pickup groceries at ALDI's

است که همه در تلاش برای به دست آوردن همه چیز آنها باید در طول این coronavirus بحران است. با فروشگاه های مواد غذایی در حال تاخت و تاز کردن با وحشت خریداران و اضطراب در مورد جمعیت, برای خرید ملزومات می تواند مشکل باشد. در حالی که این مهم است که مطمئن شوید که شما در حال ذخیره کردن مواد غذایی و لوازم این فروشگاه تجربه می تواند شما را در خطر ابتلا به بیماری و سردرد است. خبر خوب در مورد این است که فروشگاه های مواد غذایی در حال تطبیق با نیازهای خود را. ALDI در خصوص پیوستن به نیروهای با Instacart به ارائه سفارش آنلاین و منظقه وانت برای مشتریان که نمی خواهید به فروشگاه را وارد کنید. آن است که یک فرایند بسیار ساده اما در اینجا مراحل برای سفارش آنلاین و وانت مواد غذایی در فروشگاه ALDI.

به اندازه کافی ساده فقط با کلیک بر روی لینک بالا به سایت!

مرحله 2: انتخاب مواد غذایی خود را.

در فروشگاه آنلاین انتخاب کردن همه چیز را که شما نیاز به رفتن به. مطمئن شوید که به تمام پایگاه های خود را پوشش داده است. مواد غذایی تمیز کردن لوازم محصولات مراقبت از حیوان خانگی; هر چیزی که شما به طور معمول وانت در فروشگاه مواد غذایی است که در نوک انگشتان شما!

مرحله 3: انتخاب زمان و مکان است.

در این وب سایت به شما داده خواهد شد یک لیست از بار و ALDI مکان برای وانت. اگر فروشگاه های محلی خود را در فهرست نیست آن متاسفانه نیست یک شرکت, محل, و شما ممکن است نیاز به رفتن در فرد است. مطمئن شوید که شما چک دو! زمان ساده است آنها نیاز به زمان برای جمع آوری محصولات خود را, بنابراین شما وانت بار تا حدودی محدود است. را انتخاب کنید هنگامی که شما می خواهید به آنها را انتخاب کنید و مطمئن شوید که شما وجود دارد در زمان!

گام 4: محل سفارش.

نگاهی به یک فینال passthrough از سبد خرید خود محل و وانت بار به اطمینان حاصل شود که شما آن را کردم همه درست است. هنگامی که شما مشخص است که همه چیز آماده است به رول ضربه “سفارش” و آماده شدن برای گرفتن مواد غذایی خود را!

گام 5: جلو اتومبیل خود را به وانت نقطه.

برای قرار دادن تعیین وانت نقطه ای نگاه آبی منظقه فضا با ثبت نام در این نزدیکی هست. خواندن علائم و دستورالعمل را دنبال کنید. مطمئن شوید که شما وجود دارد در یک مدت زمان معقول چرا که آنها نمی خواهد اجازه دهید مواد غذایی خود را برای نشستن بیش از حد طولانی برای جلوگیری از هر گونه مسائل با perishables.

مرحله 6: گرفتن و رفتن!

هنگامی که شما به دنبال علامت های وانت خود را نقطه, شما می توانید مانع محصولات خود و بازگشت به خانه! هیچ صف های طولانی در فروشگاه بدون خطر عفونت و حداقل بدون هیچ زحمتی. این است که قطعا راه امن به آن را بزرگ که ALDI ارائه شده است مانند یک سرویس مناسب. ما امیدواریم که شما لذت بردن از!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im