چگونه برای واجد شرایط برای یک فرد توسعه حساب

چه به شما می گویند اگر من به شما گفت که شما می توانید از $1000 در صرفه جویی و آن را به طرزی جادویی تبدیل به آن

توسط HALOHEKAYATHA در 28 فروردین 1399

Individual Development Account

چه به شما می گویند اگر من به شما گفت که شما می توانید از $1000 در صرفه جویی و آن را به طرزی جادویی تبدیل به آنجا که $4000? شما می تواند بی اعتقاد ، مگر اینکه شما آشنا هستند با توسعه فردی حساب (IDA). این حساب پس انداز فراهم می کند گزینه تطبیق بودجه به افراد کم درآمد که صرفه جویی در پول خود را برای اهداف خاص. بیایید اکتشاف دقیقا چه IDA است و چگونه برای واجد شرایط برای یکی.

آنچه که یک فرد توسعه حساب ؟

در ابتدایی ترین سطح یک فرد توسعه, حساب یک حساب پس انداز برای کم درآمد فرد است. اما, آن است که واقعا بسیار بیشتر از آن است. این یک برنامه است که کمک به افراد با درآمد محدود در پیش گرفتن مالی. با IDA شما خواهد آموخت که مهارت های مالی, مجموعه پس انداز هدف دریافت کمک های مالی برای کمک به شما در جلسه این هدف و پس از آن باید این فرصت را به استفاده از این بودجه برای رسیدن به هدف خود را.

مهم چیز به دانستن در مورد IDAs

در اینجا برخی از مهم ترین چیز به دانستن اگر شما علاقه مند در این حساب:

 • مختلف وجود دارد ایدا حساب های موجود هر کدام با قوانین خود را دارند. بنابراین شما نیاز به نگاه به طور خاص برای کسانی که شما واجد شرایط است که بر اساس ترکیبی از محل خود را و درآمد خود را.
 • IDAs برای افراد کم درآمد. این مقدار خاص متفاوت است و گاهی اوقات از آن است که بر اساس متوسط درآمد اما به طور معمول این است که یک حساب پس انداز برای افرادی که درآمد کمتر از 200 درصد سطح فقر فدرال.
 • شما باید برای تکمیل آموزش سواد مالی زمانی که شما یک ایدا که بدان معنی است که شما این فرصت را به یادگیری زیادی در مورد پول است. برخی از مردم این را به عنوان یک مزاحم حلقه به پرش از طریق. آن است که در واقع یک فرصت فوق العاده برای یادگیری بیشتر در مورد امور مالی خود را به طوری که شما می توانید پول خود را برای شما کار می کنند.
 • شما در تنظیم یک هدف پس انداز است که معمولا دربسته در محیط. برای مثال خود ایدا ممکن است کلاه در $5000 و هدف پس انداز خود را می تواند برای رسیدن به این $5000.
 • شما خواهد شد قرار دادن پول به این فرد توسعه حساب. با توجه به ایدا برنامه که مقدار خواهد بود همسان و یا بیش از بودجه دولت. برای مثال اگر شما ثبت نام برای یک برنامه IDA با 1:1 تطبیق و شما با قرار دادن $2500 در سپس شما همچنین دریافت 2500 دلار در بودجه دولت برای رسیدن به این $5000 هدف است.
 • شما می توانید به طور کلی استفاده از این پول برای یکی از سه گل: برای خرید اولین خانه, برای به دست آوردن تحصیلات دانشگاهی و یا برای شروع یک کسب و کار کوچک. اکثر IDAs در حال فدرال تامین می شود. وجود دارد برنامه های دیگر از جمله بخش خصوصی تامین می شود IDAs. برخی از کسانی که اجازه می دهد تا شما را به صرفه جویی برای اهداف مختلف مانند خرید یک کامپیوتر شخصی. بررسی گزینه های خود را با دقت و بر اساس نه تنها در معیارهای مورد شما بلکه در مورد آنچه شما نیاز به خارج شدن از برنامه است.

چگونه برای واجد شرایط برای یک فرد توسعه حساب

به عنوان فوق معیار اصلی برای واجد شرایط برای یکی از این حساب است که شما یک کم درآمد فردی و یا زن و شوهر. به طور معمول شما را به 200 درصد یا کمتر از سطح فقر فدرال ، در حال حاضر این به این معنی است که شما به احتمال زیاد به واجد شرایط اگر شما کسب درآمد $25,520 یا کمتر به عنوان یک فرد است. اگر شما بخشی از یک زن و شوهر با هم به شما کسب درآمد $34,480 یا کمتر و سپس شما نیز واجد شرایط.

