چگونه به باز کردن Telstra 4GX کانون ( ZTE MF985T ) از راه دور توسط unlock code

بررسی اجمالی از Telstra 4GX hotspot router (ZTE MF985T)

با کوچکتر ساخت و نرمتر از خطوط ZTE MF985T حاشیه جیب پسند تر از جعبه مانند MF910Z. در 4.5 2.5 0.7 اینچ و 4.6 اونس, هر چند شما هنوز هم احتمالا می خواهید به پرتاب آن را در کیسه خود را به جای انجام آن در خود فرد است. ترکیبی از پلاستیک براق و چرم faux-فلزی لهجه آن را کمی کمتر نگاه حرفه ای از نرم لمسی, سیاه, پلاستیک پوشش در MF910Z. در امتداد لبه بالا است و یک اسلات کارت حافظه microSD همراه با WPS و دکمه قدرت. پایین خانه ها به کارت حافظه و سیم کارت و تحت پوشش تنظیم مجدد هول. وجود دارد بدون آنتن خارجی پورت.

این MF985T 2.4 اینچ صفحه نمایش لمسی صفحه نمایش را دریافت نمی کند کاملا به عنوان روشن به عنوان ZTE MF910Z. من نیز در بر داشت لمسی ورودی به کمتر پاسخگو و ZTE MF985T فاقد اختصاص داده شده دکمه های ناوبری. برخی از عناصر منوی بیت بودند و من با تجربه تعدادی از سیار لمس.

وجود دارد تقریبا هیچ راه اندازی لازم از جعبه بسیار شبیه متحد Pro. این 4GX کانون به طور خودکار متصل به Telstra شبکه و نمایش آن از Wi-Fi SSID و رمز عبور و استفاده از داده ها. آن را به صورت پیش فرض به 2.4 GHz پخش, اما می تواند مجموعه ای برای پخش در 5GHz به عنوان به خوبی. متاسفانه سرعت را پشتیبانی نمی کند simultaneous dual-band, پخش, که به معنی تمام دستگاه های متصل خواهد شد نیاز به در همان فرکانس. اگر شما مخلوطی از 5GHz و 2.4 GHz دستگاه های شما را به قربانی سرعت سریع تر برای پوشش یکنواخت. این یکی از مزایای کلیدی از متحد کردن نرم افزار که به طور خودکار تشخیص دستگاه خود را ترجیح باند و خروجی در هر دو فرکانس به طور همزمان. Telstra 4GX کانون نیز تنها پشتیبانی از 10 اتصالات به طور همزمان در حالی که متحد Pro می توانید اتصال به 15 دستگاه.

در یک باتری مختصر و مفید تست, جایی که ما در جریان یک ویدیو یوتیوب متصل iPad Air 2 با استفاده از hotspot Wi-Fi اتصال MF985T به طول انجامید 6 ساعت, 43 دقیقه.


باز کردن Telstra 4GX کانون ( ZTE MF985T ) روتر مورد استفاده قرار گیرد در هر ارائه دهنده پشتیبانی از قبیل:

وودافون Claro, O2, Digicel, Telcel, نارنجی, فیلتر شکن, Optus, Tele2, راجرز, Fido, قطار, زنگ, MTS, باکره, Tbaytel, Telus, Koodo, Telstra, AT&T, Mobilicity, شخصی, با حداکثر سرعت دویدن, همه چیز در همه جا و غیره


چگونه به باز کردن Telstra 4GX کانون ( ZTE MF985T )

Cellcorner ارائه می دهد راه های مختلفی برای باز کردن Telstra 4GX hotspot بی سیم دستگاه.

1. از راه دور باز کردن قفل با کد انجام شده است با تولید یک دستگاه خاص کد باز برای خود Telstra 4GX کانون ( ZTE MF985T ). بدون جداسازی قطعات و یا دانش فنی مورد نیاز است. همه شما باید انجام دهید این است برای ورود به باز کردن کد به دستگاه خود را از طریق استاندارد رابط وب.

100% گارانتی بازگشت پول اگر ما قادر به پیدا کردن کد باز.

2. رایگان کد باز
برای مدت زمان محدود ما در حال ارائه رایگان کد باز برای اکثر گوشی های تلفن همراه. لطفا روی لینک زیر کلیک کنید برای دیدن اگر شما واجد شرایط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>