ارسال شده توسط Kalyn دنی در مارس 30 سال 2020

اگر شما با استفاده از کم کربوهیدرات چیپس برای این زمین و پز ولینگتون گوشت گاو با گوجه فرنگی-سالسا آووکادو, این, خوشمزه, ایده برای کم کربوهیدرات غذا! و اتمام منجمد آووکادو من استفاده می شود به سالسا!

پین گوشت چرخ Tacos با گوجه فرنگی-سالسا آووکادو به آنها را به بعد!

Ground Beef Tacos with Tomato-Avocado Salsa title photo

وقتی که من بچه بودم, من عاشق مادرم tacos. آنچه که آنها را خوب راه می رفت و مادر را در روغن بسیار داغ در چدن ماهی تابه و به سرعت سرخ کردن چیپس ذرت به پوسته تاشو آنها را به پر شود با ادویه تاکو گوشت و مقدار زیادی از پنیر رنده شده و کاهو و سس تند و گاهی گوجه فرنگی یا زیتون. هنگامی که ما خوردند مامان tacos, ما تا به حال به آنها را نگه دارید بیش از یک صفحه چون خیلی روغن می چکه کردن!

این به روز رسانی دستور العمل برای گوشت Tacos با گوجه فرنگی-سالسا آووکادو است که قطعا نسخه های مختلف از زمین و پز ولینگتون گوشت گاو! این روزها من را tacos به کم کربوهیدرات وعده غذایی کم کربوهیدرات با استفاده از آرد ذرت چاشنی گوشت با من, در خانه, ادویه تاکو و خدمت tacos با گوجه فرنگی خوشمزه-سالسا آووکادو (با خیار!)

Tacos شما ببینید در اینجا یک نسخه به روز شده از تند, گوشت و لوبیا سیاه و سفید Tacos من برای اولین بار ساخته شده نزدیک به ده سال پیش! اما این روزها من می دانم که بسیاری از مردم نمی خواهید لوبیا در تاکو گوشت. (اگر شما می خواهید سیاه و سفید لوبیا دنبال این لینک و ببینید اصل دستور العمل.)

من قطعا تلاش شده است کمی در مورد آنچه که برای اشتراک گذاری در طول این زمان مردم در حال تلاش نیست برای رفتن به فروشگاه, اما شما می توانید برخی از نسخه ای از این دستور حتی اگر شما لازم نیست که هر عنصر. و پس از همه گیر در خانه ما دو برابر مقدار گوشت برای همه-گوشت نسخه پس شاید شما می توانید tacos برای شام بیش از یک بار. نگه داشتن خواندن برای پیدا کردن در مورد منجمد آووکادو که ما استفاده می شود در سالسا برای این جالب زمین و پز ولینگتون گوشت گاو!


Frozen Avocado Chunks in bag

آیا شما سعی منجمد آوکادو ؟

من به تازگی کشف شده منجمد تکه های آووکادو در Costco و هیجان زده بود به آنها را امتحان کنید. من دیدم و بررسی مخلوط آنلاین به صورت منجمد آووکادو و البته این همان نیست که خوردن خامه تازه آووکادو که در اوج آمادگی, اما ما فکر منجمد آووکادو عالی بود در این دستور غذا! ما در زمان مقدار آووکادو ما نیاز از فریزر و اجازه دهید آن را برای نشستن در حالی که برای گرم شدن قبل از ما شروع به دستور. اگر شما سعی می کنید منجمد تکه های آووکادو, من می خواهم به استفاده از آنها را در ظروف که در آووکادو مخلوط با عطر و طعم-افزایش مواد تشکیل دهنده, و من نمی توانم صبر کنید تا سعی کنید آنها را در مورد علاقه من, سس آووکادو, در خانه, guacamole یا guacamole tostadas.

Ground Beef Tacos with Tomato-Avocado Salsa process shots collage

چگونه می توان گوشت چرخ Tacos با گوجه فرنگی-سالسا آووکادو:

(پایین برای تکمیل دستور العمل از جمله اطلاعات تغذیه ای.)

 1. اگر شما با استفاده از منجمد آووکادو, حذف از فریزر حداقل 30 دقیقه قبل از اینکه شما شروع. اجازه دهید آووکادو گرم شدن در مقابله با در یک کاسه تحت پوشش.
 2. حرارت روغن های سنگین در ماهی تابه اضافه کردن گوشت و طبخ بیش از متوسط حرارت بالا تا گوشت به خوبی سرخ.
 3. اضافه کردن Kalyn را تاکو مخلوط ادویه (و یا مورد علاقه خود را با نام تجاری) و آب و بجوش و خروش آمدن تا زمانی که مایع تبخیر و گوشت نیز چاشنی.
 4. من با استفاده از مد افتاده گوشت کوب سیب زمینی (لینک های وابسته) برای شکستن گوشت از هم جدا در حالی که این آشپز.
 5. در حالی که مخلوط گوشت simmers ریز ریز کردن خیار به قطعات بسیار کوچک و تاس گوجه فرنگی. اگر شما با استفاده از, تازه, آووکادو, ریز تکه یکی از بزرگ آووکادو.
 6. خلال کردن پیاز سبز و بطور عالی یا ظریف یا ریز ریز ریز کردن گشنیز (اگر با استفاده از.)
 7. مخلوط تکه آووکادو, تکه خیار و گوجه فرنگی خرد شده گشنیز خرد شده پیاز سبز, سبز, سس سس فلفلی تاباسکو (لینک های وابسته) و یا دیگر داغ سسو آبلیمو را سالسا
 8. ما با استفاده از ماموریت کربوهیدرات تعادل گندم ذرت (با 3 کربوهیدرات خالص در هر ترتیلا) اما استفاده از هر چیپس شما ترجیح می دهید.
 9. گرم چیپس در یک تابه داغ و یا در مایکروویو بین دو مرطوب حوله کاغذی. (این طول می کشد به سختی یک دقیقه را ترک آنها را در وجود دارد بیش از حد طولانی است.)
 10. به عنوان به زودی به عنوان شما را به چیپس را از تابه یا مایکروویو بریزید و آنها را در نیم.
 11. باز کردن چیپس پوشش یک نیمه با تند, گوشت چرخ کرده, سپس با قاشق مقدار سخاوتمندانه از سالسا مخلوط را روی گوشت بریزید چیپس و خوردن!
 12. گوشت را در یخچال برای چند روز و یا یخ زده.
 13. سالسا مخلوط شد و هنوز هم بسیار خوب است و پس از آن تا به حال شده است در یخچال یک شبه اما بهتر است تازه ساخته شده اگر ممکن است.

close-up photo for Ground Beef Tacos with Tomato-Avocado Salsa

بیشتر شام با گوشت:

گوشت چرخ کرده سوپ سبزیجات ~ Kalyn آشپزخانه
گوشت چرخ Gyro کوفته کم کربوهیدرات پیچد ~ Kalyn آشپزخانه
کم کربوهیدرات Ground Beef Stroganoff غذای مرکب از گوشت وارد ~ Kalyn آشپزخانه

ی دستور غذاها گوشت چرخ سراسر وب:

خوشمزه Low-Carb, سوپ با گوشت چرخ ~ Kalyn آشپزخانه
Keto گوشت گاو دستور العمل ~ تمام روز من در مورد مواد غذایی
10 آسان کم کربوهیدرات گوشت گاو دستور العمل ~ Low-Carb Maven

آخر هفته غذا در دبستان:

این دستور اضافه شده است به یک دسته به نام آخر هفته غذا در دبستان برای کمک به شما در پیدا کردن دستور العمل های شما می توانید دبستان یا کوک در تعطیلات آخر هفته و غذا خوردن در طول هفته!

مواد تشکیل دهنده

 • 2 پوند. گوشت چرخ کرده
 • 2 قاشق چایخوری. روغن زیتون
 • 1/4 فنجان ادویه تاکو (یادداشت کنید)
 • 1 1/2 فنجان آب
 • 1 1/4 فنجان گوجه فرنگی خرد شده
 • 1 فنجان خیار ریز خرد شده
 • 1 1/4 فنجان آووکادو خرد شده (یادداشت کنید)
 • 1/4 فنجان نازک پیاز سبز
 • 1/2 فنجان پیاز خرد شده گشنیز تازه (اختیاری)
 • 2 قاشق چایخوری. سبز سس سس فلفلی تاباسکو (یادداشت کنید)
 • 3 T تازه فشرده آب آهک (یادداشت کنید)
 • 1 T روغن زیتون
 • 8 ماموریت کربوهیدرات تعادل گندم چیپس

دستورالعمل

 1. اگر شما در حال برنامه ریزی برای استفاده از منجمد آووکادو را سالسا, حذف آن را از فریزر حداقل 30 دقیقه یا تا قبل از شروع دستور. اجازه آووکادو گرم شدن در مقابله با در یک کاسه تحت پوشش.
 2. حرارت روغن های سنگین در ماهی تابه فرو ریختن در گوشت و طبخ بیش از متوسط حرارت بالا تا گوشت به خوبی سرخ.
 3. اضافه کردن Kalyn را تاکو مخلوط ادویه (و یا مورد علاقه خود را با نام تجاری) و آب و بجوش و خروش آمدن تا زمانی که مایع تبخیر و گوشت نیز چاشنی.
 4. در حالی که تاکو گوشت simmers من با استفاده از مد افتاده گوشت کوب سیب زمینی (لینک های وابسته) برای جدا کردن آن پس از آن در بسیار خوب تکه های زمانی که من آماده برای استفاده از آن در tacos.
 5. در حالی که گوشت مخلوط simmers ریز ریز کردن خیار به قطعات بسیار کوچک و تاس گوجه فرنگی. اگر شما با استفاده از, تازه, آووکادو, ریز تکه یکی از بزرگ آووکادو.
 6. تکه کردن مقدار مورد نظر از سبز, پیاز, و بطور عالی یا ظریف یا ریز ریز ریز کردن گشنیز (اگر با استفاده از.)
 7. مخلوط تکه آووکادو, تکه خیار و گوجه فرنگی خرد شده گشنیز خرد شده پیاز سبز, سبز, سس سس فلفلی تاباسکو (لینک های وابسته) و یا دیگر داغ, سس و آبلیمو را سالسا
 8. ما با استفاده از این ماموریت کربوهیدرات تعادل گندم ذرت (با 3 کربوهیدرات خالص در هر ترتیلا) اما استفاده از هر گونه کم کربوهیدرات چیپس یا چیپس ترجیح می دهید.
 9. گرم چیپس در یک تابه داغ یا مایکروویو بین دو مرطوب حوله کاغذی. (این طول می کشد به سختی یک دقیقه را ترک آنها را در وجود دارد بیش از حد طولانی است.)
 10. به عنوان به زودی به عنوان شما را به چیپس را از تابه یا مایکروویو بریزید و آنها را در نیم.
 11. باز کردن چیپس پوشش یک نیمه با تند, گوشت چرخ کرده, سپس با قاشق مقدار سخاوتمندانه از سالسا مخلوط را روی گوشت بریزید چیپس و خوردن!
 12. گوشت را در یخچال برای چند روز و یا یخ زده.
 13. سالسا مخلوط شد و هنوز هم بسیار خوب است و پس از آن تا به حال شده است در یخچال یک شبه اما بهتر است تازه ساخته شده اگر ممکن است.

یادداشت

ما با استفاده از Kalyn را تاکو مخلوط ادویه اما استفاده از مورد علاقه خود را بسته بندی شده ادویه تاکو اگر شما ترجیح می دهند. استفاده بیشتر یا کمتر تاکو ادویه برای طعم و مزه است. شما می توانید با استفاده از 1 1/4 فنجان یخ زده آووکادو ذوب یا تاس یکی بزرگ تر آووکادو برای این دستور غذا. من از طرفداران بزرگ از سبز سس سس فلفلی تاباسکو (لینک های وابسته) اما استفاده از مورد علاقه خود را سس داغ اگر شما آن را ندارید. من با استفاده از میوه تازه یخ زده آب آهک برای سالسا.

اطلاعات تغذیه ای است که بر اساس محاسبه کربوهیدرات خالص در نام تجاری کم کربوهیدرات چیپس من استفاده می شود.

تند, گوشت و لوبیا سیاه و سفید Tacos شد برای اولین بار ایجاد شده توسط Kalyn در سال 2011 دستور اقتباس شده است به این پایین کربوهیدرات نسخه در ماه مارس سال 2020 است.

اطلاعات تغذیه:

عملکرد:

8

اندازه خدمت:

1
مقدار در هر وعده: کالری: 416مجموع چربی: 27gاشباع شده چربی: 9 گرمچربی ترانس: 1gچربی اشباع نشده: 15 گرمکلسترول: 101mgسدیم: 475mgکربوهیدرات: 9 گرمفیبر: 3gقند: 2 گرمپروتئین: 32g

اطلاعات مربوط به تغذیه است که به طور خودکار محاسبه می شود با دستور العمل پلاگین استفاده میکنم. من یک متخصص تغذیه و نمی تواند تضمین 100% دقت از متغیرهای بسیاری بر این محاسبات است.

Ground Beef Tacos with Tomato-Avocado Salsa square thumbnail image

رژیم غذایی کم کربوهیدرات / پایین-Glycemic Diet / رژیم غذایی ساحل جنوبی پیشنهادات:
اگر شما می خواهید به خوردن این برای کم کربوهیدرات غذا مطمئن شوید که برای استفاده از low-carb چیپس. اگر ساخته شده با low-carb, آرد گندم کامل, چیپس کم چرب گوشت گاو و پنیر کم چرب این tacos می تواند یک انتخاب خوب برای فاز 2 و یا 3 از اصلی رژیم غذایی ساحل جنوبی.

پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی:
استفاده از رژیم غذایی نوع شاخص برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مناسب برای خاص برنامه. شما همچنین ممکن است مانند به دنبال Kalyn آشپزخانه در Pinterest برای دیدن تمام دستور العمل های خوب من به اشتراک گذاری وجود دارد.

یادداشت های تاریخی برای این دستور:
یک نسخه از این دستور غذا با لوبیا سیاه و سفید برای اولین بار ارسال شده در سال 2011 آن را به روز رسانی با تمام گوشت نسخه با کمتر کربوهیدرات در مارس سال 2020 است.

Pinterest image for Ground Beef Tacos with Tomato-Avocado Salsa

ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im