فوری گلدان سبز شیلی گوشت خوک Enchiladas

ارسال شده توسط Kalyn دنی در ژوئن 15 سال 2020

این فوری گلدان سبز شیلی گوشت خوک Enchiladas ویژگی ومزه مناقصه خرد شده گوشت خوک نورد در داخل کم کربوهیدرات چیپس با پنیر و enchilada sauce. و برای یک ظرف است که خالص راحتی, مواد غذایی, این گوشت خوک enchiladas جای تعجب دارد کم کربوهیدرات خالص!

پین فوری گلدان سبز شیلی گوشت خوک Enchiladas به آنها را امتحان کنید بعد!

Instant Pot Green Chile Pork Enchiladas title photo of finished enchiladas in baking dish

اگر آب داغ که در آن شما زندگی می کنند, من امیدوارم که من هنوز هم می تواند شما را متقاعد کند آن را به ارزش با استفاده از فر به پایان کردن این فوری گلدان سبز شیلی گوشت خوک Enchiladasچرا که این بسیار عالی برای این نوع مواد غذایی به راحتی از شام همه ما باید در زمان! من مشغول به کار در این دستور با خواهرزاده من کارا و ما تجربه آن را چندین بار به نسخه نهایی کاملا خوشمزه بدون اینکه بیش از حد کار فشرده است.

این دستور با استفاده از ارزان قیمت, گوشت خوک, گوشت راسته کباب که کمرنگ چاشنی با آسان مالش و browned در فوری گلدان. سپس گوشت فشار پخته شده با برخی از Herdez سالسا ورد (لینک های وابسته) و کمی مرغ سهام تا زمانی که آن را سقوط از هم جدا مناقصه. آن را تکه تکه جدا کرده و قرار داده و به فوری قابلمه برای چند دقیقه به جذب برخی از ومزه سبز شیلی سس.

سپس گوشت و پنیر و برخی از قطعه قطعه شده پیاز سبز در حال نورد در داخل کم کربوهیدرات چیپس. من با استفاده از Ole شدید سلامتی فیبر بالا ترتیلا پیچد (لینک های وابسته) که من دوست Merrilee توصیه می شود و آنها را مناسب برای این دستور العمل که در آن من می خواستم یک کم کربوهیدرات نان ذرت مکزیکی است که آسان به رول. ما با استفاده از می توانید از تخم سبز شیلی Enchilada Sauce (لینک های وابسته) به آن را آسان و خفه enchiladas در مقدار زیادی از پنیر مونتری جک. سپس ظرف را از enchiladas تنها 25-30 دقیقه در فر و شما باید هشت خوشمزه وعده کمی تند گوشت خوک enchiladas! و من امیدوارم که شما غذا خوردن آنها را با برخی از خامه ترش و کمی بیشتر سالسا ورد برای اضافه کردن در جدول; لذت بردن از!

چه سبز چیلس?

سبز چیلس مورد اشاره در این دستور العمل جدید مکزیک شیلی فلفل یا آناهایم شیلی فلفل است که معمولا استفاده می شود در مواد غذایی مکزیکی در ایالات متحده است. این دستور غذا را با استفاده از Herdez سالسا ورد (لینک های وابسته) ساخته شده با سبز چیلس و تخم سبز شیلی Enchilada Sauce (لینک های وابسته) وجود دارد مقدار زیادی از سبز شیلی و طعم. سالسا ورد بسیار خفیف اما اگر شما نمی خواهید بیش از حد گرما توصیه من مطمئن شوید که شما خرید نسخه خفیف از enchilada sauce!

چه اندازه فوری دیگ من استفاده کنید ؟

من با استفاده از 6 لیتر فوری گلدان (لینک های وابسته) برای تمام اجاق گاز فشار یا فوری دستور العمل گلدان! شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در فوری دستور العمل گلدان در سایت های دیگر آرام پز یا پلوپز.

