یونانی تخم مرغ-لیمو سوپ مرغ با برنج یا برنج گل کلم

ارسال شده توسط Kalyn دنی در مارس 27 سال 2020 یونانی تخم مرغ-لیمو سوپ مرغ است که به طور سنتی ساخته شده با بر

توسط HALOHEKAYATHA در 25 فروردین 1399

ارسال شده توسط Kalyn دنی در مارس 27 سال 2020

یونانی تخم مرغ-لیمو سوپ مرغ است که به طور سنتی ساخته شده با برنج بود اما به همان اندازه خوشمزه با گل کلم برنج برای کم کربوهیدرات نسخه!

پین یونانی تخم مرغ-لیمو سوپ مرغ به آن را امتحان کنید بعد!

Greek Egg-Lemon Chicken Soup with Rice or Cauliflower Rice title photo

این یونانی تخم مرغ-لیمو سوپ مرغ با برنج یا گل کلم برنج است و تاب و سرگرم کننده در یونانی Avgolemono سوپ است که یکی از آن غذاهای من عاشقانه در عشق با همیشه پس از اولین بار من سعی کردم آن را! و من فکر می کنم من برای اولین بار تا به حال تخم مرغ, لیمو, مرغ, سوپ, در دانشگاه, به طوری که یک مدت زمان طولانی i've been loving این مرغ و برنج سوپ که ضخیم با تخم مرغ و لیمو. من حدس می زنم من برای اولین بار طعم سوپ را در جای دیگر یونانی-رستوران آمریکایی در سالت لیک سیتی و من هنوز هم مانند نسخه خود را از این غذای یونانی.

من برای اولین بار این سوپ برای وبلاگ در سال 2006 (!) و این که نسخه اقتباس شده از با صرفه لذیذ آشپز سه باستان غذاهای (لینک های وابسته) بسیار پیر آشپزی با بسیاری از ایده های خوب. من سوپ با مانده دوار جهت کباب کردن مرغ و مرغ سهام مرغ از فریزر و من تا به حال کسانی که همه چیز در دست زمانی که این ایده به من زده را امتحان کنید ساخت یک کم کربوهیدرات نسخه از این مورد علاقه سوپ با جایگزین کردن برنج با کلم برنج!

من باید صادقانه و می گویند که اگر من به طور جدی نیاز به مواد غذایی راحتی من احتمالا می خواهم این سوپ کمتر و با استفاده از کم قند عمو بن را تبدیل برنج (لینک های وابسته) است که بسیاری از یونانی آشپز استفاده در ایالات متحده آمریکا است اما برای خوشمزه low-carb, سوپ تخم مرغ-لیمو و مرغ یونانی, سوپ با گل کلم برنج واقعا خوب بود. و من شخصا فکر می کنم این بسیار سالم سوپ مهم نیست که آیا شما با استفاده از برنج یا برنج گل کلم و من شامل آن برای این هفته جمعه علاقه مندی ها ارسال به دیدن اگر من می تواند به جلب شما را به آن لذت ببرید!

چه Avgolemono سس ؟

چه چیزی باعث این سوپ ویژه Avgolemono سس که شما مخلوط به سوپ به ضخیم شدن آن مخلوطی از تخم مرغ و آب لیمو تازه و خوش مزه است که مخلوط با برخی از سوپ داغ و سپس به آرامی هم زده به بقیه سوپ. تخم مرغ-لیمو سس که غلیظ سوپ یکی از کلاسیک سس در آشپزی یونانی! Avgolemono سس واقعا که مشکل را, اما شما باید مراقب باشید به اجازه دهید سوپ جوش پس از آن اضافه شده است و یا آن را دلمه سوپ.

Greek Egg-Lemon Chicken Soup with Rice or Cauliflower Rice process shots collage

چگونه می توان تخم مرغ یونانی-لیمو سوپ مرغ با برنج یا برنج گل کلم:

(پایین برای تکمیل دستور العمل از جمله اطلاعات تغذیه ای.)

