گل کلم برنج و لوبيا Burrito کاسه

ارسال شده توسط Kalyn دنی در مه 27 سال 2020

گل کلم برنج و لوبيا Burrito کاسه ویژگی های برنج گل کلم با چاشنی لوبیا چيتي Poblano چیلس و پیاز قرمز صدر با گوجه فرنگی-سالسا آووکادو برای خوشمزه گیاهی غذا. و تاپیک پایین کربوهیدرات گزینه برای این خوشمزه burrito کاسه و اگر شما اهمیتی نمی دهند اگر آن را وگان شما می توانید اضافه کردن پنیر یا خامه ترش.

پین گل کلم برنج و لوبيا وگان, کاسه Burrito به آن را امتحان کنید بعد.

Cauliflower Rice and Pinto Bean Burrito Bowl photo of two finished bowls with text overlay

زمانی که من در جشن من 15 سال سالگرد وبلاگ من خواسته خوانندگان چه نوع از دستور العمل های آنها می خواهم برای دیدن بیشتر و کاملا چند نفر ذکر شده بیشتر در کارخانه مواد غذایی در این وبلاگ. و از آنجا که در حال حاضر حدود 600 دستور العمل در این رده برای سلامتی, من متوجه شدم که من نیاز به نور افکن بدون گوشت غذاهای بیشتر به طور منظم! مسلما کاملا چند از من meatless دستور العمل های سالاد و مخلفات اما من این واقعا شگفت انگیز بدون گوشت, غذاهای اصلی, بیش از حد, مانند این گل کلم برنج و لوبيا Burrito کاسه که من با برادرزاده من جیک.

من این چالش را دوست دارم برای ایجاد یک واقعا خوش طعم سلامتی ظرف اما درصد بالایی از من meatless دستور العمل شامل پنیر بنابراین من فوق العاده هیجان زده وقتی که من می توانید یک دست کشیدن جوراب خود کردن دستور العمل های مانند این یکی که در واقع وگان. البته جیک و من gobbled این تا بدون کوچکترین فکر این که وگان اما برای کسانی که مراقبت از آن را یک به علاوه!

من آن را گفته ام اما من فکر می کنم شما نیاز به اضافه کردن مواد تشکیل دهنده با طعم دهنده های قوی به نوبه خود گل کلم برنج به چیزی که واقعا خوب است و در این دستور غذا لوبیا و گل کلم برنج دریافت یک طعم و بوست با پیاز قرمز Poblano فلفل و Kalyn را ادویه تاکو; سپس گل کلم برنج و لوبیا مخلوط صدر با تازه مزه سالسا با گوجه فرنگی, آوکادو, سبز, پیاز, گشنیز, آب آهک خرد شده poblanos و زیره. اوه آره این طوری بود خیلی خوب!

چگونه می تواند شما را در این دستور غذا کمتر کربوهیدرات ؟

جیک و من نمی قادر به متقاعد کردن خودمان به گل کلم برنج کاسه Burrito بدون لوبیا و حتی باعث می شود که این دستور العمل بالاتر در کربوهیدرات اگر شما دنبال آن هستید به شدت کم کربوهیدرات در برنامه غذایی. اما اگر شما می خواهم به نوبه خود به پایین کربوهیدرات دستور من می خواهم حذف می توانید از لوبیا و اضافه کردن 2 فنجان یا خرد شده فلفل قرمز یا خرد شده کدو سبز هنگامی که شما را در روغن سرخ کرده Poblano فلفل و پیاز قرمز. اضافه کردن ادویه تاکو و طبخ چند دقیقه تا زمانی که سبزیجات مناقصه-واضح اما جست و خیز آب اگر شما با استفاده از لوبیا.

Cauliflower Rice and Pinto Bean Burrito Bowl process shots collage

چگونه می توان گل کلم برنج و لوبيا Burrito کاسه:

(پایین برای دستور العمل کامل با اطلاعات تغذیه ای.)

 1. سرخ خرد شده Poblano فلفل قرمز و پیاز را در کمی روغن زیتون.
 2. و سپس اضافه کردن Kalyn را ادویه تاکو را شستشو داده و لوبیا و کمی آب و اجازه دهید لوبیا بپزد تا زمانی که تمام آب تبخیر است.
 3. در حالی که پخت و پز تاس آووکادو, شیر یا خط با آبلیمو و گوجه فرنگی خرد شده Poblano, سبز, پیاز, خرد شده, گشنیز (یا بیشتر استفاده کنید پیاز سبز اگر شما یک گشنیز فن) آب آهک و کمی زیره سبز.
 4. برش متوسط سر گل کلم و وزوز در پردازنده مواد غذایی تا زمانی که آن را ریز خرد شده. (و یا شما می توانید با استفاده از 5 فنجان گل کلم منجمد برنج اگر شما ترجیح می دهند. آن را از فریزر چند دقیقه قبل از شروع دستور العمل.)
 5. حرارت روغن در wok یا ماهی تابه با طرف بالا, اضافه کردن سیر و طبخ فقط تا زمانی که شما بوی سیر, سپس دور انداختن سیر.
 6. اضافه کردن گل کلم خرد شده و طبخ حدود 4 دقیقه, تکان دهنده اغلب. (بررسی بسته برای پخت و پز زمان اگر شما با استفاده از گل کلم منجمد برنج.)
 7. فصل را با مقدار زیادی نمک و تازه فلفل سیاه و سفید.
 8. زمانی که گل کلم است که به سختی مناقصه اضافه کردن لوبیا مخلوط و طبخ حدود یک یا دو دقیقه بیشتر به طعم مخلوط.
 9. به خدمت گل کلم برنج و لوبيا Burrito کاسه قرار داده و یک مقدار سخاوتمندانه از گل کلم/باقلا مخلوط را در یک کاسه و از بالا با یک حرکت شبیه چمچه زنی از سالسا. (دلپذیری تجاری سالسا همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد.)
 10. ما آن را خوردند با یک سخاوتمندانه فشار آهک اضافه شده در جدول.

Cauliflower Rice and Pinto Bean Burrito Bowl close-up photo of two finished bowls

بیشتر Meatless یا وگان شام شما ممکن است مانند:

توفو کاهو بپیچید Tacos ~ Kalyn آشپزخانه
بادمجان سرخ شده و گوجه فرنگی Pitas ~ Letty آشپزخانه
وگان کلم قرمز کاسه با توفو و بادام زمینی-سس Sriracha ~ Kalyn آشپزخانه
راتاتویی با پنیر بز و آجیل کاج ~ سالم دستور العمل های فصلی
کم کربوهیدرات و سرخپوشان مدیترانه کدو نودل ~ Kalyn آشپزخانه

آخر هفته غذا در دبستان:

این دستور اضافه شده است به یک دسته به نام آخر هفته غذا در دبستان برای کمک به شما در پیدا کردن دستور العمل های شما می توانید دبستان یا کوک در تعطیلات آخر هفته و غذا خوردن در طول هفته!

مواد تشکیل دهنده

Burrito کاسه مواد لازم:

 • 1 1/2 بزرگ Poblano فلفل خرد شده کوچک (Poblanos اغلب به نام Pasilla فلفل; استفاده از دیگر نیمی از فلفل برای سالسا)
 • 1/2 پیاز قرمز کوچک خرد شده
 • 2 قاشق چایخوری. + 1 1/2 T روغن زیتون
 • 1 T Kalyn را با ادویه تاکو و یا مورد علاقه خود را تجاری ادویه تاکو
 • یکی 15 اونس. می توانید با لوبیا چيتي به خوبی شستشو داده و خشک
 • 1 متوسط گل کلم درشت خرد شده (یادداشت کنید)
 • 4 حبه سیر ورقه شده
 • نمک و تازه فلفل سیاه و سفید به طعم و مزه

سالسا مواد لازم:

