اشتباه Safelink add-on for دقیقه و داده

من شده است در Safelink برای 2 ماه و 350 دقیقه متن نامحدود و 3gb داده در هر ماه. پس Covid آغاز شده و در حدود همان زمان Safelink شده است به من نامحدود دقیقه و 8 گیگابایت از داده ها در هر ماه. پس از Covid تبلیغی به پایان می رسد من به احتمال زیاد نیاز به اضافه کردن داده ها و/یا دقیقه به طرح من گهگاه. من به دنبال در Safelink طرح ارتقا صفحه هستم و اشتباه چگونه این برنامه کار با موجود کمک هزینه ماهانه.

من ذکر شده برنامه های زیر. اولین مجموعه از برنامه های می گویند که آنها کار می کنند به طور جداگانه از رایگان بهره مند شوند در حالی که برنامه های نامحدود می گویند که آنها به جای هر گونه استفاده نشده اطلاعات رایگان.

اگر من سود آغاز می شود در ابتدای ماه و من از دقیقه اجرا آن بهتر خواهد بود برای من برای انتخاب ثابت دقیقه برنامه ؟ اگر من در اجرا از داده ها اول باید پرداخت کنم برای طرح نامحدود?

اگر برنامه های نامحدود جایگزین تاسیسات اطلاعات بهره مند شوند و نه اضافه کردن به آن به نظر می رسد مانند من می خواهم به پرداخت $15 برای صدای نامحدود پس از دریافت و هیچ چیز دیگری از من را در حال حاضر دریافت متن نامحدود و 3GB داده است.

با تشکر از کمک شما.

10 دلار برای 500min, 500text, 500MB داده
$12 برای 1000min, 1000text 1GB دیتا

*اعتبار هر کارت شامل یک مجموعه ای از تعداد دقیقه/اطلاعات و خدمات روز است که از آغاز تاریخ اعتبار کارت های اضافه شده به گوشی. این برنامه کار به طور جداگانه از مزایای رایگان برنامه. قابلیت می تواند متفاوت باشد بسته به نوع دستگاه.

برنامه های نامحدود (بحث و متن) برای 30 روز

$15 3GB داده
$20 4GB داده
$30 14GB داده
$39 40GB داده

**هر یک از خدمات طرح شامل یک مقدار ثابت از داده ها با سرعت بالا به عنوان مشخص شده در برنامه شما خریداری 30 روز از خدمات جایگزین نشده اطلاعات رایگان. محدودیت های دیگر اعمال می شود. SafeLink حق فسخ خدمات خود را به صورت غیر مجاز و یا غیر طبیعی استفاده. ممکن است تنها درخواست یک برنامه داده هر 30 روز. اطلاعات با سرعت بالا انتقال نیست بیش از یکی 30 روز سرویس دوره به بعد است. اگر شما ثبت نام این سرویس را بازگشت به استاندارد SafeLink طرح پس از 30 روز. واقعی در دسترس بودن پوشش و سرعت ممکن است متفاوت باشد. هیچ انتقال خدمات استفاده نشده.

ارسال شده از آی فون با استفاده از HoFo

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>