چگونه به باز کردن AT&T Samsung Galaxy A51 & A71 توسط کد در 1-24h به طور دائم

Samsung Galaxy A51 & A71 کامل گوشی های, اگر شما به دنبال برای عالی کیفیت دوربین و عمر باتری طولانی. هر دو

توسط HALOHEKAYATHA در 25 تیر 1399
Samsung Galaxy A51 & A71 کامل گوشی های, اگر شما به دنبال برای عالی کیفیت دوربین و عمر باتری طولانی. هر دو راه اندازی شد در ماه دسامبر 2019 و در حال حاضر در دسترس در سراسر جهان است. آنها یکی از بهترین سامسونگ گوشی با توجه به دوربین و شکل و وضوح صفحه نمایش و حافظه داخلی ظرفیت. هر دو در دسترس هستند در بازار در یک قیمت مناسب. با این حال, اگر شما می خواهید آن را در یک بیت با تخفیف, قیمت, شما نیاز به آن را دریافت از شبکه حامل ارائه دهنده. شما در حال حاضر ممکن است سامسونگ Galaxy A51 یا A71 از AT&T و شما باید آن را باز کند با زمان. شما می توانید تمام مزایای استفاده از تلفن خود را پس از باز کردن آن با استفاده از خدمات حرفه ای. یاد بگیرید چگونه به باز کردن Galaxy A51 یا Galaxy A71 از AT&T و استفاده از آن با هر سیم کارت در جهان است.
Name: unlock-a51-a71-att-code.jpg
Views: 1
Size: 133.3 KB

آنلاک AT&T A71 یا A51 در حال حاضر

اگر شما AT&T Samsung Galaxy A51 یا A71 آنلاک آن را به اضافه کردن ارزش به آن است. بسیاری از مردم نمی دانند باز کردن قفل گوشی های هوشمند. هنگامی که شما خرید یک گوشی هوشمند از یک شبکه ارائه دهنده آن را همراه با برخی از محدودیت. برای مثال شما می توانید با استفاده از هر سیم کارت در گوشی خود را به جز شبکه شما خریداری تلفن همراه خود را از. همچنین شما مجاز به استفاده از تلفن در یک منطقه خاص; در غیر این صورت شما خواهد شد نیاز به پرداخت هزینه رومینگ است. این چیزها بسیار خسته کننده به خصوص اگر شما با استفاده از چند سیمز.

برای خلاص شدن از این محدودیت شما نیاز به باز کردن گوشی خود را. اگر شما به دنبال خدمات حرفه ای برای باز کردن AT&T Galaxy A51 یا A71 ما در اینجا برای شما. ما با استفاده از IMEI گوشی خود را به آن را باز کند. اگر شما هر گونه ایده در این روند چگونه کار می کند و آنچه شما باید انجام دهید در مورد آن نگران نباشید. ما در اینجا به شما کمک کند.

تکمیل مراحل آنلاک AT&T Samsung Galaxy A51 و A71 توسط کد (NCK PIN & T PUK 100% موفقیت 1-24h)

مرحله 1: ابتدا به ما سامسونگ باز کردن قفل صفحه: https://store.unlockboot.com/unlock-samsung-phone/

مرحله 2: پس از انتخاب ایالات متحده آمریکا هر مدل توسط کد سرویس, شما نیاز به قرار دادن IMEI گوشی خود را که مورد استفاده برای تولید کد باز برای شما. اگر شما به یاد داشته باشید IMEI گوشی خود را, شما می توانید آن را با شماره گیری *#06# را از گوشی. شما همچنین می توانید آن را از تنظیمات برنامه تحت بخش درباره تلفن.

Name: imei-s20.jpg
Views: 1
Size: 65.8 KB

مرحله 3: در حال حاضر شما نیاز به ما ارائه آدرس ایمیل خود را به عنوان به خوبی به عنوان پرداخت.

مرحله 4: در اینجا ما خواهد شد و ما شروع روند و فقط بعد از مدتی ما به شما ارسال خواهد شد که کد آنلاک از طریق ایمیل.

در حال حاضر فرآیند تکمیل شده است به شما به عنوان باز کردن کد. شما هم اکنون می توانید با استفاده از این کد پس از این مراحل است. اول از همه قرار دادن هر سیم کارت در گوشی خود را. آن را نمی خواهد شروع به گوشی شما وارد سیم کارت های مختلف و درخواست برای باز کردن کد. در اینجا شما نیاز به اضافه کردن کد شما از ما دریافت. با قرار دادن این کد وجود دارد در گوشی خود از آن خواهد شد به طور کامل قفل به طور دائم و برای همیشه لطفا برای.

Name: s20-unlock-code-enter.jpg
Views: 1
Size: 77.2 KB

در حال حاضر شما می توانید لذت بردن از گوشی خود را با آزادی کامل. تمام شبکه محدودیت برداشته شده از کهکشان خود را A51, A71 و یا هر مدل دیگر است. همچنین شما می توانید با استفاده از این تلفن در هر نقطه در جهان است.

باز کردن قفل سامسونگ A71 یا A51 در حال حاضر


گوشی خود را در حال حاضر تبدیل به شبکه قفل شده است. سود اضافی از باز کردن قفل گوشی خود را که ارزش آن افزایش می یابد در بازار است. شبکه ارائه دهنده گوشی های کمتر از ارزش بازار و سپس به طور کامل قفل تلفن. بنابراین اگر شما می خواهید برای دریافت تمام این مزایای استفاده از خدمات ما و بهترین گوشی خود را.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب