شکلات و Guajillo شیلی کیک میوه

شکلات و Guajillo شیلی کیک میوه به شما می گویند کیک میوه من می گویند کرم کارامل; هر آنچه که شما آن را تماس,

توسط HALOHEKAYATHA در 26 فروردین 1399
شکلات و Guajillo شیلی کیک میوه

به شما می گویند کیک میوه من می گویند کرم کارامل; هر آنچه که شما آن را تماس, این, غنی, شکلات کاستارد می شود میوه آن گرما از علاوه بر این دارچین و خشک guajillo چیلس.

عملکرد: در خدمت 8

زمان: 6 ساعت و 50 دقیقه

مواد تشکیل دهنده

 • 1⅓ فنجان (10½ اونس.) قند تقسیم
 • ½ قاشق چایخوری. نمک حلال تقسیم
 • 2 فنجان شیر کامل
 • 1 فنجان خامه سنگین
 • ½ فنجان (¾ اونس.) ریشه و خرد شده guajillo چیلس (نه دانه)
 • 10 چوب دارچین ترک خورده چند بار در یک هاون و دسته هاون
 • 10 اونس است. تلخ و شیرین (60-70 درصد) شکلات ریز خرد شده (1⅔ فنجان)
 • 5 عدد تخم مرغ بزرگ به علاوه 1 زرده تخم مرغ بزرگ
 • ¼ قاشق چایخوری. عصاره وانیل خالص

دستورالعمل

 1. مجموعه ای رک در مرکز فر و قبلا گرم به 325°F. محل 10 اینچی پای صفحه توسط اجاق گاز است. در سنگین قابلمه روی حرارت متوسط به بالا, اضافه کردن ½ فنجان به علاوه 3 قاشق غذاخوری (5¼ اونس) شکر ¼ قاشق چای خوری نمک و ⅓ فنجان آب سرد است. هم بزنید با قاشق تا شکر حل شده و سپس طبخ تا زمانی که شربت می شود یک رنگ مس و ثبت 240°F در دماسنج آب نبات در حدود 10 دقیقه است.
 2. بلافاصله داغ بریزید کارامل به پای صفحه و چرخش صفحه به آرامی تا کارامل کت پایین در یک لایه و حتی. را کنار بگذارند.
 3. در یک قابلمه کوچک روی حرارت متوسط کم اضافه کردن شیر, خامه, چیلس و دارچین. را به سر بجوش و خروش آمدن و سپس خاموش کردن پوشش گلدان را کنار بگذارند و برای شیب دار برای 15 دقیقه.
 4. در همین حال در یک قابلمه متوسط اضافه کردن آب به اندازه کافی برای رسیدن به یک اینچ یا دو تا دو طرف. تنظیم یک کاسه بزرگ در بالا (پایین کاسه لمس باید آب است.) اضافه کردن شکلات به کاسه و آوردن آب به بجوش و خروش آمدن. اجازه دهید طبخ تکان دهنده شکلات گاهی اوقات با یک کاردک لاستیکی تا زمانی که کاملا ذوب شده و سپس حذف کاسه. پور شیر گرم مخلوط شکلات و ماهوت پاک کن زدن به ترکیب.
 5. در یک کاسه بزرگ ماهوت پاک کن زدن باقی مانده ½ فنجان به علاوه 3 قاشق غذاخوری شکر را با تخم مرغ, زرده تخم مرغ, وانیل و باقی مانده ¼ قاشق چای خوری نمک. اضافه کردن به مخلوط شکلات و ماهوت پاک کن زدن به ترکیب.
 6. تنظیم جریمه صافی بیش از یک کاسه بزرگ و فشار شکلات مخلوط فشار در جامدات با یک کاردک یا پشت یک قاشق عصاره حد مایع به عنوان امکان پذیر است. دور انداختن مواد جامد و مایع بریزید به پای صفحه.
 7. آوردن یک کتری آب جوش. جای پای صفحه در تابه مثل آتش و محل تابه را در فر. با دقت اضافه کنید به اندازه کافی آب جوش به تابه مثل آتش برای رسیدن به نیمه راه تا طرف پای صفحه. پوشش پان محکم با فویل آلومینیوم و پخت تا کاستارد تنظیم شده است اما هنوز هم لق حدود 1 ساعت و 10 دقیقه است.
 8. حذف تابه را از فر حذف پای صفحه و اجازه دهید سرد بر روی یک سخت بازپرسی کردن از سیم برای 30 دقیقه. یخچال تا کاملا سرد حدود 4 ساعت است. برای حذف و در خدمت اجرای نازک چاقو در امتداد دو طرف از پای صفحه برای کمک به انتشار کیک میوه. واژگون بزرگ, تخت, ظرف غذا در بالای صفحه پای. نگه داشتن آنها را با هم بصورتی پایدار و محکم تلنگر پای صفحه به انتشار کیک میوه. برش به قاچ و خدمت می کنند.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن