Quote نوشته اصلی توسط جاده خطر
View Post
…یا من بد بودن در گوگل و یا مانند یک setup امکان پذیر نیست. اگر نه ممکن است آنچه را مطلق ارزان ترین راه برای به انجام رساندن هدف من?

یا شاید خرید یک mifi و امیدوارم یک دیتا سیم کارت که بر روی شبکه ورایزون است (بهترین پوشش در منطقه خواهد شد اما در نظر دیگران اگر نیاز باشد) و هر زمان که من نیاز به داده ها فقط با خرید یک تکه (که من مطمئن هستم که منقضی می شود در 30 روز) و بهترین از آن. 6 ماه بعد اگر من نیاز به داده های تلفن همراه و یا یک نسخه پشتیبان تهیه به اینترنت برای چند ساعت….. بالا کردن حساب من دوباره ؟ اگر من نیاز به رفتن این مسیر هر توصیه در mifi ؟

شما نمی تعفن در گوگل. کانون قصد دارد با یک سپرده است که منقضی نمی کند وجود ندارد دیگر. کسانی که استفاده می شود به خیلی گران قیمت به ازای هر گیگابایت مانند $20 GB. تقریبا هر چیزی دیگری است که هزینه ماهانه این که آیا شما از آن استفاده کنید یا نه برای یک مقدار محدود از گیگابایت.

شما می توانید سوئیچ یکی از گوشی های خود را به ورایزون اعتباری با unlim بحث و متن و 6GB از داده ها یک ماه است که شامل hotspot برای $35 ماه با autopay. که راه شما می خواهم که گوشی Verizon و کانون در دسترس زمانی که شما می خواهید آن را کمتر از آنچه است که استفاده می شود به عنوان یک تلفن. داده ها استفاده نشده رول بیش از یک ماه. البته که افزایش هر خط هزینه های خود را از سیم کارت دائمی طرح خانواده.

امیدوارم دیگران خواهد شد برخی از ایده های خوب.

برای AT&T mifi من یک refurb سرعت برای $30. این یک کافی اساسی کانون. در غیر این صورت بیشتر مدل های اخیر احتمالا 100 دلار و بالاتر.

کانون های ارزان برای یک مهره سخت به کرک. من عاشق داشتن معدن برای بد فای هتل, راه سفر, کابل قطع بازدید از اقوام بدون اینترنت و…. اما هزینه آن از من 25 دلار در ماه و من به سختی از آن استفاده کنید. این یک طرح نامحدود است که دیگر در دسترس نیست بنابراین من نمی توانم آن را رها کنید و آن را به عقب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im