توجه داشته باشید که هر برنامه متفاوت است. وجود دارد بیش از 200 مختلف IDAs وجود دارد. برخی از آنها بر اساس درآمد متوسط به جای سطح فقر فدرال. بنابراین حتی اگر شما در کسب درآمد بیشتر از مقدار فوق را, شما ممکن است واجد شرایط برای یک فرد توسعه حساب بر اساس متوسط درآمد در منطقه شما. کشف گزینه های خاص به جایی که شما زندگی می کنند و کار می کنند.

صحبت از کار شما برای کسب درآمد به منظور واجد شرایط برای بسیاری از ایدا برنامه های. در اینجا برخی از چیزهای دیگر که آنها را نگاه کنید برای تعیین اینکه آیا یا نه شما واجد شرایط:

 • میزان دارایی های است که شما باید برخی از برنامه ها را قبول نمی کند شما برای یک IDA اگر شما دارایی بیش از یک مقدار مشخصی
 • تکمیل سواد آموزی آموزش که شامل پوشش موضوعاتی مانند مدیریت بدهی و چگونه برای سرمایه گذاری پول خود را
 • وضعیت تابعیت و محل اقامت فعلی
 • سابقه اعتباری خود را ممکن است یک عامل

مطمئن شوید که شما بررسی تمام معیارهای قبل از استفاده از برنامه. برای مثال اگر شما پزشکی یا مزایای SSI مهم است که شما فقط برای درخواست فدرال بودجه ایدا برنامه. اگر شما واجد شرایط برای بخش خصوصی تامین می شود یکی از شما می تواند از دست دادن کسانی که انتقادی مزایای. این همیشه مهم است به خواندن چاپ خوب با یک چشم نسبت به چگونگی وضعیت منحصر به فرد خود را به بازی می آید.

پیدا کردن یک برنامه IDA

اگر شما بر این باورند, بر اساس این معیار است که شما ممکن است واجد شرایط برای یک فرد توسعه حساب پس گام بعدی خواهد بود برای پیدا کردن برنامه مناسب است. چندین پایگاه داده است که شما می توانید به کاوش برای پیدا کردن برنامه های که ممکن است برای شما مناسب است. برای مثال شما می توانید با استفاده از رفاه در حال حاضر سایت به جستجو برای ایدا برنامه های خاص برای منطقه محلی خود. از آنجا شما می توانید تمرین کردن از طریق الزامات مورد نیاز برای پیدا کردن برنامه ای که برای شما مناسب است.

برای مثال بیایید می گویند که معیارهای زیر را برای شما اعمال می شود:

 • شما یک شهروند ایالات متحده و در کالیفرنیا زندگی می کنند.
 • هم شما و همسر خود را کسب بیش از $34,480 هر سال اما کمتر از 75% از محلی خود درآمد متوسط.
 • شما علاقه مند در صرفه جویی به خرید یک خانه برای اولین بار.

بنابراین شما نیاز به نگاه برای برنامه های خاص به خود را بخشی از کالیفرنیا که با استفاده از یک درآمد متوسط محاسبه به صورت مستقل برنامه توسعه است. شما می خواهید مطمئن شوید که شما مجاز به استفاده از آن پول برای خرید یک خانه.

علاوه بر این, شما باید بررسی برنامه ها به عنوان بسیاری که ممکن است به مطمئن شوید که شما دریافت بهترین بازی شما می توانید. بدیهی است که اگر شما باید گزینه ای را برای دریافت 3:1 مطابق به جای 1:1 تطبیق و سپس شما باید درخواست برای که بهتر برنامه. پس از همه, که می خواهم به دریافت $3000 در همسان بودجه به جای 1000 $برای هر $1000 که شما قرار داده ؟ اگر شما قادر به واجد شرایط برای بالاتر تطبیق در منطقه خود را بر اساس درآمد و معیارهای دیگر و سپس آن را فقط یک ماده از تشکیل پرونده درخواست رفتن را از طریق آموزش سواد مالی و شروع به قرار دادن پول به خانه جدید خود را به حساب پس انداز.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن