گشنیز-دوستداران کامل Guacamole

ارسال شده توسط Kalyn دنی در مارس 4, 2020

وجود دارد هیچ چیز مانند تازه ساخته شده guacamole و هر رستوران مکزیکی است نسخه خود را, اما من دوست دارم این مواد در گشنیز-دوستداران کامل Guacamole! فقط سوئیچ گشنیز به صورت نازک ورقه شده پیاز سبز اگر شما یک گشنیز فن.

پین گشنیز-دوستداران کامل Guacamole به آن را امتحان کنید بعد!

Cilantro-Lovers Perfect Guacamole with Red Onion, Lime, and Chiles found on KalynsKitchen.com

فردا Cinco de Mayo و آوکادو در فروش هستند در همه جا تا امروز من یادآوری شما را به برخی از هوای تازه در خانه guacamole به جشن می گیرند! یک دلیل وجود دارد که چرا fresh guacamole ساخته شده در جدول خود را است چنین چیزی در رستوران مکزیکی و Guacamole چیزی است که باید شامل هر غذای شام شما را قبول ندارند ؟ و این گشنیز-دوستداران کامل Guacamole کاملا مورد علاقه من نسخه guacamole; این دستور من برای سال استفاده می شود. (و اگر شما چروکیده بینی خود را در ذکر گشنیز, شما می توانید با استفاده از برش های نازک ورقه شده پیاز سبز به جای آن و آن را هنوز هم خواهد بود.)

من به یاد داشته باشید اولین بار من طعم guacamole در منو به عنوان “Guacamole سالاد” در حال حاضر بلند رفته رستوران به نام تامپیکو را در مرکز شهر سالت لیک سیتی. این بود که خامه کمی تند بود و فقط یک لمس از آهک و من فکر کردم آن را یکی از مهمترین آسمانی چیزهایی که من می خواهم تا کنون طعم. برای سال های من ساخته شده است “آسان Guacamole” برای احزاب فقط با آووکادو, لیمو ترش و کمی از پودر فلفل قرمز, و آن را همیشه یک ضربه. پس از آن حدود ده سال پیش من شروع به اضافه کردن برخی از بسیار ریز خرد شده, گشنیز و پیاز قرمز به من دستور غذا guacamole.

اما حتی اگر من هنوز هم به من Guacamole دقیقا با این مواد تشکیل دهنده در این گشنیز-دوستداران کامل Guacamole دستور صادقانه من احتمالا می خواهم به خوردن guacamole فقط در مورد هر راه شما می خواهید آن را به. من حدس می زنم وجود دارد دیگر افراد خاص guacamole تنظیمات بنابراین اگر شما می خواهید به وزن در لطفا یک نظر ترک گفتن ما فقط آنچه شما فکر می کنم مواد لازم برای کامل guacamole.

من هم مشترک 10 کم کربوهیدرات مواد غذایی مکزیکی مورد علاقه های شما و به یاد شما در مورد بیش از 25 بیشتر کم کربوهیدرات مواد غذایی مکزیکی شام, بنابراین من امیدوارم که شما برنامه ریزی شده خود را Cinco de Mayo منو. شخصا من نمی خواهد ذهن یک هفته تمام از مواد غذایی مکزیکی!


Cilantro-Lovers Perfect Guacamole process shots collage

چگونه می توان گشنیز-دوستداران کامل Guacamole:

(پایین برای تکمیل قابل چاپ دستور غذا.)

 1. شروع با دو کاملا رسیده آوکادو. پوست آوکادو تاس را به تکه های و بازی شیر یا خط با آب آهک.
 2. شما همچنین نیاز خرد شده پیاز قرمز و ریز خرد شده, گشنیز (یا پیاز سبز).
 3. چنگ زدن به برخی از زمین Ancho شیلی (لینک های وابسته), سبز, سس سس فلفلی تاباسکو (لینک های وابسته) و نمک و یا سبزیجات-Sal (لینک های وابسته).
 4. هنگامی که شما کرده اید ریخته و در آووکادو آب آهک ریز خرد شده پیاز قرمز ریز خرد شده, گشنیز, Ancho, شیلی, فلفل سبزیجات-محلول معطر اب امونیاک و سبز فلفلی تاباسکو از آن زمان شروع به mashing guacamole با چنگال. من از ذهن نیست چند تکه در guacamole, اما این یک ترجیح شخصی است.
 5. در خدمت حق دور و یا سرما برای یک ساعت یا بیشتر را انتخاب کنید!

Cilantro-Lovers Perfect Guacamole with Red Onion, Lime, and Chiles found on KalynsKitchen.com

گشنیز-عاشق Guacamole بزرگ با نازک jicama یا شیرین مینی, فلفل, قاشق, اگر شما در حال تلاش برای جلوگیری از چیپس ذرت!

