آپارتمانهای استفاده می شود به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای کسانی که می خواستم به کسب درآمد اجاره. قیمت خانه های بسیار زیاد و همراه با تعمیر و نگهداری است که بسیاری از مستاجرها نمی خواهید به مقابله با. شانس مستاجرها مایل یک آپارتمان را افزایش می دهد به خصوص اگر در واقع در یک مطلوب منطقه مدرسه. جنبه های منفی وجود دارد از داشتن محل سکونت و هر نوع دیگر از ملک به عنوان همه چیز دارای جوانب مثبت و منفی.

داشتن یک خانه است که نه تنها در توانایی مالی بسیاری از خانواده ها در اقتصاد امروز. قادر به اجاره یک ملک بزرگ که دارای امکانات بسیار زیاد می تواند به کاهش صورتحساب در مناطق دیگر از زندگی است. همه چیز با آمدن جنبه های است که ممکن است کمتر از ایده آل با آپارتمان یکسان بودن. در زیر مشکلات سازمان دیده بان را برای زمانی که داشتن محل سکونت.

سالن ورزش و یا استخر

امکانات رفاهی در محل سکونت پیچیده می تواند متفاوت باشد فوق العاده با برخی از داشتن استخر و ورزشگاه در حالی که دیگران فقط باید یک محل باشگاه وانجمن. کیفیت این امکانات می تواند تاثیر این هزینه ها در محل سکونت پیچیده به عنوان حفظ یک استخر یا سالن می تواند گران قیمت. برای آب و هوای گرمتر یک استخر می تواند به مراتب بیشتر مقرون به صرفه به عنوان آن را نمی خواهد نیاز به همان مقدار از برق برای گرم کردن استخر.

سالن های ورزشی نیاز به بررسی شود و نگه داشته تا به عنوان به خوبی به عنوان آخرین چیزی که هر کسی می خواهد به مجروح شود در حالی که در تلاش برای بهبود سلامت خود را. تعداد دستگاه های تناسب اندام نیز باید در نظر گرفته شود به عنوان یک شلوغ ورزشگاه است نه محل به حجاری بدن خود را.

ها و یا انجمن محل سکونت هزینه

وجود دارد بسیار زیاد هزینه برای برخی از آپارتمانهای بسته به ارتباط و امکاناتی که ارائه می شوند. این می تواند به یک هزار دلار و یا بیش از توجه به کیفیت آپارتمانهای. زمان را از نزدیک نگاهی به این هزینه های آنها به عنوان یک تضمین هزینه که باید پرداخت ماهانه همراه با هزینه های وام مسکن و لوایح دیگر. چند دلار اضافی از یک سال می توان یک هزینه بزرگ برای کسانی که بازنشسته هستند و در یک درآمد ثابت.

شما نیاز به سازمان دیده بان برای آپارتمانهای با توجه به نیاز به جایگزینی سقف و یا دیگر تعمیر و نگهداری است که می تواند اضافه کردن به هزینه های ماهانه.

عدم حفظ حریم خصوصی

آپارتمانهای برای همه نیست به عدم وجود حریم خصوصی در بسیاری از مشاع جوامع است. توانایی راه رفتن به ماشین خود را بدون اینکه گفته شده را می توان حذف در بسیاری از آپارتمانهای. برای آن دسته از افرادی که می خواهید حریم خصوصی شما ممکن است قادر به شنیدن همسایگان خود استدلال از طریق دیوار. نگاهی هم به فکر می کنم در مورد جنبه های مختلف از حریم خصوصی و اینکه آیا آنها یک اولویت در اموال خود را جستجو کنید.

این استخر که در جامعه محل سکونت است که نمی تواند خصوصی در کوچکترین به عنوان هر کس امتیاز از استفاده از آن. ورزشگاه ممکن است کامل در ساعات خاصی است که چیزی کمتر از یک کابوس برای علاقه مندان تناسب اندام. درک می کنیم که با خرید از محل سکونت شما ممکن است خرید واقعی حریم خصوصی با محل سکونت.

حیوانات خانگی می تواند یک مسئله

موارد زیر را می توان مسائل را وقتی که می آید به حیوانات خانگی:

  • نژادهای خاصی از سگ ها ممنوع, به عنوان آنها را به دست آورد شهرت بد.
  • محدودیت هایی وجود دارد با برخی از آپارتمانهای آن را منع سگ از اندازه های خاص.
  • حیوانات خانگی که دائما در حال فرار از خانه و در حال اجرا در اطراف پیچیده می تواند منجر به اخراج از مالک.

زندگی در محل سکونت می تواند یک انتخاب عالی برای بسیاری از خانواده ها و افراد است. زمان را در نظر بگیرید مشاع بیمه همراه با عوامل دیگر است که محل سکونت یک سرمایه گذاری خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im