AT&T SAMSUNG GALAXY S20 فوق العاده (SM-G988U) باز کردن کد سرویس

تعجب در مورد باز کردن قفل خود AT&T SAMSUNG GALAXY S20 فوق العاده (SM-G988U) شبکه از آنجا که شما نمی خواهید به استفاده از خود را در زمان AT&T شبکه کنه ؟ شما در جای مناسب هستند ما به شما پیشنهاد AT&T SAMSUNG GALAXY S20 فوق العاده (SM-G988U) کد باز است که توسط آن شما قادر خواهید بود به استفاده از خود را در AT&T دستگاه با هر سیم کارت در هر شبکه در سراسر جهان است.

چرا به استفاده از AT&T SAMSUNG GALAXY S20 فوق العاده (SM-G988U) باز کردن کد سرویس ؟

ما AT&T SAMSUNG GALAXY S20 فوق العاده (SM-G988U) باز کردن کد سرویس, سریع ترین و صمیمی خدمات که در دسترس است برای باز کردن AT&T شبکه قفل شده S20 فوق العاده (SM-G988U). این سرویس نیازی نیست که شما به هیچ دانش اضافی و شما همچنین اصلا نیازی به دانلود هر گونه نرم افزار برای باز کردن خود را در AT&T SAMSUNG GALAXY S20 فوق العاده (SM-G988U). همه شما نیاز است برای ارسال سفارش خود را برای AT&T دستگاه تلفن همراه است که شما به دنبال باز کردن از وب سایت ما. پس از قرار دادن سفارش شما دریافت کد آنلاک از طریق ایمیل همراه با برخی از دستورالعمل در مورد چگونه شما می توانید به سادگی باز کردن خود را در AT&T تلفن همراه.

چه هستند مزایای آنلاک AT&T SAMSUNG GALAXY S20 فوق العاده (SM-G988U) شبکه?

مزایای متعددی از باز کردن قفل تلفن همراه خود را. بهترین چیزی که در مورد ما AT&T device unlock code خدمات است که ما ارائه پشتیبانی 24/7 و کد کار می کند در سراسر جهان. اگر شما خود را باز کند AT&T SAMSUNG GALAXY S20 فوق العاده (SM-G988U) با ما, ما به شما اطمینان 100% آنلاک موفقیت همراه با امنیت داده های شخصی شما و چیزهای دیگر به خاطر این است که قانونی و امن آن را به عنوان حلال روش آنلاک AT&T تلفن همراه در نتیجه شما نمی خواهد از دست دادن هر گونه اطلاعات. ما به شما ارائه AT&T باز کردن کد به طور مستقیم از AT&T پایگاه داده.

چگونه به AT&T SAMSUNG GALAXY S20 فوق العاده (SM-G988U) باز کردن کد ؟

شما می توانید یک کد باز را برای AT&T SAMSUNG GALAXY S20 فوق العاده (SM-G988U) با پیروی از این مراحل ساده:
1 – پیدا کردن IMEI گوشی موبایل خود با فشار دادن کلید *#06# در شماره گیر.
2 – 15 رقمی IMEI تعداد پاپ آپ بر روی صفحه نمایش آن را بنویسید و ببینید وب سایت ما و ارسال سفارش برای شما AT&T SAMSUNG GALAXY S20 فوق العاده (SM-G988U).
در مدت زمان داده شده به شما یک ایمیل دریافت خواهید کرد که حاوی کد آنلاک AT&T SAMSUNG GALAXY S20 فوق العاده (SM-G988U) همراه با برخی از دستورالعمل در مورد چگونه به باز کردن خود را در AT&T تلفن همراه و یا شما می توانید به سادگی این مراحل را دنبال کنید:
• خود را خاموش SAMSUNG GALAXY S20 فوق العاده.
• خود را در&T سیم کارت را از گوشی خود و قرار دادن هر شبکه دیگر سیم کارت ها در آن است.
• به نوبه خود در at&T SAMSUNG GALAXY S20 فوق العاده.
• کد را وارد کنید ما به شما ارسال می شود برای AT&T SAMSUNG GALAXY S20 فوق العاده (SM-G988U).
• دستگاه خود را در حال حاضر قفل شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im