پخت و پز با ترخون تازه

ارسال شده توسط Kalyn دنی در 27 ژوئن 2020

اینجا همه از من راهنمایی برای پخت و پز با ترخون تازه فقط در صورتی که شما به اندازه کافی خوش شانس به برخی از در حال رشد در باغ سبزی خود را! ترخون رشد می کند مانند یک علف هرز و آن را به یک عطر و طعم فوق العاده استفاده می شود که در مقادیر کوچک است.

پین ترخون تازه به سعی کنید برخی از دستور العمل های بعد!

Cooking with Fresh Tarragon top photo collage

این پست در مورد پخت و پز با ترخون تازه بعدی در این سری در مورد پخت و پز با سبزی تازه آغاز شده است که چند هفته پیش با پخت و پز با نعناع تازه. و من امیدوارم که هر کسی که در حال رشد گیاهان و یا خرید آنها را در بازار کشاورزان را دریافت کنید برخی از دستور العمل جدید از ایده های این پست.

البته اگر شما به اطراف نگاه این وبلاگ در همه شما می توانید بگویید من باغبانی و تازه گیاه علاقه مندان! برای سال های بسیاری از من نوشت مکرر پست در مورد باغ من در این وبلاگ و صحبت در مورد چگونه من با استفاده از باغ تولید در دستور العمل. و حتی در حال حاضر که من یک مقدار کوچکتر باغ من هنوز هم می خواهم به ویژه سبزیجات و گیاهان است که من با استفاده از باغ.

و من به تازگی متوجه فرانسوی من ترخون به طور کامل خارج از کنترل, بنابراین من فکر کردم که ترخون تازه باید کامل گیاه به نور افکن بعدی! من فکر نمی کنم ترخون است به عنوان به خوبی شناخته شده و یا اغلب استفاده می شود به عنوان بسیاری از دیگر سبزیجات تازه, اما من فکر می کنم مردم تا پایان با محبت آن را هنگامی که آنها آن را امتحان کنید. من امیدوارم که شما در یادگیری چیزی در مورد ترخون تازه و الهام گرفته سعی کنید پخت و پز با آن اگر این گیاه به شما جدید است!


cooking with French tarragon

نکاتی برای رشد ترخون:

اگر شما می خواهید به رشد ترخون یا سعی کنید پخت و پز با آن اولین چیزی که مهم است به مطمئن شوید که شما در حال گرفتن , فرانسوی, ترخون (و نمی تواند آن را از دانه رشد کرده است بنابراین شما نیاز به خرید یک کارخانه اگر شما می خواهید به رشد آن است.) انواع مختلفی وجود دارد از ترخون و ترخون و مکزیک ترخون وجود ندارد دوست داشتنی رازیانه مانند عطر و طعم است که باعث می شود ترخون فرانسوی تا معشوق. هنگامی که هنگامی که شما دستور العمل های که فقط لیست “ترخون” به عنوان یک عنصر تقریبا مسلم است که این به معنی فرانسوی ترخون. و فقط مانند بسیاری از گیاهان دیگر شما می توانید یخ ترخون و استفاده از آن در غذاهای تمام زمستان طولانی.

چه فرانسوی ترخون طعم بود ؟

فرانسوی, ترخون دارای عطر و طعم است که تا حدودی شبیه به ریحان با اما با بیشتر طعم شیرین بیان یادداشت و آن را قوی تر از ریحان بنابراین شما فقط نیاز به یک مقدار کوچک ترخون تازه خرد شده برای اضافه کردن مقدار زیادی از عطر و طعم به یک دستور غذا. این یکی از اصلی ترین طعم دهنده در, سس Béarnaise اگر شما تا کنون به حال که فوق العاده سس فرانسه. و ممکن است شما نیز تا به حال سرکه ترخون یا سبز الهه سس سالاد که هم که مشخص فرانسوی ترخون طعم.

French tarragon snipped from plants

چه مواد غذایی می کند, فرانسوی, ترخون به خوبی با?

من فکر می کنم, فرانسوی, ترخون دارای عطر و طعم است که کمی شبیه به ریحان با اما با بیشتر طعم شیرین بیان یادداشت و آن را قوی تر از ریحان بنابراین شما فقط نیاز به یک مقدار کوچک ترخون تازه خرد شده برای اضافه کردن مقدار زیادی از عطر و طعم به یک دستور غذا. ترخون به طور سنتی توسط زوج با مرغ, تخم مرغ, ماهی و سبزیجات چند اما در چند سال گذشته من متوجه شده ام آشپز خلاق هستند و ترکیب آن با بسیاری از چیزهای بیشتر.

من امیدوارم که شما لذت بردن از تلاش برخی از این دستور العمل با ترخون تازه از Kalyn آشپزخانه و وبلاگ نویسی من دوستان است.

Green Goddess Salad Dressing

وقتی کسی شگفتی اگر آنها مانند عطر و طعم از ترخون من از آنها بخواهید اگر آنها می خواهم سبز الهه سس سالاد. من فکر می کنم که یکی از اولین چیزهایی که من خوردم که تا به حال این عطر و طعم (اگر چه در آن زمان من نمی دانستم که ترخون طعم ساخته شده است که من عاشق این پانسمان تا این حد!)

Grilled Chicken with Tarragon-Mustard Marinade shot of grilled chicken on serving plate

مرغ گریل شده با خردل ترخون, ترشی ممکن است یک خوب را امتحان کنید اگر شما هرگز پخته شده با ترخون زیرا ترخون طعم تر است ظریف در اینجا.

Tarragon Shrimp Salad in salad bowl

من عاشق فرانسه ترخون با میگو و من واقعا لذت بردن از طعم در این ترخون سالاد میگو.

Sauteed Chicken Breasts with Tarragon-Mustard Pan Sauce on plate

این بسیار قدیمی اما دستور غذا خوشمزه برای سرخ کرده سینه مرغ با ترخون-خردل تابه سس خیلی خوب است من با خوشحالی آن را برای مهمانان شام!

Tarragon-Mustard Deviled Eggs on plate

فرانسوی, ترخون, خردل و تخم مرغ کامل بود ترکیب عطر و طعم در این ترخون-خردل تخم مرغ Deviled شده!

Broccoli and Cauliflower Salad with Feta and Tarragon Vinaigrette finished salad served in bowl

کلم بروکلی و گل کلم سالاد با پنیر فتا و ترخون سرکه بریزید یک ایده ساده اما پانسمان بسیار خوش طعم!

Tarragon Chicken Salad finished salad in serving bowl

و در نهایت این ترخون سالاد مرغ شد اولین دستور من زمانی که برای اولین بار سعی فرانسوی ترخون و حق دور من کاشته ترخون در باغ من. من این سالاد هر تابستان و هرگز از آن خسته می شوند!

بیشتر فرانسوی ترخون با مرغ:

ترخون سالاد مرغ ~ Simply Recipes
ترخون مرغ Fricassee ~ Kitchn
کبابی مرغ ترخون با سس گوجه فرنگی ~ Simply Recipes
مرغ با ترخون تازه پستو ~ پیاده رو کفش
کرم ترخون دیژون مرغ دیگچه ~ اقامت در آشپز خانه

بیشتر فرانسوی, ترخون تخم مرغ:

ترخون و فلفل قرمز بو داده تخم مرغ Deviled شده ~ کامل آشپزخانه
ترخون سالاد تخم مرغ را به سادگی از دستور
مرغ و سالاد تخم مرغ با ترخون خردل سرکه بریزید ~ کامل آشپزخانه
ترخون سالاد تخم مرغ ~ Simply Recipes
فرانسوی, ترخون بیش از آبش تخم مرغ ~ گلوتن رایگان جالب

بیشتر فرانسوی ترخون با ماهی:

ماهی قزل آلا کبابی در فویل با ترخون و پیازچه و آب سیب ~ Cookin’ Canuck
صدف در ترخون و سس خامه ~ آبی آشپزخانه
لیمو و ترخون Cod فیله ~ $5 شام
مدیترانه, سالاد تن ماهی با ترخون سرکه بریزید ~ مشاهده از بزرگ جزیره
ماهی قزل آلا با دیژون سس ترخون ~ زندگی شهد

بیشتر فرانسوی ترخون با سبزیجات

گوجه فرنگی-ترخون سوپ ~ هرگز به اندازه کافی آویشن
مارچوبه با ترخون سرکه بریزید ~ سالم دستور العمل های فصلی
گریل شده با کنگر فرنگی با سیر و ترخون کره ~ سفید در برنج, زن و شوهر
بو کنگر فرنگی با لیمو و ترخون کره ~ من نفس من گرسنه هستم

Pinterest image of Cooking with Fresh Tarragon

ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>