Huawei P20 نرم افزار و همسر 10 با اندروید 10. باز کردن شبکه برای همه Huawei مدل.

هر روز ما دریافت اطلاعات بیشتر در مورد اندروید 10. سیستم جدید نسخه معرفی شده خیلی وقت پیش اما هنوز هم وجود دارد مدل های جدید که اصلا این سیستم نسخه.

اما نه همه چیز را از دست داده است چرا که دو مدل جدید فقط با دریافت این به روز رسانی.

ما در حال صحبت کردن در مورد محصولات Huawei به نام Huawei P20 نرم افزار و همسر 10.

به روز رسانی برای P20 Pro می رسد بیش از حد هوا به عنوان EMUI 10.0.0.161 Mate 10 EMUI 10.0.0.158. فایل های جدید وزن بسیار کمی 4.39 GB برای همسر 10, 4.59 GB برای P20 Pro. به طور معمول اجرای صحنه, اما ما در حال حاضر در حال دیدن گزارش های متعدد از اروپا و آسیا از مردم پس از دریافت این.

ما امیدواریم که که مارک های دیگر دریافت خواهد کرد به روز رسانی به زودی به عنوان به خوبی.

Huawei مانند تمام شرکت های دیگر می توانید دستگاه خود را قفل شده توسط شبکه. اگر شما صاحب یک دستگاه Huawei است که شبکه های قفل شده است, خدمات ما SIM-UNLOCK.NET می تواند به شما کمک کند با باز کردن قفل.

ما پیشنهاد ویژه ای کد باز برای اکثر شبکه ها از سراسر جهان است.

به بررسی کل پیشنهاد لطفا روی لینک زیر کلیک کنید:

Huawei network unlock code

Sim-unlock.net یک شبکه آنلاک شرکت است که می تواند به برداشتن محاصره از تقریبا هر شبکه از سراسر جهان است. ما باز مدل هایی مانند آیفون و سامسونگ و سونی و بسیاری دیگر در حال حاضر در وب سایت ما می توانید باز 7464 مدل های تلفن, اما تعدادی نگه می دارد گرفتن بزرگتر و بزرگتر.

قیمت های ما ارزان هستند و ما لازم نیست وقت زیادی را برای دریافت کار انجام می شود. ما با استفاده از گزینه های پرداخت مانند پی پال یا کارت های اعتباری به طوری که هر کس می تواند استفاده از خدمات ما.

ما درمان هر مشتری با احترام و سعی کنید برای کمک به آنها را در هر راه ممکن است. شما می توانید بررسی های ما در وب سایت ما sim-unlock.net ما hundrets از مشتریان راضی است که استفاده از وب سایت ما به طور منظم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>