چگونه به باز کردن توسط کد Netgear Nighthawk M1 MR1100 قفل شده برای AT&T ایالات متحده آمریکا و EE در بریتانیا

بررسی اجمالی از Netgear NIGHTHAWK M1 (MR1100) mobile Wi-Fi router

دستگاه طراحی شده است به شما در حفظ و تا 20 دستگاه های دیگر متصل در حال حرکت را از طریق دو فرکانس 2.4 Ghz یا 5Ghz باند آن را ایجاد می کند.

بنابراین نه تنها شما می توانید دسترسی به وب و دانلود محتوا به سرعت – شما همچنین می توانید محتوا را به سرعت آپلود نیز هست.

و اتصال سریع نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ارتباط تصویری مانند اسکایپ و Facetime. صحبت های ما شد و صاف به عنوان ابریشم.

شما همچنین می توانید با استفاده از M1 به عنوان یک رسانه hub و جریان محتوا به دستگاه های مختلف در همان زمان.

اگر شما با استفاده از این در آینده رانندگی تعطیلات با کودکان و نوجوانان, در صندلی عقب, سرگرمی های خود را به دستگاه های خود را در طول سفر است که طبقه بندی شده اند.
آن را مربع (10.5 سانتی متر عرض و 2 سانتی متر ضخامت) و یک دایره روی صفحه نمایش یک صفحه نمایش لمسی – شما می توانید چرخه را از طریق از طریق صفحات با فشار روشن/خاموش سوئیچ.

M1 همچنین دارای یک نوع به طور منظم یک پورت USB و USB-C پورت و یک پورت اترنت بنابراین شما برای اتصال دستگاه های دیگر و جریان محتوا از درایوهای USB و درایوهای سخت خارجی.

که نوع USB یک پورت نیز می توان برای شارژ دستگاه های تلفن همراه خود.

این Netgear Aircard برنامه همچنین بزرگ همراه است. این اجازه می دهد تا کاربران به راحتی راه اندازی M1 خود را با نام شبکه و رمز عبور و همچنین مدیریت دستگاه های متصل به محصول.


باز کردن Netgear NIGHTHAWK M1 (MR1100) روتر مورد استفاده قرار گیرد در هر ارائه دهنده پشتیبانی از قبیل:

وودافون Claro, O2, Digicel, Telcel, نارنجی, فیلتر شکن, Optus, Tele2, راجرز, Fido, قطار, زنگ, MTS, باکره, Vodacom, Telus, Koodo, Telstra, AT&T, شخصی, همه چیز در همه جا و غیره


چگونه به باز کردن AT&T و EE Netgear NIGHTHAWK M1 (MR1100)

Cellcorner ارائه می دهد راه های مختلفی برای باز کردن Netgear NIGHTHAWK M1 دستگاه های بی سیم.

1. از راه دور باز کردن قفل با کد انجام شده است با تولید یک دستگاه خاص باز کردن کد خود را در Netgear NIGHTHAWK M1 WiFi Hotspot. بدون جداسازی قطعات و یا دانش فنی مورد نیاز است. همه شما باید انجام دهید این است برای ورود به باز کردن کد به دستگاه خود را از طریق استاندارد رابط وب.

100% گارانتی بازگشت پول اگر ما قادر به پیدا کردن کد باز.

2. رایگان کد باز
برای مدت زمان محدود ما در حال ارائه رایگان کد باز برای اکثر گوشی های تلفن همراه. لطفا روی لینک زیر کلیک کنید برای دیدن اگر شما واجد شرایط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>