بازگشت در ماه مارس Verizon شد ارائه رایگان جریان دستگاه تلویزیون هنگامی که شما یک خط جدید (حتی در یک برنامه موجود). من به پایان رسید تا گرفتن یک خط جدید به منظور دریافت قیمت بهتر در سامسونگ S10 (ported من شماره و سپس پشت در تا من آن را از دست بدهند). من یک کد اما آن کار نمی کند بنابراین من تماس Verizon CS از طریق چت و هرزه بود رفتن به ارسال سفارش اما پرسید که چگونه من می خواستم به پرداخت مالیات بر فروش. پس من واقعا نمی نیاز به دستگاه من به او گفتم به زحمت. من پس از آن تعجب که آیا مالیات بر فروش را دریافت اعتبار در لایحه پس از این دستگاه ظاهرا پس از یک اعتبار است و همچنین می تواند کسر مالیات بر فروش (و یا شاید نمی شود).

پس من می خواهم بدانم اگر کسی در اینجا در زمان استفاده از این برخورد و این که آیا شما پرداخت مالیات بر فروش در پایان. من ممکن است ظاهری ارزان اما با پرداخت 6 دلار برای چیزی است که من واقعا لازم نیست که احتمالا نشستن در اطراف استفاده نشده است ارزش آن را به من.

برای کسانی که نا آشنا با این واحد در اینجا لینک شده است.

https://www.verizon.com/products/verizon-stream-tv/

با تشکر برای هر کسی که می تواند به ارائه اطلاعات. گمان می کنم در صورت وجود مشابه معامله شده است که ارائه شده در گذشته برای دستگاه های مختلف, دانستن اینکه چگونه است که کار می کرد نیز می تواند مفید باشد. بدیهی است که برای گوشی در DPP شما پرداخت مالیات بر فروش در تمام زمانی که شما خرید این گوشی به طوری که مربوط نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im