 1. اگر شما لازم نیست که مانده مرغ پخته شما نیاز به طبخ 3-4 ران مرغ یا 2 سینه مرغ در برخی از سهام مرغ, اما من تا به حال دوار جهت کباب کردن مرغ مرغ که من فقط برش را به 2 فنجان مرغ تکه. استفاده از یک بیت بیشتر مرغ اگر شما ترجیح می دهید یک سوپ ضخیم تر.
 2. حرارت روغن زیتون را در یک قابلمه سوپ بزرگ و سرخ کردن پیاز پیاز تا زمانی که آن را به سختی شروع به قهوه ای است.
 3. و سپس اضافه کردن خشک جعفری و آویشن خشک و طبخ چند دقیقه بیشتر.
 4. اضافه کردن مرغ خانگی سهام (یا کنسرو مرغ برادر) و بجوش و خروش آمدن به مدت 10-15 دقیقه.
 5. اگر شما قصد استفاده از گل کلم برنج وزوز خرد شده گل کلم در پردازنده مواد غذایی تا زمانی که شما حدود 1 1/2 فنجان خرد شده گل کلم و یا استفاده از گل کلم منجمد برنج اگر شما می خواهید به آن را آسان.
 6. برای برنج, اندازه 1/2 فنجان برنج ترجیحا عمو بن را تبدیل برنج (لینک های وابسته).
 7. اضافه کردن گل کلم خام (یا برنج) به سهام مخلوط و بجوش و خروش آمدن تا زمانی که تا زمانی که آن را انجام داده حدود 20-25 دقیقه برای برنج یا تازه گل کلم و برنج و کمی کمتر برای گل کلم منجمد برنج.
 8. اضافه کردن تکه های مرغ را به سوپ و بجوش و خروش آمدن روی حرارت بسیار کم به مدت 5 دقیقه.
 9. مزه لیمو و اندازه گیری از 1 قاشق چای خوری لیمو. سپس فشار که لیمو و به اندازه کافی به 1/4 فنجان تازه-آب لیمو. (شما همچنین می توانید با استفاده از میوه تازه یخ زده آب لیمو.)
 10. ضرب و شتم تخم مرغ تا زمانی که نگاه پر از کف و سپس ماهوت پاک کن زدن در لیمو و آب لیمو.
 11. حذف یک فنجان داغ سوپ از سوپ و ماهوت پاک کن زدن به مخلوط تخم مرغ را کمی در یک زمان. سپس هم بزنید تخم مرغ-لیمو مخلوط را به سوپ و طبخ را روی کمترین حرارت ممکن است تا زمانی که غلیظ اما جوش نمی شود.
 12. برخی از یونانیان را به این سوپ با فقط سهام مرغ, برنج و Avgolemono سس اما من همیشه دوست دارم قطعه مرغ در سوپ.

close-up photo of Greek Egg-Lemon Chicken Soup with Rice or Cauliflower Rice

بله من واقعا دوست دارم مرغ یونانی:

آسان کم کربوهیدرات مرغ یونانی, پخت
Marinate در تمام طول روز یونانی لیمو مرغ
کم کربوهیدرات یونانی مرغ و لوبیا سبز و گوجه فرنگی ورقه ظرف غذا
کم کربوهیدرات گریل شده مرغ یونانی بسته
فوری گلدان کم کربوهیدرات مرغ یونانی Tacos
فوری گلدان کم کربوهیدرات گل کلم برنج و مرغ یونانی کاسه
بسیار یونانی مرغ گریل شده

مواد تشکیل دهنده

 • 6 فنجان مرغ سهام (من با استفاده از من در خانه مرغ سهام)
 • 1 فنجان پیاز ریز خرد شده
 • 2 قاشق چایخوری. روغن زیتون
 • 2 قاشق چایخوری. جعفری خشک شده (یا کمی کمتر)
 • 1 قاشق چایخوری. آویشن خشک شده (یا کمی کمتر)
 • 1 1/2 فنجان گل کلم منجمد برنج (یادداشت کنید)
 • 2 فنجان تکه های باقیمانده مرغ (یادداشت کنید)
 • 3 تخم مرغ
 • 1/4 فنجان آب لیمو تازه (یا بیشتر اگر شما آن را دوست دارم واقعا لمونی)
 • 1 قاشق چایخوری. لیمو (رنده شده پوست لیمو)

دستورالعمل

 1. حرارت روغن زیتون در بزرگ و سنگین قابلمه سوپ اضافه کردن پیاز و طبخ بیش از متوسط حرارت بالا تا زمانی که پیاز نرم شده و شروع به قهوه ای است.
 2. اضافه کردن خشک جعفری خشک و آویشن و طبخ یک یا دو دقیقه بیشتر.
 3. اضافه کردن 6 فنجان سهام مرغ را به قابلمه سوپ و بجوش و خروش آمدن 10-15 دقیقه.
 4. اضافه کردن برنج خام یا گل کلم برنج و بجوش و خروش آمدن روی حرارت متوسط کم تا برنج مناقصه یا گل کلم به طور کامل پخته شده حدود 20-25 دقیقه.
 5. سپس هم بزنید در تکه مرغ مانده.
 6. تبدیل گرما به کمترین امکان تنظیم و کوک در مورد 5 دقیقه.
 7. مزه لیمو و سپس فشار اضافی لیمو به 1/4 فنجان آب لیمو تازه.
 8. ضرب و شتم تخم مرغ را با هم زن تا زمانی که آنها شروع به کف; سپس ماهوت پاک کن زدن در آب لیمو و لیمو.
 9. حذف یک فنجان داغ سوپ از سوپ اجازه دهید سوپ خنک شود.
 10. پس از آن ماهوت پاک کن زدن 1/2 فنجان آبگوشت و سپس یکی دیگر از 1/2 فنجان و به مخلوط تخم مرغ ضرب و شتم خوبی بین هر یک علاوه بر.
 11. ماهوت پاک کن زدن این مخلوط را به قابلمه بزرگ سوپ (مطمئن شوید که درجه حرارت بسیار پایین است) و اجازه دهید سوپ گرما به آرامی.
 12. جوش بعد از تخم مرغ-لیمو مخلوط اضافه شده است.

یادداشت

شما می توانید با استفاده از تازه گل کلم که ریز خرد شده در پردازنده مواد غذایی به برنج گل کلم یا گل کلم منجمد برنج برای این دستور غذا یا استفاده عمو بن را تبدیل برنج (نه فوری) برای سوپ سنتی اگر شما نمی مراقبت در مورد کربوهیدرات است. استفاده از یک بیت بیشتر مرغ اگر شما ترجیح می دهید یک سوپ ضخیم تر.

این سوپ را نمی توان منجمد و باید دوباره گرم شده با دقت و یا تخم مرغ را بستن براث. نگه داشتن آن را در یخچال برای چند روز اما آن را بهترین تازه ساخته شده.

اطلاعات تغذیه ای است برای سوپ با گل کلم برنج.

دستور اقتباس شده از با صرفه لذیذ آشپز سه باستان غذاهای (لینک های وابسته).

اطلاعات تغذیه:

عملکرد:

6

اندازه خدمت:

1

مقدار در هر وعده: کالری: 261مجموع چربی: 13 گرمچربی اشباع شده: 3gچربی ترانس: 0گرمچربی اشباع نشده: 8gکلسترول: 143mgسدیم: 420mgکربوهیدرات: 15 گرمفیبر: 1 گرمشکر: 6gپروتئین: 21 گرم

اطلاعات مربوط به تغذیه است که به طور خودکار محاسبه می شود با دستور العمل پلاگین استفاده میکنم. من یک متخصص تغذیه و نمی تواند تضمین 100% دقت از متغیرهای بسیاری بر این محاسبات است.

Greek Egg-Lemon Chicken Soup with Rice or Cauliflower Rice thumbnail photo

رژیم غذایی کم کربوهیدرات / پایین-Glycemic Diet / رژیم غذایی ساحل جنوبی پیشنهادات:
عمو بن را تبدیل برنج بالاترین-قند خون نوع برنج سفید و اگر شما استفاده از آن برای این یونانی تخم مرغ-لیمو سوپ مرغ این امر می تواند خوب برای فاز 2 و یا 3 از اصلی رژیم غذایی ساحل جنوبی. با استفاده از کلم و برنج را بسیار کم کربوهیدرات سوپ مناسب برای هر مرحله از رژیم غذایی ساحل جنوبی و یا هر نوع دیگری از کم کربوهیدرات در برنامه غذایی.

پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی:
استفاده از دستور العمل های سوپ برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی. با استفاده از دستور العمل های رژیم غذایی نوع عکس صفحات اول برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مناسب برای خاص برنامه.

یادداشت های تاریخی برای این دستور:
من برای اولین بار ساخته شده این خوشمزه تخم مرغ, لیمو, مرغ, سوپ برای وبلاگ در سال 2006. دستور العمل به روز شد با بهتر دستورالعمل مارس سال 2020 است.

Pinterest image of Greek Egg-Lemon Chicken Soup with Rice or Cauliflower Rice (Avgolemono Soup)

ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن