F&F – 25% کدهای

من باید 6, خوب, در واقع 5 کد برای 25% بزرگ خود را در اجرای برنامه های نامحدود. این کدهای داده شده به اعضای خانواده که هرگز از آنها استفاده می شود اما به من گفته شد اگر چه منقضی شده اگر شما صحبت می کنند و با آزادی لغو (وفاداری) تقسیم آنها می توانید اقدام به تنظیم آن را بر روی حساب کاربری خود شوید. من گفتم اگر فوری نیست آن تکمیل خواهد شد توسط دفتر بازگشت تیم در 3 – 5 روز کسب و کار و به نظر می رسد در آینده تاریخ صورتحساب.

این کدها تنها اعمال می شود به اجرای برنامه های نامحدود $50 و بالاتر است.

من استفاده می شود 1 کد در حال حاضر برای یک دوست (از این رو 5 سمت چپ) و آن را بسیار مستقیم به جلو. ما زنگ زد 611 و گفت: ما می خواستیم به راه اندازی یک F&F کد در حساب خود. گفتند: آن را نمی تواند انجام شود و از او خواسته به صحبت می کنند با وفاداری لغو بدست آورد. خدمات به مشتریان گفت: آنها نمی تواند انتقال از طریق مگر در مواردی که او لغو شد که او پاسخ داد: او می خواست با کسی صحبت به عنوان اگر آنها نمی تواند اعمال تخفیف او را در نظر لغو و یا انتقال به یک ارائه دهنده جدید.

او با وفاداری عضو که اعمال تخفیف و تایید آن را در حساب. آنها گفت که دیدن این منعکس شده در فاکتور بعدی به این وله به نظر نمی رسد در حساب خود را در هر نقطه اما در عوض منعکس کننده تنها در این لایحه است.

اگر علاقه مند به کد نیست پاسخ به این موضوع هستم به من و من به روز رسانی این موضوع یک بار کدهای رفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>