Instant Pot Green Chile Pork Enchiladas process shots collage

چگونه به ایجاد فوری گلدان سبز شیلی گوشت خوک Enchiladas:

(پایین برای دستور العمل کامل با اطلاعات تغذیه ای.)

 1. اصلاح, گوشت خوک, گوشت راسته کباب و قطع آن را به ضخامت برش ترجیحا برش در سراسر دانه.
 2. مخلوط زیره زمین, پودر سیر, نمک و تازه فلفل سیاه و سفید و استفاده از این مخلوط به فصل گوشت خوک.
 3. تبدیل فوری گلدان برای سرخ کردن حرارت بالا و سپس حرارت دو قاشق چای خوری از روغن و قهوه ای گوشت خوک به خوبی در هر دو طرف. (شما احتمالا باید برای اضافه کردن بیشتر روغن قهوه ای گوشت در دو دسته اگر شما با استفاده از, فوری, گلدان, یا, البته شما می توانید قهوه ای در اجاق گاز است.)
 4. اضافه کردن سالسا ورد و مرغ سهام به لحظه گلدان قفل درب و تنظیم آن را به صورت دستی بالا و فشار 40 دقیقه است.
 5. با استفاده از آزادی برای حداقل 20 دقیقه به انتشار فشار و سپس انتشار هر گونه باقی مانده فشار است.
 6. حذف گوشت به هیئت مدیره برش و تکه تکه از هم جدا.
 7. قرار دادن گوشت خرد شده را به لحظه گلدان (که خاموش است) و اجازه دهید گوشت برای نشستن 5 دقیقه به جذب مایع پخت و پز.
 8. فر قبلا گرم به 375F/290C. اسپری بزرگ ظرف پخت با نچسب اسپری.
 9. خلال پیاز سبز و پنیر رنده شده آماده است.
 10. ما با استفاده از یک قاشق چاک دار (لینک های وابسته) به حذف گوشت از طریق مسنجر گلدان و مرتب آن را در برش هیئت مدیره در هشت شمع.
 11. در هر کم کربوهیدرات نان ذرت مکزیکی را در یک ردیف در سراسر مرکز نان ذرت مکزیکی با 1/8 گوشت 1/4 فنجان پنیر مونتری جک و پیاز سبز.
 12. سپس رول تا هر enchilada محکم و قرار دادن آنها را در یک ردیف در ظرف پخت. (عکاسی موفق است که برای گام!)
 13. پور سبز شیلی Enchilada Sauce بیش از نورد enchiladas و از بالا با یک فنجان پنیر مونتری جک.
 14. پخت 25-30 دقیقه یا تا زمانی که پنیر ذوب شده و سس متلاطم است ،
 15. خدمت گرم با فوق العاده سالسا ورد و برخی از خامه ترش را اضافه کنید و در جدول در صورت دلخواه.

Instant Pot Green Chile Pork Enchiladas close-up of finished enchiladas in baking dish

بیشتر Deliciousness با سبز شیلی سالسا یا سس:

سالسا ورد مرغ پخت
سبز شیلی و مرغ مسخره Enchilada غذای مرکب از گوشت وارد
15 دقیقه تخم مرغ سالسا ورد
فوری گلدان کم کربوهیدرات سبز شیلی مرغ Burrito کاسه

آخر هفته غذا در دبستان:

این دستور اضافه شده است به یک دسته به نام آخر هفته غذا در دبستان برای کمک به شما در پیدا کردن دستور العمل های شما می توانید دبستان یا کوک در تعطیلات آخر هفته و غذا خوردن در طول هفته!

مواد تشکیل دهنده

 • 3 lb. گوشت راسته کباب کمرنگ هست (یادداشت کنید)
 • 2 قاشق چایخوری. زیره زمین
 • 2 قاشق چایخوری. پودر سیر
 • 1 قاشق چایخوری. نمک
 • تازه زمین فلفل سیاه برای طعم و مزه
 • 4 قاشق چایخوری. روغن زیتون
 • 3/4 فنجان سالسا ورد
 • 1/2 فنجان مرغ سهام (یادداشت کنید)
 • 8 اوله شدید سلامتی فیبر بالا ترتیلا پیچد (یادداشت کنید)
 • یکی 15 اونس. می تواند سبز شیلی Enchilada Sauce (یادداشت کنید)
 • 3 فنجان پنیر مونتری جک
 • 3/4 فنجان ورقه شده پیاز سبز

دستورالعمل

 1. ما آغاز شده و با حدود 3 پوند از گوشت راسته کباب و کمرنگ کردن چربی که در سمت چپ بیش از 2.5 پوند از گوشت.
 2. برش گوشت به ضخامت برش. (می توان آن را سخت برای پیدا کردن دانه در گوشت راسته کباب, اما اگر شما برش برش در برابر دانه آن را آسان تر به پاره از هم جدا.)
 3. با هم مخلوط زیره زمین, پودر سیر, نمک و تازه فلفل سیاه و سفید در یک کاسه کوچک و فصل خوک برش سخاوتمندانه با آن مخلوط.
 4. شما احتمالا باید به قهوه ای گوشت در دو دسته اگر شما با استفاده از, فوری, گلدان, یا, البته شما می توانید قهوه ای روی اجاق گاز, اگر شما می خواهید برای جلوگیری از که.
 5. تبدیل فوری گلدان برای سرخ کردن حرارت بالا و سپس حرارت 2 قاشق چایخوری. از نفت و قهوه ای گوشت خوک تا زمانی که آن را به خوبی browned در هر دو طرف حدود 8 دقیقه است. (اضافه کردن بیشتر نفت و تکرار با بقیه گوشت خوک اگر شما براونینگ در دو دسته.)
 6. اضافه کردن 3/4 فنجان سالسا ورد و 1/2 فنجان مرغ سهام به لحظه گلدان قفل درب و تنظیم آن را به صورت دستی بالا و فشار 40 دقیقه است.
 7. هنگامی که زمان است تا با استفاده از آزادی برای حداقل 20 دقیقه به انتشار این فشار است. انتشار هر گونه باقی مانده فشار است.
 8. حذف گوشت به یک تخته برش و تکه تکه از هم جدا با دو چنگال.
 9. اگر شما فکر می کنم مقدار زیادی از مایع در فوری گلدان بیش از خواهد بود جذب شده توسط خرد شده گوشت من می خواهم با استفاده از مجموعه ای فوری گلدان به سرخ بالا به بجوش و خروش آمدن و کاهش مایع برای چند دقیقه در حالی که شما تکه تکه گوشت. ما لازم نیست برای انجام این کار است.
 10. قرار دادن گوشت خرد شده را به لحظه گلدان (که خاموش است) و اجازه دهید گوشت برای نشستن 5 دقیقه به جذب مایع پخت و پز.
 11. فر قبلا گرم به 375F/290C. اسپری بزرگ ظرف پخت با نچسب اسپری. (ما با استفاده از یک ظرف که 9 3/4 اینچ 12 اینچ که عالی بود. اما اگر شما باید چیزی نزدیک به آن اندازه شما می توانید فشار enchiladas با هم کمی بیشتر و آن را به کار. شما همچنین می توانید دو تابه از enchiladas در یک ظرف کوچکتر.)
 12. خلال پیاز سبز و پنیر رنده شده آماده است.
 13. ما با استفاده از یک قاشق چاک دار (لینک های وابسته) به حذف گوشت از طریق مسنجر گلدان و مرتب آن را در برش هیئت مدیره در هشت شمع پس از آن تقسیم به هشت enchiladas.
 14. ایجاد یک ردیف در سراسر مرکز کم کربوهیدرات نان ذرت مکزیکی با 1/8 گوشت 1/4 فنجان پنیر مونتری جک و سخاوتمندانه خرج کردن از پیاز سبز.
 15. سپس رول تا هر ترتیلا محکم قرار داده و نورد چیپس در یک ردیف در ظرف پخت.
 16. پور می تواند از سبز شیلی Enchilada Sauce بیش از نورد enchiladas و از بالا با یک فنجان پنیر مونتری جک.
 17. پخت 25-30 دقیقه یا تا زمانی که پنیر ذوب شده و سس متلاطم است ،
 18. خدمت گرم با فوق العاده سالسا ورد و برخی از خامه ترش را اضافه کنید و در جدول در صورت دلخواه.

یادداشت

پس از ما کمرنگ گوشت خوک آن را فقط بیش از 2.5 پوند است. اگر شما با استفاده از آن ارزان کباب گوشت خوک است که در چهار بسته در Costco, شما ممکن است نیاز به باز کردن دو بسته به اندازه کافی گوشت خوک اما ما می خواستیم این دستور غذا را به مقدار زیادی از شاخص های پخت و پز و زمان نسبتا طولانی است.

من استفاده می شود Herdez سالسا ورد (لینک های وابسته) برای این دستور غذا. مطمئن باشید به استفاده از سالسا ورد کم شکر. سهام مرغ یا کنسرو سوپ مرغ هر دو خوب برای این کار است. من با استفاده از Ole شدید سلامتی فیبر بالا ترتیلا پیچد (لینک های وابسته) که من فکر کردم به اندازه مناسب و بافت برای این دستور غذا. هر نان ذرت مکزیکی است تنها 4 کربوهیدرات خالص. من با استفاده از تخم سبز شیلی Enchilada Sauce (لینک های وابسته) است که 35 کربوهیدرات در یک می تواند یا 4.3 کربوهیدرات در هر enchilada برای این دستور غذا.مطمئن باشید که برای کم کردن فیبر از مجموع کربوهیدرات برای دریافت کربوهیدرات خالص در هر وعده برای این دستور غذا.

دستور العمل ایجاد شده توسط Kalyn و کارا با تجربه بسیار و گمانه زنی در مورد آن روش خواهد بود خوشمزه اما نه بیش از حد دشوار است!

اطلاعات تغذیه:

عملکرد:

8

اندازه خدمت:

1 enchilada
مقدار در هر وعده: کالری: 401مجموع چربی: 22 گرمچربی اشباع شده: 10 گرمچربی اشباع نشده: 11.3 گرمکلسترول: 160mgسدیم: 1380mgکربوهیدرات: 22 گرمفیبر: 11.6 گرمشکر: 2.1 گرمپروتئین: 60.1 g

Instant Pot Green Chile Pork Enchiladas square image of finished enchiladas in baking dish

رژیم غذایی کم کربوهیدرات / پایین-Glycemic Diet / رژیم غذایی ساحل جنوبی پیشنهادات:
این سبز شیلی گوشت خوک enchiladas می تواند کار را برای رژیم های غذایی کم کربوهیدرات اگر شما مراقب باشید به انتخاب low-carb, چیپس, low-carb سالسا ورد و کمترین کربوهیدرات enchilada sauce شما می توانید پیدا کنید. دستور است نه Keto. برای رژیم غذایی ساحل جنوبی شما می خواهم نیاز به استفاده از چربی کاهش می یابد پنیر و حتی پس از آن وجود دارد مقدار زیادی از پنیر استفاده می شود در اینجا, بنابراین من حدس می زنم این می تواند به عنوان یک انتخاب شخصی برای فاز دو.

پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی:
استفاده از فشار اجاق گاز دستور غذاها برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی. با استفاده از دستور العمل های رژیم غذایی نوع عکس صفحات اول برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مناسب برای خاص برنامه. شما همچنین ممکن است مانند به دنبال Kalyn آشپزخانه در Pinterest برای دیدن تمام دستور العمل های خوب من به اشتراک گذاری وجود دارد.

Pinterest image for Instant Pot Green Chile Pork Enchiladas

ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortbirthday gift