ارسال شده توسط Kalyn دنی در 15 آوریل سال 2020

رشد پیاز سبز آسان و سرگرم کننده است; و این است یک راه عالی برای نگه داشتن نگردند تا در پیاز سبز هنگامی که شما می توانید به فروشگاه بروید که اغلب!

پین رشد پیاز سبز برای پیدا کردن آن بعد!

Growing Green Onions top photo collage

اگر شما به دنبال من در Facebook, Twitter و یا Instagram برگشت در سال 2014 من به اشتراک گذاشته شده در این آزمایش با رشد پیاز سبزبود که سرگرم کننده بلکه بسیار سریع و تولیدی! در آن روز من تا به حال پست به طور منظم به نام همه چیز من فکر کردن در مورد که در آن من می خواهم به اشتراک گذاری تصادفی, راهنمایی, سفر, عکس, و گاهی اوقات فقط چیزهایی که من بر روی وب است که من فکر خوانندگان ممکن است جالب باشد.

از طریق سال من نمی نگه دارید تا با آن از ویژگی های, اما زمانی که من آمد در سراسر این پست را با نکاتی برای رشد پیاز سبز من متوجه شدم چه موقع خواهد بود که در حال حاضر زمانی که هیچ کس می خواهد برای رفتن به فروشگاه است که اغلب! و من تصمیم گرفتم آن را سرگرم کننده خواهد بود برای شروع های بیشتر چیزهایی که من گاهی اوقات فکر کردن در مورد زمانی که من پیدا کردن چیزی به ارزش های.

نگه داشتن خواندن برای جزئیات بیشتر در مورد چگونه ما رشد پیاز سبز که در عکس می بینید; من در واقع کاملا شگفت زده چگونه به سرعت آنها بزرگ شده! و چند تا پیاز سبز راهنمایی در نظرات بیش از حد.

چگونه به رشد پیاز سبز در مقابله:

How to Grow Green Onions on the Counter: photo one

 • اولین گام در رشد پیاز سبز است پیدا کردن کوتاه squatty شیشه که در آن شما می توانید بسته در کاملا چند پیاز سبز و آنها را به خاک سپرده شود بیش از حد کم در شیشه. من با استفاده از یک شیشه از بهتر از ابگوشت مرغ بو داده پایه (لینک های وابسته) من همیشه خیلی هوشیار در مورد استفاده مجدد از آن کوزه.
 • من می خواستم به استفاده از برخی از پیاز سبز قبل از اینکه من سعی کردم از رشد مجدد آنها پس از من قطع ریشه تا پایان آن حدود 3-4 اینچ طولانی است.
 • پس از آن فقط با قرار دادن پیاز سبز در شیشه پر کردن شیشه با آب و اجازه دهید آنها را رشد می کنند!

How to Grow Green Onions on the Counter: photo two

 • من نمی دانم اگر آن را به طور کامل لازم است اما من به جای آب هر 2-3 روز.
 • در اینجا چگونه پیاز سبز نگاه در روز سه; شما به عنوان تعجب من چقدر آنها رشد کرده بود?
 • البته شما می توانید شروع به snipping تاپ هر زمان شما می خواهم اما من مستند رشد مجموع بنابراین من نیست که.

How to Grow Green Onions on the Counter: photo three

 • من حدس می زنم من پریشان و نمی گرفتن یک عکس در شش روز, اما بعد نه رشد بسیار چشمگیر بود.
 • اکثر مردم احتمالا شروع به استفاده از پیاز سبز توسط این زمان. شما می توانید چند از قطع کردن برخی از به پایان می رسد با قیچی آشپزخانه (لینک های وابسته) و قرار دادن ریشه دوباره به شیشه به رشد است.

How to Grow Green Onions on the Counter: photo four

 • و نگاه شگفت انگیز پیاز سبز محصول من تا به حال پس از دوازده روز!
 • شما می توانید تر و تمیز کردن بسیاری از بلند سبز بالا قرار داده و پیاز سبز را به آب تازه و به طور کامل رشد دوباره آنها را برای بار دوم.
 • من در بر داشت که هنگامی که آنها رشد کرده بود دو سبز سقف سبز و پیاز را تولید نمی کند مقدار بار سوم. شاید شما آغاز شده و دسته دوم در آن!
 • و من هرگز اجرا از پیاز سبز دوباره!

دستور العمل های که من دوست دارم پیاز سبز:

من از طرفداران بزرگ از پیاز سبز و شما می توانید وارد کنید “پیاز سبز” را در نوار جستجو برای دیدن همه دستور من ایده استفاده از آنها. در اینجا چند دستور العمل های که در آن من می خواهم هرگز جست و خیز پیاز سبز:

بو داده, برنج گل کلم قرمز, فلفل سبز, پیاز, پنیر پارمسان و آجیل کاج
بهترین آسان برنج گل کلم با سیر و پیاز سبز
قلب نخل و آووکادو سالاد با لیمو ترش سبز و پیاز و گشنیز
وال شیرین کلم سالاد کلم سبز با پیاز و جعفری
پنیر فتا و آووکادو خامه ای Frittata

بیشتر چیزهایی که من فکر کردن در مورد این هفته است.

این تلاش توسط مردم عادی بسیار دلگرم کننده و همچنین یک مثال فوق العاده از راه مردم می خواهید برای کمک به هر یک از دیگر در طول این زمان دشوار است. آیا شما متوجه چگونه بسیاری از مردم درگیر هستند در تلاش های شبیه به این ؟

ظاهرا هر کس به دنبال دستور العمل نان! من تسلیم به وسوسه و نان ساخته شده, اما من شده فکر کردن در مورد گرفتن نان دستگاه از زیرزمین و یا شاید برخی از سفید گندم نان با روغن زیتون! اما من احتمالا تا پایان ساخت این Low-Carb, Gluten-Free, بادام, آرد نان مرزه. شما را ساخته اند هر نان ؟

من از طرفداران بزرگ از Brene قهوه ایو حتی یکی از کتاب های او در nightstand در حال حاضر! بنابراین من به طور کامل انجام فن-دختر جیغ زمانی که مردم در توییتر به من گفت که او ذکر من در پادکست با Glennon دویل! ظاهرا او یک فن از من تند آهک سالاد کلم و باعث می شود آن را با یکی از مواد تشکیل دهنده است که حامیان پادکست و من نمی تواند بیشتر به خود افتخار می دانم که او با بهره گیری از یکی از دستور العمل های من.

Pinterest image of How to Grow Green Onions on the Counter

ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de