instant Pot Mexican Beans close-up photo of finished beans in bowls with Avocado, Tomato, and Poblano Salsa

بیشتر Meatless دستور فوری گلدان:

Chipotle را Lime Cilantro برنج در پلوپز ~ فشار پخت و پز امروز
Kalyn نسخه روبیو را لوبیا چیتی (فشار اجاق گاز یا قابلمه سوپ) ~ Kalyn آشپزخانه
سریع و خوشمزه Collards در پلوپز ~ چربی گیاهی در آشپزخانه
اجاق گاز فشار Refried لوبیا با پیاز و سیر و سبز چیلس ~ Kalyn آشپزخانه

آخر هفته غذا در دبستان:

این دستور اضافه شده است به یک گروه جدید به نام آخر هفته غذا در دبستان برای کمک به شما در پیدا کردن دستور العمل های شما می توانید دبستان یا کوک در تعطیلات آخر هفته و غذا خوردن در طول هفته!

مواد تشکیل دهنده

مواد لازم:

 • 1 lb. خشک لوبیا چیتی
 • 2 T روغن زیتون تقسیم
 • 1 پیاز بزرگ خرد شده در قطعات حدود 1/2 اینچ
 • 1 بزرگ Poblano فلفل خرد شده در قطعات حدود 1/4 اینچ
 • 1 بزرگ فلفل سبز خرد شده در قطعات حدود 1/4 اینچ
 • 1 بزرگ فلفل قرمز خرد شده در قطعات حدود 1/4 اینچ
 • 1 T سیر خرد شده (بیشتر یا کمتر بسته به اینکه آیا یا نه شما مایل به سیر)
 • 1 T زیره زمین
 • 2 قاشق چایخوری. خشک مرزنگوش مکزیکی
 • 2 بسته گویا Sazon (اختیاری اما آنها با اضافه کردن یک عطر و طعم)
 • 3 فنجان سبزی آش (یادداشت کنید)
 • نمک و تازه فلفل سیاه و سفید به طعم و مزه

سالسا مواد لازم:

 • 2 عدد آوکادو خرد شده
 • 1/4 فنجان تازه فشرده آب آهک (se یادداشت)
 • 1/2 پیاز قرمز کوچک ریز خرد شده
 • 1 کوچک Poblano (Pasilla) فلفل ریز خرد شده
 • 2 T روغن زیتون
 • نمک را به طعم و مزه

دستورالعمل

 1. تخلیه خشک و لوبیا چيتي را به یک صافی و انتخاب کنید به حذف هر گونه تغییر رنگ و یا شکسته لوبیا یا ماده خارجی و سپس با آب سرد بشوئید.
 2. قرار دادن لوبیا 4 فنجان آب 1 قاشق غذا خوری روغن زیتون به پلوپز و قفل درب. (نمی جست و خیز نفت را نگه می دارد در لوبیا از کف و گرفتگی دریچه فوری گلدان.)
 3. مجموعه های فوری گلدان به صورت دستی بالا و فشار 30 دقیقه.
 4. سپس اجازه دهید فشار را کاهش دهد به طور طبیعی برای حداقل 20 دقیقه و انتشار هر گونه باقی مانده فشار است. (این زمان تولید خواهد شد نسبتا نرم لوبیا اگر شما دانه های تازه هستند. برای لوبیا با نیش بیشتر به آنها کاهش زمان چند دقیقه. اگر شما لوبیا قدیمی شده اند که در قفسه مدت زمان طولانی شما ممکن است نیاز به یکی دیگر از 5 دقیقه زمان پخت و پز. به یاد داشته باشید لوبیا در حال رفتن به طبخ دوباره با ادویه.)
 5. در حالی که لوبیا در حال پخت و پز و ریز ریز کردن پیاز Poblano فلفل (همچنین به نام Pasilla فلفل), فلفل قرمز و فلفل سبز.
 6. پس از فشار است به طور کامل منتشر شد, تخلیه لوبیا اما نمی بشویید. قرار داده و لوبیا را به اجاق گاز فشار با 3 فنجان سبزی یا سوپ مرغ.
 7. اضافه کردن پیاز و فلفل به لوبیا با سیر خرد شده زیره زمین, مکزیکی, پونه کوهی, گویا Sazon (لینک های وابسته) بسته (در صورت استفاده) و یک قاشق غذا خوری روغن زیتون.
 8. قفل درب و تنظیم اجاق گاز فشار به صورت دستی بالا و فشار 6 دقیقه.
 9. با استفاده از quick-release روش برای انتشار این فشار است. فصل لوبیا به طعم و مزه با نمک و تازه فلفل سیاه و سفید.
 10. در حالی که لوبیا آشپزی با ادویه تاس آوکادو و پرت کردن با آب آهک.
 11. ریز ریز کردن گوجه فرنگی و پیاز قرمز کوچک و poblano فلفل.
 12. هم بزنید کسانی که مواد تشکیل دهنده با هم با آووکادو و روغن زیتون را سالسا. (فصل سالسا با مقداری نمک و اگر دوست دارید.)
 13. خدمت لوبیا گرم سخاوتمندانه حرکت شبیه چمچه زنی از آووکادو و گوجه فرنگی و Poblano سالسا و یا بالا با guacamole یا پنیر اگر شما انتخاب می کنید برای ایجاد سالسا.

یادداشت

من با استفاده از 6 لیتر فوری گلدان (لینک های وابسته) برای این دستور غذا. شما همچنین می توانید استفاده از سوپ مرغ برای این کار اگر شما اهمیتی نمی دهند اگر این دستور گیاهی. دو 14 اونس است. می توانید از مایع خواهد بود 3 1/2 فنجان اگر شما به اندازه کافی خوش شانس به در خانه انبار. من از طرفداران گویا Sazon (لینک های وابسته) اما نوع دیگری از همه منظوره مکزیکی مخلوط ادویه می تواند مورد استفاده قرار گیرد. استفاده کنم من تازه-منجمد آب آهک.

این دستور غذا را با الهام از مکزیک به سبک قابلمه لوبیا در زودپز آشپزی, اما نسخه من به پایان رسید تا بودن کاملا متفاوت از آن یکی.

اطلاعات تغذیه:

عملکرد:

8

اندازه خدمت:

1
مقدار در هر وعده: کالری: 252مجموع چربی: 15 گرمچربی اشباع شده: 2 گرمچربی ترانس: 0گرمچربی اشباع نشده: 12gکلسترول: 0mgسدیم: 639mgکربوهیدرات: 26 گرمفیبر: 10 گرمشکر: 3gپروتئین: 7g

اطلاعات مربوط به تغذیه است که به طور خودکار محاسبه می شود با دستور العمل پلاگین استفاده میکنم. من یک متخصص تغذیه و نمی تواند تضمین 100% دقت از متغیرهای بسیاری بر این محاسبات است.

Instant Pot Mexican Beans thumbnail image of beans in bowl

رژیم غذایی کم کربوهیدرات / پایین-Glycemic Diet / رژیم غذایی ساحل جنوبی پیشنهادات:
لوبیا بیش از حد بالا هستند در کربوهیدرات های سنتی کم کربوهیدرات خوردن برنامه. فوری گلدان مکزیکی لوبیا حاوی پایین قند خون مواد تشکیل دهنده خواهد بود و تایید شده برای هر مرحله از اصلی رژیم غذایی ساحل جنوبی. با این حال دانه های خشک هستند مواد غذایی محدود برای فاز یک ساحل جنوبی پس این احتمالا باید یک ظرف سمت فاز که.

پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی:
استفاده از اجاق گاز فشار برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی. با استفاده از دستور العمل های رژیم غذایی نوع عکس صفحات اول برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مناسب برای خاص برنامه. شما همچنین ممکن است مانند به دنبال Kalyn آشپزخانه در Pinterest برای دیدن تمام دستور العمل های خوب من به اشتراک گذاری وجود دارد. اینجا را کلیک کنید برای دیدن بیشتر پلوپز / آرام پز دستور العمل در سایت های دیگر من!

Pinterest image of Instant Pot Mexican Beans

ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>