سبز شیلی مرغ Tacos

ارسال شده توسط Kalyn دنی در جولای 6, 2020

این سبز شیلی مرغ Tacos استفاده از low-carb تاکو پوسته و شما می توانید مرغ تند در فوری گلدان و یا اجاق گاز کند. و یا فقط خوردن مرغ در پیچد برای Keto یا فاقد گلوتن!

پین سبز شیلی مرغ Tacos به آنها را امتحان کنید بعد!

Green Chile Chicken Tacos finished tacos on serving plate

اجازه بدهید شروع با گفتن این که کارا و من کاملا swooned بیش از این سبز شیلی مرغ Tacos زمانی که ما مشغول به کار در این دستور العمل به تازگی! ما عاشق سبز تند شیلی مرغ کمی تند سالاد کلم با ریز خرد شده Poblano فلفل و فشار آهک اضافه می کنیم در جدول. و هنگامی که کارا در زمان باقی مانده به خانه خانواده اش را بلعید! tacos بیش از حد.

بنابراین من خوشحالم من در نهایت مشغول به کار در یک لحظه گلدان نسخه از این دستور که من برای اولین بار ساخته شده چند سال پیش در اجاق گاز کند. آرام پز tacos قطعا تا به حال برخی از طرفداران اما در حال حاضر مردم به طور منظم درخواست فوری گلدان راهنمای slow cooker recipes (و خوشبختانه کاملا چند دستور العمل های مناسب برای هر دو روش پخت و پز.) بنابراین من در تلاش برای کار بر روی آن است, اگر چه من باید بسیاری از slow cooker recipes که من هرگز مدیریت فوری گلدان نسخه از هر یک از آنها.

Tacos در اصل با الهام از عشق من از تخم سبز شیلی Enchilada Sauce, چیزی است که من استفاده می شود اغلب از آنجایی که من برای اولین بار سعی کردم آن را. و هر دستور که رو محدود کربوهیدرات و شامل tacos و سبز شیلی enchilada sauce است رفتن به چیزی است که من لذت بردن از. برای slow cooker نسخه ما توصیه می شود کاهش سس بنابراین نتیجه به پایان رسید بود بیش از حد آبکی اما با استفاده از اپلیکیشن گلدان ساخته شده آن را فوق العاده آسان برای کاهش سس پس از مرغ پخته بود. به طوری که ویژگی تنها من می خواهم بگویم من فوری گلدان روش کمی بهتر است.

اما هر دو نسخه از سبز شیلی Tacos مرغ را به نوبه خود فوق العاده خوشمزه و حتی آرام پز روش فقط طول می کشد کمی بیش از سه ساعت به طبخ بنابراین این بسیار آسان برای خوشمزه تاکو شام مهم نیست که کدام روش شما انتخاب می کنید!

ساخت این دستور غذا را برای آخر هفته غذا در دبستان:

اگر شما در حال ساخت برای این آخر هفته غذا در دبستان و برنامه ریزی باقی مانده به خوردن بعد از آن بهتر خواهد بود برای پانسمان در نیم سالاد کلم اگر شما می خواهید آن را به ماندن ترد. یخچال سالاد کلم مواد و تاکو گوشت به طور جداگانه و سپس گرما مرغ و چیپس و اضافه کردن پانسمان به بقیه سالاد کلم درست قبل از غذا خوردن بقیه tacos.

چه فوری گلدان یا آرام پز هم استفاده کنم ؟

من با استفاده از 6 لیتر فوری گلدان (لینک های وابسته) برای تمام فوری دستور العمل گلدان! برای slow cooker نسخه من استفاده از مورد علاقه من, Crock-Pot 3-1/2 لیتر آرام پز (لینک های وابسته) اما هر اندازه که نزدیک است که به کار خواهد کرد.

Green Chile Chicken Tacos Instant Pot version process shots collage

چگونه به ایجاد فوری گلدان سبز شیلی مرغ Tacos:

(پایین برای تکمیل دستور العمل برای هر دو نسخه با اطلاعات تغذیه ای.

  1. تر و تمیز و مرغ را در فوری گلدان و فصل را با نمک و فلفل.
  2. بریزید و تخم سبز شیلی Enchilada Sauce (لینک های وابسته) بیش مرغ همراه با تکه های سبز چیلس (لینک های وابسته) اگر با استفاده از.
  3. قفل درب در فوری گلدان و تنظیم دستی ارتفاع 10 دقیقه.
  4. هنگامی که زمان پخت و پز است که شما اجازه می دهد تا فشار به طور طبیعی به مدت 20 دقیقه و سپس انتشار باقی مانده فشار است.
  5. حذف مرغ به یک تخته برش و تکه تکه ترک سس در فوری گلدان.
  6. تبدیل فوری گلدان به سرخ و متوسط و کاهش سس برای حدود 10 دقیقه در حالی که شما تکه تکه مرغ را از هم جدا.
  7. سپس put خرد شده مرغ را در فوری قابلمه را گرم نگه دارید و اجازه دهید مرغ جذب سس.
  8. در حالی که مرغ, آشپز, ریز ریز کردن poblanos سبز و پیاز و گشنیز.
  9. ماهوت پاک کن زدن با هم مایو, آب آهک و سبز سس سس فلفلی تاباسکو (لینک های وابسته) را به پانسمان.
  10. ریز ریز کردن تا سبز و کلم قرمز و مخلوط خرد شده poblano سبز و پیاز و گشنیز (اگر با استفاده از).
  11. سپس شیر یا خط سالاد کلم با پانسمان تا زمانی که آن را مرطوب به عنوان شما ترجیح می دهید.
  12. ما با استفاده از ماموریت کربوهیدرات تعادل کم کربوهیدرات چیپس (لینک های وابسته) با 4 کربوهیدرات در هر. (بسته تغییر کرده است از آنجایی که من ساخته شده این tacos در اجاق گاز کند.)
  13. ما گرم هر ترتیلا در یک ظرف خشک فقط حدود 10-15 ثانیه در هر طرف.
  14. پر کردن هر یک تاکو شل با 1/8 از مرغ تند و 1/8 از سالاد کلم و خدمت به حق دور.
  15. ما عاشق این کار را با فشار از آهک برای اضافه کردن در جدول!

  Low-Carb Slow Cooker Green Chile Chicken Tacos process shots collage

  چگونه می توان آرام پز سبز شیلی مرغ Tacos:

  1. بجوش و خروش آمدن تخم سبز شیلی Enchilada Sauce (لینک های وابسته) تا زمانی که آن را به کاهش 3/4 فنجان حدود 45 دقیقه است.
  2. در حالی که سس را کاهش می دهد و تمیز سینه مرغ نصف کاهش طول را در آرام پز و فصل را با نمک و فلفل.
  3. قرار دادن کاهش می یابد سس (و 1 می توانید اضافی تکه سبز چیلس در صورت دلخواه) بیش مرغ.
  4. آشپزی در حدود 2 1/2 ساعت.
  5. زمانی که مرغ مناقصه و شروع به سقوط از هم جدا حذف به یک تخته برش و تکه تکه ترک سس در پخت و پز آهسته.
  6. قرار داده و خرد شده مرغ را در آرام پز و به نوبه خود به پایین را گرم نگه دارید و اجازه دهید مرغ جذب سس.
  7. من استفاده می شود ماموریت کربوهیدرات تعادل گندم Fajita پوسته با 3 کربوهیدرات برای هر یک از این نسخه و گرم فویل پیچیده چیپس در یک توستر.
  8. با هم مخلوط مواد تشکیل دهنده سس برای سالاد کلم تند.
  9. ریز ریز کردن poblanos, سبز, پیاز, کلم و گشنیز و ادویه سالاد کلم درست قبل از اینکه شما آماده به خوردن tacos.
  10. به خدمت پر کردن هر تاکو شل با 1/8 از مرغ تند و 1/8 از سالاد کلم.
  11. نسخه اصلی خدمت کرده بود با Cotija پنیر. (از طریق این سالها من ساخته شده این tacos اغلب بدون آن, اما آن را خوشمزه اگر شما باید برخی از.

  Green Chile Chicken Tacos close-up photo of finished tacos on plate

  بیشتر تند مکزیکی شام:

  بهترین های فوری گلدان های مواد غذایی مکزیکی ~ آرام پز یا پلوپز
  فوری گلدان سبز شیلی گوشت خوک Enchiladas ~ Kalyn آشپزخانه
  آرام پز و یا فوری گلدان سبز شیلی دستور العمل های گوشت خوک ~ آرام پز یا پلوپز
  فوری گلدان (یا Slow Cooker) سالسا مرغ ~ Kalyn آشپزخانه

  مواد تشکیل دهنده

  مرغ مواد لازم:

  • بدون استخوان 4-سینه مرغ بدون پوست
  • نمک و تازه فلفل سیاه و سفید به طعم و مزه
  • یکی 15 اونس. می توانید تخم سبز شیلی Enchilada Sauce (یادداشت کنید)
  • یکی 3.5 اونس است. می توانید تکه های سبز چیلس به علاوه آب (اختیاری)

  Tacos و سالاد کلم مواد لازم:

  • 8 ماموریت کربوهیدرات تعادل کم کربوهیدرات چیپس
  • 1/2 بزرگ تر Poblano شیلی ریز خرد شده (یادداشت کنید)
  • 1/4 فنجان نازک پیاز سبز
  • 2 فنجان نازک سبز کلم
  • 1 فنجان نازک کلم قرمز
  • 1/2 فنجان گشنیز خرد شده (اختیاری)
  • 3 T مایو
  • 2 T تازه فشرده آب آهک (من با استفاده از میوه تازه یخ زده آب آهک)
  • 1 1/2 قاشق چایخوری. سبز سس سس فلفلی تاباسکو (یا بیشتر اگر شما آن را دوست دارم تند)
  • نمک را به طعم و مزه ترجیحا سبزیجات-Sal

  دستورالعمل

  فوری گلدان دستورالعمل:

  1. برش سینه مرغ برش هر یک در نیمی از طول را در فوری گلدان و فصل را با نمک و فلفل. بریزید و تخم سبز شیلی Enchilada Sauce (لینک های وابسته) بیش مرغ همراه با تکه های سبز چیلس (لینک های وابسته) اگر با استفاده از. قفل درب در فوری گلدان و تنظیم دستی ارتفاع 10 دقیقه.
  2. هنگامی که زمان پخت و پز است تا اجازه انتشار فشار به طور طبیعی برای حداقل 20 دقیقه و سپس انتشار هر گونه باقی مانده فشار است. حذف مرغ به یک تخته برش و تکه تکه ترک سس در فوری گلدان.
  3. تبدیل فوری گلدان به سرخ و متوسط و کاهش سس برای حدود 20 دقیقه در حالی که شما تکه تکه مرغ را از هم جدا. قرار داده و سپس خرد شده مرغ را در فوری قابلمه را گرم نگه دارید و اجازه دهید مرغ جذب سس.
  4. در حالی که مرغ, آشپز, ریز ریز کردن poblanos سبز و پیاز و گشنیز. ماهوت پاک کن زدن با هم مایو, آب آهک و سبز سس سس فلفلی تاباسکو (لینک های وابسته) را به پانسمان. ریز ریز کردن تا سبز و کلم قرمز و مخلوط خرد شده poblano سبز و پیاز و گشنیز (اگر با استفاده از). سپس شیر یا خط سالاد کلم با پانسمان تا زمانی که آن را مرطوب به عنوان شما ترجیح می دهید.
  5. ما با استفاده از ماموریت کربوهیدرات تعادل کم کربوهیدرات چیپس (لینک های وابسته) با 4 کربوهیدرات در هر. (بسته تغییر کرده است از آنجایی که من ساخته شده این tacos در اجاق گاز کند.) ما گرم هر ترتیلا در یک ظرف خشک فقط حدود 10-15 ثانیه در هر طرف.
  6. پر کردن هر یک تاکو شل با 1/8 از مرغ تند و 1/8 از سالاد کلم و خدمت به حق دور. ما عاشق این کار را با فشار از آهک برای اضافه کردن در جدول!

  آرام پز دستورالعمل:

  1. قرار دادن سبز شیلی enchilada sauce به یک غیر چوب ماهی تابه و طبخ را روی حرارت کم تکان دهنده گاهی اوقات تا زمانی که به اندازه کافی مایع تبخیر شده که سس را کاهش داده است به 3/4 فنجان. این را حدود 45 دقیقه یا کمتر اگر شما در حال تماشای آن را به دقت و با استفاده از حرارت بالاتر. در حالی که سس در حال کاهش است و تمیز و سینه مرغ و قطع هر پستان درازا به 2 یا 3 نوار طولانی. (برش سینه های بزرگتر به 3 و کوچکتر به 2.)
  2. اسپری داخل آرام پز با روغن زیتون یا نچسب اسپری و قرار دادن مرغ در نوار پایین. هنگامی که سس را کاهش داده است به 3/4 فنجان گسترش سس بیش از تکه های مرغ و اضافه کردن کوچک می توانید از تکه های سبز چیلس اگر شما می خواهید کمی بیشتر گرما می شود. طبخ در بالا حدود 2 1/2 ساعت یا تا زمانی که مرغ تکه تکه از هم جدا به راحتی با چنگال.
  3. زمانی که مرغ انجام شده است با استفاده از یک قاشق چاک دار به حذف قطعه مرغ به یک تخته برش ترک سس در پایین اجاق گاز کند. استفاده از 2 چنگال به تکه تکه مرغ را از هم جدا را به نیش می زنند به اندازه قطعه و قرار دادن خرد شده مرغ را در آرام پز, تکان دهنده به کت مرغ با سس. روشن کردن اجاق گاز آهسته به پایین نگه داشتن مرغ گرم در حالی که شما آماده بقیه tacos.
  4. پیش گرم کردن فر یا توستر به 400F/200C. حذف پلاستیکی بسته بندی از کم کربوهیدرات نان ذرت مکزیکی پوسته داخل فویل بپیچید و گرما چیپس در توستر در حالی که شما می توانید سالاد کلم.
  5. ماهوت پاک کن زدن با هم مایو, آب آهک و سبز سس سس فلفلی تاباسکو را پانسمان. قطع Poblano شیلی در نیمه حذف دانه و ریز ریز ریز کردن نیمی از شیلی (رزرو نیم دیگر برای دیگر استفاده کنید.) نازک برش پیاز سبز, سبز, کلم, کلم قرمز و گشنیز خرد (اگر با استفاده از.) قرار دادن سالاد کلم مواد تشکیل دهنده را در یک کاسه و بازی شیر یا خط با پانسمان.
  6. به خدمت پر کردن یک گرم نان ذرت مکزیکی با 1/8 از مخلوط مرغ و بالا با یک سخاوتمندانه حرکت شبیه چمچه زنی از سالاد کلم.

  اطلاعات تغذیه:

  عملکرد:

  8

  اندازه خدمت:

  1
  مقدار در هر وعده: کالری: 213مجموع چربی: 7.6 گرمچربی اشباع شده: .5 گرمچربی اشباع نشده: 7 گرمکلسترول: 52mgسدیم: 650mgکربوهیدرات: 12.3 gشکر: 3.2 گرمپروتئین: 23g

  اطلاعات مربوط به تغذیه است که به طور خودکار محاسبه می شود با دستور العمل پلاگین استفاده میکنم. من یک متخصص تغذیه و نمی تواند تضمین 100% دقت از متغیرهای بسیاری بر این محاسبات است.

  Green Chile Chicken Tacos thumbnail image of finished tacos

  رژیم غذایی کم کربوهیدرات / پایین-Glycemic Diet / رژیم غذایی ساحل جنوبی پیشنهادات:
  کوچک و کم کربوهیدرات چیپس آرد مورد استفاده در این کم کربوهیدرات آرام پز سبز شیلی مرغ Tacos باید تنها 3 یا 4 کربوهیدرات خالص هر (بسته به اینکه آیا شما انتخاب می کنید به رنگ سفید یا گندم) ساخت آنها را یک انتخاب خوب برای رژیم غذایی کم کربوهیدرات برنامه. اگر شما به دنبال آن هستید ساحل جنوبی انتخاب یک کم کربوهیدرات نان ذرت مکزیکی است که متناسب با آن برنامه ریزی و نگاه سبز شیلی Enchilada Sauce با کمترین میزان کربوهیدرات شما می توانید پیدا کنید. (تخم سبز شیلی Enchilada Sauce من استفاده می شود دارای 28 کربوهیدرات در هر می تواند و یا حدود 3.5 کربوهیدرات در هر تاکو.) شما می توانید غذا خوردن سبز شیلی مرغ داخل پیچد برای کاهش کربوهیدرات یا Keto گزینه است.

  پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی:
  استفاده از آرام پز دستور العمل و یا فشار اجاق گاز دستور غذاها برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی. با استفاده از دستور العمل های رژیم غذایی نوع صفحات اول برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مناسب برای خاص برنامه. شما همچنین می توانید دنبال Kalyn آشپزخانه در Pinterest برای دیدن تمام دستور العمل های خوب من به اشتراک گذاری وجود دارد. اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر آرام پز / زود پز دستور العمل در سایت های دیگر من!

  Green Chile Chicken Tacos Pinterest image

ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin Wonmania