از ویژگی های جدید است که بخشی از آخرین 4.2020.18204 ساخت که همچنین به ارمغان می آورد بهبود ثبات و رفع اشکال.

ID لمسی و چهره ID احراز هویت و یا به عنوان نامیده می شود توسط خود نرم افزار حفظ حریم خصوصی صفحه نمایش اضافه شده به گوگل درایو. این بدان معنی است که دستگاه شما را می توان با استفاده از صورت خود را و یا خود را fingrprint. با تشکر از این همه کاربران را بیشتر احساس امن.

شما می توانید جدید حریم خصوصی ویژگی های صفحه نمایش ظاهر می شود در راه اندازی و یا به تاخیر انداختن آن توسط 10 ثانیه 1 دقیقه یا 10 دقیقه. به روز شده در آی فون و آی پد نسخه در حال حاضر زندگی می کنند در فروشگاه App.

تمام کاربران آیفون که می خواهید حتی بیشتر آزادی برای دستگاه خود می توانید استفاده کنید SIM-UNLOCK.NET
برای حذف یک شبکه از محاصره.

ما می توانید دستگاه خود را در دسترس برای همه شبکه ها از سراسر جهان است. ما می تواند کمک به شما در از بین بردن لیست سیاه و همچنین iCloud محاصره از دستگاه Apple خود.

به بررسی کل پیشنهاد لطفا روی لینک زیر کلیک کنید:

آیفون باز کردن شبکه

Sim-unlock.net یک شبکه آنلاک شرکت است که می تواند به برداشتن محاصره از تقریبا هر شبکه از سراسر جهان است.ما باز مدل هایی مانند آیفون و سامسونگ و سونی و بسیاری دیگر در حال حاضر در وب سایت ما می توانید باز 7464 مدل های تلفن, اما تعدادی نگه می دارد گرفتن بزرگتر و بزرگتر.

قیمت های ما ارزان هستند و ما لازم نیست وقت زیادی را برای دریافت کار انجام می شود. ما با استفاده از گزینه های پرداخت مانند پی پال یا کارت های اعتباری به طوری که هر کس می تواند استفاده از خدمات ما.

ما درمان هر مشتری با احترام و سعی کنید برای کمک به آنها را در هر راه ممکن است. شما می توانید بررسی های ما در وب سایت ما sim-unlock.net ما hundrets از مشتریان راضی است که استفاده از وب سایت ما به طور منظم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de