وداع با حداکثر سرعت دویدن

این مقاله از کانزاس سیتی استار ظهور بر من, موبایل, اخبار, تغذیه و من فکر کردم آن را خوب بخوانید و woth های.ht

توسط HALOHEKAYATHA در 13 مرداد 1399
این مقاله از کانزاس سیتی استار ظهور بر من, موبایل, اخبار, تغذیه و من فکر کردم آن را خوب بخوانید و woth های.

https://amp-kansascity-com.cdn.amppr...244303122.html

یک زن و شوهر امتیاز ایستاده است که:

سابق با حداکثر سرعت دویدن اجرایی اذعان می کند که آنها همیشه با تمرکز بر Verizon و AT&T مشاهده Tmobile به عنوان یک سوم بازیکنی که نمی رقم به با حداکثر سرعت دویدن بزرگتر استراتژی شرکت های بزرگ.

ورایزون تبلیغ خود را به عنوان بهترین شبکه Tmoble تا به حال بهترین قیمت, AT&T تا به حال آی فون انحصار اما با حداکثر سرعت دویدن به سختی در حال توسعه هویت خود و به مردم دلیلی برای آنها را انتخاب کنید بیش از دیگر 3.

خواندن این مقاله کمی جدی چون یکی واقعا می تواند در کاهش از یک بار شرکت یاد. من به یاد داشته باشید هنگامی که با حداکثر سرعت دویدن منتشر شده HTC Evo وایمکس 4G و من کمی حسود هنگامی که آن را نسبت به خود من Droid X, اما بسیاری از مردم همیشه ذکر است با حداکثر سرعت دویدن را شرط بندی روی وایمکس بیش از LTE همراه با ادغام آن با Nextel به عنوان یک دلیل بزرگ برای کاهش آن است.

اگر هر چیزی آن است که یک مثال خوب است که هیچ شرکت می تواند همیشه در حال استراحت در موفقیت های گذشته و باید همیشه در حال کار برای نوآوری.

در سمت تلنگر, من به Tmobile و مدیر عامل سابق John Legere بسیاری از اعتباری به عنوان به خوبی. آنها در یک نقطه دور 4 بازیکن پشت #3 با حداکثر سرعت دویدن در صنعت بی سیم و ترکیب برخی از دانا, بازاریابی, نام تجاری افتراق و پول و طیف از AT&T (پس از شکست در ادغام) به نوبه خود یک مبارزه شرکت به غالب 3 بازیکن.

چند سال پیش من شنیده ام بسیاری از آنلاین ramblings از وبلاگ نویسان که داچ Telcom, Tmobile شرکت پدر و مادر امیدوار بودم برای خالی کردن آنها و خروج آمریکا بی سیم در بازار است. در حال حاضر داچ Telcom به نظر می رسد می خواهید به نگه داشتن آنها را به رسمیت می شناسد و آن TMobile کمک فوق العاده به خط پایین خود را.

من به یاد داشته باشید شرکت هایی مانند فیلمهای, KB, اسباب بازی و, اسباب بازی R با ما و می توانید درک غم و اندوه می آید که از دیدن یک شرکت موفق محو, اما من هیجان زده برای دیدن اگر Tmobile ادامه به نوآوری و چگونه این صنعت بی سیم ممکن است تغییر در آینده 1-3 سال.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن