How To Put Bills Payment On Autopilot

ما تنها باید آنقدر ظرفیت ذهنی. هنگامی که توجه خود را می رود نسبت به رسیدگی به آن را در گران از چیزهای دیگر. برای مثال اگر شما به طور مداوم به نگرانی در مورد زمانی که صورتحساب خود را با توجه, سپس, شما با استفاده از تا فضای ذهنی است که می تواند رفتن به سمت تفکر خلاق, پروژه, برنامه ریزی, خانواده, اهداف و یا به سادگی به خیال بافی.

بله البته شما باید تمایل به چیزهای خاصی در زندگی مالی خود را. اما شما همچنین می توانید به طور خودکار بسیاری از زندگی مالی شما را. برای مثال, شما می توانید تمام صورتحساب خود را به autopay به طوری که شما هرگز به نگرانی در مورد آنها را دوباره. که طول می کشد که ماهانه بدون هیچ زحمتی از ذهن خود را و به شما می دهد فرصت را به استفاده از آن مغز فضا برای چیزی بهتر است.

چرا به طور خودکار صورتحساب پرداخت ؟

هنگامی که شما با قرار دادن صورتحساب خود را پرداخت بر روی خلبان اتوماتیک شما خودتان را نجات بسیاری از مشکلات است. برای من سود بیشتر در تسکین خودم از استرس داشتن آن را در به انجام لیست. من می خواهم به نگه دارید که در لیست به عنوان کوتاه که ممکن است اجازه می دهد مغز من حداکثر توجه دیگر جالب تر از همه چیز. که نه تنها دلیل به طور خودکار لایحه پرداخت.

یک دلیل بزرگ است که شما نمی خواهد تا کنون دیر پرداخت دوباره. اگر به شما در تنظیم autopay سپس شما می توانید بقیه مطمئن است که مگر برخی از, قطعی در سیستم صورتحساب خود را تمام خواهد شد در زمان پرداخت می شود. من تا به حال من صورتحساب پرداخت بر روی خلبان اتوماتیک برای سال و هرگز تا به حال چنین قطعی رخ می دهد. بسیاری از مردم نگران این و این ترس باعث می شود آنها را به دریغ به طور خودکار منابع مالی خود را, اما من در بر داشت که به ندرت وجود دارد مشکلات را با خودکار لایحه پرداخت. بعلاوه در موارد که در آن مشکلات رخ می دهد, آنها معمولا به راحتی ثابت شده است.

چگونه برای قرار دادن صورتحساب پرداخت بر روی خلبان اتوماتیک

اگر شما آماده برای قرار دادن صورتحساب خود را بر روی خلبان اتوماتیک پس از آن همه که شما نیاز به یک کمی از زمان و شماره حساب خود را.

لیست تمام صورتحساب ماهانه خود را. این ممکن است شامل:

 • اجاره و یا وام مسکن
 • پرداخت بیمه
 • آب و برق و تلفن و کابل
 • پرداخت کارت اعتباری
 • پرداخت به وام های دیگر
 • متفرقه اشتراک

راه اندازی یک کارت اعتباری پاداش به Autopay برخی از لوایح

تعیین چگونه شما می خواهید به autopay هر لایحه. به طور کلی شما می توانید با قرار دادن آب و برق و اشتراک در یک کارت اعتباری است. اما شما مجبور به پرداخت کارت اعتباری خود را با چک کردن حساب. توصیه من پرداخت تمام صورت حساب که شما می توانید بر روی یک کارت اعتباری پاداش برای به حداکثر رساندن منافع خود پرداخت. پس از آن که کارت اعتباری به autopay خود را با چک کردن حساب.

برای مثال بیایید می گویند که شما باید Hulu و Netflix اشتراک. کسانی که احتمالا در حال حاضر مجموعه ای به autopay به هر روش پرداخت شما استفاده می شود برای راه اندازی آنها. رفتن به تنظیمات حساب کاربری خود را و مطمئن شوید که شما با استفاده از یک کارت اعتباری پاداش برای کسانی که حساب های. شما همچنین می توانید به دیگر حساب های آنلاین و ببینید که اگر آنها را قبول کارت های اعتباری خودرو پرداخت. برای مثال من قادر به پرداخت AT&T تلفن و اینترنت لایحه با استفاده از autopay با یک کارت اعتباری است. اما من شرکت برق قبول نمی کند autopay با کارت های اعتباری به طوری که من می تواند تنها پرداخت با چک کردن اطلاعات حساب.

توجه داشته باشید که شما می توانید به طور کلی وارد autopay اطلاعات به “پرداخت” تنظیمات بخش بسیاری از حساب های آنلاین. هر سایت متفاوت است ، تب شد و به شما در راه اندازی پرداخت برای Hulu به نظر می رسد متفاوت از tab برای راه اندازی خودکار برای پرداخت کارت اعتباری خود را. با این وجود این همه نسبتا ساده در اکثر سایت های. به دنبال قوانین و مقررات “پرداخت” و یا “autopay” (مانند “مدیریت autopay”). شما می توانید با جستجو در سایت “کمک” تابع اگر شما مشکل محل بخش است.

را انتخاب کنید و شرایط را برای Autopay در کارت های اعتباری

پس از به روز رسانی تمام حساب های خود را که شما می توانید autopay با یک کارت اعتباری پاداش آن زمان به مطمئن شوید که برای قرار دادن تمام صورتحساب خود را پرداخت بر روی خلبان اتوماتیک به عنوان به خوبی. این شروع می شود با کارت های اعتباری خود را. از آنجا که شما در حال رفتن به همه صورتحساب خود را پرداخت autopay شما پاداش کارت شما می خواهید به آن را راه اندازی به طوری که شما همچنین پرداخت که هر ماه با استفاده از حساب جاری خود را.

رفتن به بخش پرداخت از کارت اعتباری خود را آنلاین پورتال. مراحل برای راه اندازی autopay. شما معمولا می توانید انتخاب کنید از سه گزینه زیر:

 • پرداخت ماهانه حداقل.
 • پرداخت کل تعادل است.
 • را انتخاب کنید یکی دیگر از مقدار.

اگر شما قطعا باید به اندازه کافی پول در حساب جاری خود را به تعادل پرداخت هر ماه و سپس این انتخاب بالا. متناوبا, شما می توانید گاهی اوقات مجموعه کلاه. برای مثال “پرداخت کل تعادل مگر اینکه آن را بیش از $500.” اغلب شما می توانید راه اندازی هشدار به طوری که شما یک پیام دریافت خواهید کرد هنگامی که پرداخت مورد به توان ساخته شده است. بنابراین شما می توانید حساب خود را چک کنید تا مطمئن شوید که شما بودجه.

اگر پول تنگ است, شما همیشه می توانید مجموعه ای autopay به حداقل ماهانه. حداقل این را تضمین کند که شما نمی تعلق اتهامات عنوان شده دیر پرداخت. البته شما مجبور به استفاده از برخی از مغز خود را به فضا رفتن و پرداخت آنچه شما می توانید زمانی که شما می توانید. این خودکار حداقل پرداخت آن را به طوری که آن را ندارد به طور مداوم در ذهن خود را.

خود را به طور خودکار پس انداز

در علاوه بر این به پرداخت صورتحساب خود را در هر ماه, شما همچنین باید خودتان پرداخت کنید. آن را آسان تر برای صرفه جویی را کنار بگذارند اگر شما به طور خودکار این کار را به عنوان به خوبی. من در مجموعه من چک کردن حساب به طور خودکار ارسال 250 دلار به من حساب پس انداز هر دو هفته. در گذشته من هم ارتباط من با چک کردن حساب با بهره بالا آنلاین-تنها حساب پس انداز و انجام اتوماتیک پرداخت های ماهانه به حساب پس انداز.

 • اول مطمئن شوید که به طور خودکار تمام صورتحساب ماهانه خود را.
 • دوم از آن زمان به طور خودکار پرداخت کارت اعتباری خود را.
 • سپس به طور خودکار پس انداز خود را.

البته شما همچنین می توانید با استفاده از ابزار های اضافی برای پیگیری قبوض خود اهداف پس انداز و سرمایه گذاری. برای مثال شما ممکن است استفاده از نعنا برای پیگیری پول خود را. این یک ابزار عالی برای افرادی که قرار صورتحساب پرداخت بر روی خلبان اتوماتیک. آن را به شما هشدار اگر چیزی درست به نظر نمیرسد با پول خود را. آن را ذخیره کنید تا اطلاعات برای شما برای زمانی که شما می خواهید برای رفتن به عقب و چک در تمام امور مالی خود را. و آن را به کار بی سر و صدا در پس زمینه زندگی مالی خود را در طول زمان هنگامی که شما بیشتر علاقه مند به دادن توجه خود را به چیزی غیر از پول خود را.

آن را چند دقیقه طول می کشد به راه اندازی autopay در هر یک از حساب های خود را. اگر یکی از کارت های خود را منقضی می شود و یا اگر شما تغییر حساب جاری خود را به هر دلیلی پس از آن شما باید برای رفتن به عقب و به روز رسانی آن تنظیمات. به طور کلی, اما, این, حداقل, زمان سرمایه گذاری است که شما موجب صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان و انرژی روانی در دراز مدت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im