من کسی که شروع یک پروژه که نیاز به یک بیت از اینترنت در یک محل است که واقعا مقدار زیادی از پهنای باند گزینه های.

من هنوز نمی دانم تمام جزئیات, اما من فکر کردم من می خواهم سعی کنید به پرش شروع با برخی از اطلاعات آنجا که من می دانم که آنها خواهید بود به درخواست من. من گمان می کنم بسیاری از پهنای باند استفاده می شود می گذرد به زندگی می کنند جریان حوادث.

من قصد دارم به حدس می زنم که آنها در حال رفتن به نیاز به حدود 50GB داده در ماه است. شاید کمتر اما من فکر می کنم 50GB را پوشش و آنها را با اتاق به فراغت. در حالت ایده آل من فکر می کنم آنها می خواهم احتمالا ترجیح می دهند برای رفتن با اعتباری گزینه ای هم برای بهتر هزینه های ثابت و من واقعا نمی دانم چه مدت در این پروژه فعال خواهد بود. من مطمئن هستم که آنچه ارائه دهندگان تلفن همراه واقعا یک گزینه در این منطقه است. Verizon احتمالا ترجیح داده اگر چه AT&T نیز کار خواهد کرد. من واقعا نمی دانم که از هر کسی که در اطراف این محل است که با استفاده از T-Mobile و یا با حداکثر سرعت دویدن.

از آن خواهد شد بیشتر در یک محل ثابت. AT&T ثابت بی سیم ممکن است یک گزینه است. هر چند که نه اعتباری و من کاملا مطمئن نیست که چه هزینه خواهد بود. (سیم کارت دائمی شما نمی توانید بستگی آگهی قیمت بودن قیمت واقعی به شما پرداخت هر ماه اما اعتباری تقریبا آگهی قیمت چیزی است که شما پرداخت هر ماه). به علاوه نیاز به آنتن نصب شده در صورتی که می تواند اجتناب شود که احتمالا ترجیح داده شده است.

من فقط مطمئن نیستم از چه گزینه های خارج وجود دارد. و واقعا اگر هر چیزی در خارج وجود دارد و حتی با نزدیک شدن 50GB کمک هزینه. و چقدر مقرون به صرفه هستند. من گمان می کنم که AT&T ثابت بی سیم گزینه ممکن است عملی ترین. اما من فکر کردم من می خواهم بپرسم جامعه در مورد آنها می دانستند که هیچ جایگزین. من نمی دانم چه بودجه برای این. اما من می خواهم تصور کنید AT&T ثابت بی سیم را می توان برای حدود $100/mo بنابراین اگر کانون موبایل طراحی شده و برنامه شروع به رویکرد $100/mo با داده های کمتر آنها شروع به از دست دادن امکان سنجی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im