راه سرگرم کننده برای غذا خوردن Guacamole:

آسان خیار Guacamole اشتها آور گزش
آسان کم کربوهیدرات Guacamole Tostadas
هفت لایه Tostadas
جنوب غربی املت با آسان Guacamole

مواد تشکیل دهنده

 • 2 متوسط آوکادو (یادداشت کنید)
 • 1 تی freshly squeezed آب آهک (یادداشت کنید)
 • 3 T بسیار ریز خرد شده پیاز قرمز
 • 1/4 فنجان بسیار ریز خرد شده گشنیز تازه (یادداشت کنید)
 • 1/4 قاشق چایخوری. زمین Ancho فلفل قرمز
 • 1/2 قاشق چایخوری. سبزیجات-Sal (و یا استفاده از 1/4 قاشق چایخوری. به طور منظم نمک)
 • 1/2 قاشق چایخوری. سبز سس سس فلفلی تاباسکو (بیشتر یا کمتر به سلیقه و یا استفاده از هر گونه سس داغ که دوست دارید طعم)

دستورالعمل

 1. پوست آوکادو و تاس را به قطعات. قرار داده و آووکادو را در یک لیوان و یا کاسه پلاستیکی و پرت کردن با آب آهک.
 2. بطور عالی یا ظریف یا ریز ریز ریز کردن پیاز قرمز و گشنیز (یا پیاز سبز) و اضافه کردن آووکادو.
 3. اضافه کردن زمین Ancho, شیلی, فلفل سبزیجات-Sal (یا نمک) و سبز سس سس فلفلی تاباسکو را به کاسه (تمام لینک ها لینک های وابسته).
 4. با استفاده از یک چنگال خمیر و هم بزنید آووکادو تا مواد دیگر مخلوط شده و آووکادو است که عمدتا له شده با برخی از تکه های کوچک باقی مانده است. طعم ادویه و اضافه کردن نمک و فلفل قرمز یا سس تند در صورت دلخواه.
 5. Guacamole بهتر است فقط قبل از خوردن است اما نگه داشتن آن را در یخچال برای یک روز یا بیشتر. (بالای قهوه ای خواهد شد اما اگر شما هم بزنید شما در پیدا کردن آب آهک نگه داشته است بقیه آووکادو از تیره شدن.)

یادداشت

آوکادو باید کاملا رسیده برای خوب guacamole; گوشت آووکادو باید به سختی به زمانی که با فشار انگشت شست خود را. من با استفاده از میوه تازه یخ زده آب آهک. استفاده از ریز خرد شده پیاز سبز اگر شما یک گشنیز و avoider.

اطلاعات تغذیه ای که بر اساس 1/4 فنجان اندازه خدمت.

این دستور العمل ایجاد شده توسط Kalyn پس از آزمایش با guacamole از طریق سال.

اطلاعات تغذیه:

عملکرد:

6

اندازه خدمت:

1
مقدار در هر وعده: کالری: 112مجموع چربی: 10 گرمچربی اشباع شده: 1 گرمچربی اشباع نشده: 8gکلسترول: 0mgسدیم: 17mgکربوهیدرات: 7 گرمفیبر: 5 گرمقند: 1 گرمپروتئین: 2g

اطلاعات مربوط به تغذیه است که به طور خودکار محاسبه می شود با دستور العمل پلاگین استفاده میکنم. من یک متخصص تغذیه و نمی تواند تضمین 100% دقت از متغیرهای بسیاری بر این محاسبات است.

Cilantro-Lovers Perfect Guacamole with Red Onion, Lime, and Chiles found on KalynsKitchen.com

رژیم غذایی کم کربوهیدرات / پایین-Glycemic Diet / رژیم غذایی ساحل جنوبی پیشنهادات:
مواد تشکیل دهنده در این گشنیز-عاشق Guacamole کم کربوهیدرات و کم قند و تایید شده برای تمام مراحل از رژیم غذایی ساحل جنوبی (هر چند محدود به 1/3 آووکادو در هر روز برای ساحل جنوبی است.) البته سنتی تراشه های ذرت اغلب در خدمت با guacamole نیست کم کربوهیدرات یا رژیم غذایی ساحل جنوبی دوستانه اما آووکادو بزرگ با فقط در مورد هر چیزی. نازک ورقه jicama “چیپس” و یا شیرین مینی فلفل قاشق بزرگ برای کم کربوهیدرات dippers!

پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی:
استفاده از دستور العمل های اشتها آور برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی. با استفاده از دستور العمل های رژیم غذایی نوع عکس صفحات اول برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مناسب برای خاص برنامه. شما همچنین می توانید دنبال Kalyn آشپزخانه در Pinterest برای دیدن تمام دستور العمل های خوب من به اشتراک گذاری وجود دارد.

Cilantro-Lovers Perfect Guacamole with Red Onion, Lime, and Chiles found on KalynsKitchen.com


ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر