چگونه به باز کردن توسط کد AT&T Netgear Nighthawk 5G MR5000 با استفاده از باز کردن کد به صورت رایگان

بررسی اجمالی از Netgear NIGHTHAWK 5G (MR5000) mobile Wi-Fi routerAT&T را در Netgear Nighthawk, اولین 5G کا

توسط HALOHEKAYATHA در 11 خرداد 1399
بررسی اجمالی از Netgear NIGHTHAWK 5G (MR5000) mobile Wi-Fi router

AT&T را در Netgear Nighthawk, اولین 5G کانون در ایالات متحده به احتمال زیاد تنها درخواست تجدید نظر به یک گروه کوچک از پیشگامانی.

5G چیپ ست در Nighthawk 5G توسط کوالکام اوایل X50 واحد که نمی خواهد حمایت کم-band دوربرد ملی 5G شبکه AT&T در نظر دارد برای راه اندازی نسبت به پایان این سال است. به جای آن تنها پشتیبانی از کوتاه برد با سرعت بالا میلیمتر موج 5G. کم باند 5G نیاز Qualcomm X55 چیپ ست که احتمالا به نظر می رسد جدید در کانون بعد از این بهار.

فراتر از 5G را Nighthawk یک Qualcomm X24 مودم برای بهترین ممکن است سرعت 4G—AT&T تماس این "5G E" اگر چه آن را در واقع 5G. این X24 فشار می تواند سرعت تا 2Gbps در شبکه های 4G اگر چه در واقع ما حامل ما باید انتظار سرعت بیشتر شبیه 100Mbps.

این Nighthawk 5G نیز هزینه دو برابر آنچه در Nighthawk M1 hotspot هزینه اما آن را فاقد M1 را مفید پورت اترنت و آن را مطمئن می تواند جایگزین به زودی توسط 5G نقاط با سرعت بهتر و برنامه های خدمات. با این محدودیت ها آن را سخت توصیه می شود.


باز کردن Netgear NIGHTHAWK 5G MR5000 روتر بی سیم مورد استفاده قرار گیرد در هر ارائه دهنده پشتیبانی از قبیل:

وودافون Claro, O2, Digicel, Telcel, نارنجی, فیلتر شکن, Optus, Tele2, راجرز, Fido, قطار, زنگ, MTS, باکره, Vodacom, Telus, Koodo, Telstra, AT&T, شخصی, همه چیز در همه جا و غیره


چگونه به باز کردن AT&T Netgear NIGHTHAWK 5G MR5000

Cellcorner ارائه می دهد راه های مختلفی برای باز کردن Netgear NIGHTHAWK 5G دستگاه های بی سیم.

1. از راه دور باز کردن قفل با کد انجام شده است با تولید یک دستگاه خاص باز کردن کد خود را در Netgear NIGHTHAWK MR5000 WiFi Hotspot. بدون جداسازی قطعات و یا دانش فنی مورد نیاز است. همه شما باید انجام دهید این است برای ورود به باز کردن کد به دستگاه خود را از طریق استاندارد رابط وب.

100% گارانتی بازگشت پول اگر ما قادر به پیدا کردن کد باز.

2. رایگان کد باز
برای مدت زمان محدود ما در حال ارائه رایگان کد باز برای اکثر گوشی های تلفن همراه. لطفا روی لینک زیر کلیک کنید برای دیدن اگر شما واجد شرایط.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن