IMEI مبتنی بر سرویس به کارخانه باز Verizon, آیفون, 11 Pro Max 11 Pro & 11 توسط IMEI برای هر سیم حامل در جهان (1-24 ساعت تحویل). هر زمان که اپل راه اندازی یک آی فون جدید آن را همراه با برخی از ویژگی های فوق العاده. اما قیمت همیشه بالا است و هر کس نمی تواند که قیمت بالا. برای مقابله با این وضعیت های مختلف شبکه ارائه دهندگان شروع به ارائه اپل در نرخ پایین تر است. اما آنها معرفی برخی از برنامه ها و سیاست های که خریدار باید به دنبال. برای مثال پس از خرید آی فون 11 از خاص ارائه دهنده خدمات شبکه شرکت شما تنها مجاز به استفاده از شبکه خود را در خریداری آی فون. به نظر می رسد بسیار محدود و در عین حال هزاران نفر از مردم در حال خرید اپل از جمله ارائه دهندگان خدمات شبکه به عنوان آنها باید برخی از عالی به شما ارائه می دهد. شما می توانید آی فون در قیمت پایین تر و همچنین درخواست برای حتی بهتر برنامه نصب.

Name: verizon-iphone-11-unlock.jpg
Views: 2
Size: 236.1 KB

باز کردن Verizon, آیفون, 11 سری IMEI دائم

هنگامی که شما خرید یک آی فون از یک ارائه دهنده خدمات شبکه, شرکت, شما می توانید برخی از محدودیت بر روی تلفن خود را. این وضعیت راحت نیست برای همه مردم است. آن است که واقعا نا امید نمی شود قادر به استفاده از هر سیم کارت بر روی گوشی شما. همچنین شما باید برای مقابله با رومینگ اتهامات عنوان شده است که شما هزینه های اضافی. اما وجود دارد یک مقام رسمی IMEI unlock for iPhone 11 سری که ما در حال ارائه. اگر شما می خواهید برای دریافت آی فون خود را قفل و حذف تمام شبکه حامل محدودیت از آن, شما به جای حق. در اینجا چیزی است که شما پس از دریافت به طور دائم باز کردن قفل گوشی خود را از ما.

  • گوشی خود را در ارزش افزایش خواهد یافت و در بازار به عنوان شبکه محدود تلفن همراه همیشه ارزان تر و دارای ارزش کمتری نسبت به آنهایی که با محدودیت های شبکه.
  • شما خواهد بود قادر به استفاده از هر سیم کارت در آی فون خود را بدون هیچ گونه محدودیت. به این معنی شما خواهد بود قادر به سوئیچ شبکه و عقب بدون هر گونه مسائل.
  • شما خواهد بود قادر به استفاده از هر شبکه در هر منطقه در سراسر جهان است. به عبارت دیگر گوشی شما خواهد بود شبکه-رایگان.

بنابراین اگر شما آماده برای باز کردن Verizon, آیفون, 11, آیفون, 11 نرم افزار و آی فون 11 Pro Max, همه شما باید انجام دهید این است که برخی از مراحل ساده زیر. اگر شما انجام داده اند هرگز چنین روند قبل در مورد آن نگران نباشید. ما در اینجا به شما راهنمایی با هر مرحله. در اینجا لیستی از تمام مراحل آسان است که منجر خواهد شد به طور دائم قفل آیفون.

مراحل باز کردن Verizon, آیفون, 11 Pro MAX 11 نرم افزار و آی فون 11 دائم

مرحله 1: اول از همه باز کردن مرورگر وب خود را به ما باز کردن قفل صفحه برای آیفون, 11 سری. پس از رفتن به باز کردن قفل صفحه شما خواهد شد که برای انتخاب آی فون خود را 11 نسخه – https://store.unlockboot.com/unlock-verizon-iphone/

مرحله 2: در حال حاضر شما نیاز به قرار دادن دستگاه خود را به شماره IMEI در نوار. اگر شما نمی دانید که IMEI گوشی خود را, شما می توانید آن را با شماره گیری *#06# از طریق تلفن و یا با رفتن به settings – general – about.

Name: find-imei-iphone-x.jpg
Views: 2
Size: 148.7 KB

مرحله 3: با کلیک باز کردن در حال حاضر پس از آن شما خواهد شد هدایت می شوید به صفحه پرداخت. در اینجا شما باید برای وارد کردن اطلاعات تماس از جمله آدرس ایمیل معتبر.

مرحله 4: در حال حاضر بر روی دکمه خرید و پرداخت برای باز کردن این سرویس است. خدمات ما همیشه مقرون به صرفه و رقابتی است.

پس از 1-24h ما به شما یک ایمیل ارسال که آی فون خود را 11 قفل شده است به طور دائم.

باز خود را به ورایزون آیفون در حال حاضر 11

پس از دریافت ایمیل تایید از ما, شما می توانید وارد هر شبکه دیگر سیم کارت در دستگاه و با اتصال به WiFi به درخواست باز کردن. پس از آن دستگاه شما باز خواهد شد به طور دائم و برای همیشه برای هر سیم کارت در جهان بدون هیچ گونه محدودیت های شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de