 • 2 آوکادو, تکه متوسط
 • 2 T تازه فشرده آب آهک (من با استفاده از میوه تازه یخ زده آب آهک)
 • 2 فنجان گوجه فرنگی های برش به چهارم
 • 1/2 فنجان پیاز خرد شده Poblano فلفل (نیمی دیگر از فلفل استفاده در باقلا مخلوط)
 • 1/2 فنجان گشنیز خرد شده (یا استفاده از یک کمی بیشتر ریز خرد شده پیاز سبز اگر شما یک گشنیز فن)
 • 1/4 فنجان ریز خرد شده پیاز سبز
 • 1 T روغن زیتون
 • 1/4 قاشق چایخوری. زیره زمین
 • نمک را به طعم و مزه

اختیاری:

 • تازه برش لیمو به فشار در جدول
 • بیشتر گشنیز خرد شده برای اضافه کردن در جدول

دستورالعمل

 1. قرار داده و لوبیا چيتي را در یک صافی قرار داده شده در سینک بشویید و با آب سرد (تا زمانی که شما نمی بینید هر فوم.) اجازه دهید دانه های تخلیه.
 2. حرارت 2 قاشق چایخوری. روغن زیتون را در یک متوسط ماهی تابه روی حرارت متوسط اضافه خرد شده Poblano فلفل و خرد شده پیاز قرمز و روغن سرخ کرده تا زمانی که سبزیجات فقط شروع به نرم شدن حدود 3-4 دقیقه.
 3. اضافه کردن Kalyn را تاکو چاشنی خشک لوبیا و 1/4 فنجان آب به نوبه خود حرارت را کم و طبخ تا زمانی که تمام آب تبخیر است.
 4. حرارت را خاموش کنید.
 5. برای کم کربوهیدرات نسخه شما می توانید به جای لوبیا با حدود 1 1/2 فنجان یا خرد شده فلفل قرمز یا خرد شده کدو سبز و سرخ آنها را با سبزیجات. هم بزنید در ادویه تاکو و طبخ یک یا دو دقیقه بیشتر اما نمی اضافه کردن آب اگر شما با استفاده از لوبیا.
 6. درشت خرد کردن گل کلم از جمله ساقه. با استفاده از تیغه های فولادی از یک پردازنده مواد غذایی به ریز ریز کردن کلم بروکلی در دو دسته وزوز آن را تا زمانی که آن را خرد شده به اندازه کافی به کمی شبیه برنج با کمی تکه های بزرگتر. (و یا شما می توانید با استفاده از 5 فنجان گل کلم منجمد برنج اگر شما ترجیح می دهند. آن را از فریزر چند دقیقه قبل از شروع دستور العمل.)
 7. حرارت 1 1/2 قاشق غذاخوری روغن زیتون روی حرارت متوسط به بالا تا زمانی که آن را احساس می کند زمانی که شما دست خود را نگه دارید بیش از تابه اضافه کردن سیر خرد شده و طبخ فقط تا زمانی که شما می تواند بوی سیر. (اجازه ندهید که آن را قهوه ای یا نفت خواهد شد طعم و مزه تلخ به جای به سادگی سیر.)
 8. حذف سیر اضافه کرده و گل کلم خرد شده و هم بزنید سرخ کنید تا گل کلم شروع به مناقصه حدود 4 دقیقه است. (من با استفاده از جدید Green Pan Wok (لینک های وابسته) که کاملا با این نسخهها کار برای ساخت گل کلم برنج.)
 9. اضافه کردن چاشنی لوبیا (یا سبزیجات) مخلوط و طبخ حدود 1-2 دقیقه بیشتر تا زمانی که گل کلم است که به عنوان نرم به عنوان شما آن را می خواهم.
 10. حرارت را خاموش کنید.
 11. تاس آووکادو به متوسط قطعات قرار داده و به یک پلاستیک یا کاسه شیشه ای و شیر یا خط با میوه تازه یخ زده آب آهک.
 12. برش گوجه فرنگی را ریز ریز کردن نیمی دیگر از Poblano ریز ریز کردن گشنیز و برش پیاز سبز.
 13. به آرامی هم بزنید تمام سبزیجات خرد شده و سبزی به آوکادو با روغن زیتون و زیره زمین و کمی نمک.
 14. به خدمت قرار دادن مقدار مورد نظر از گل کلم برنج/باقلا مخلوط را در یک کاسه خدمت و بالا با یک سخاوتمندانه حرکت شبیه چمچه زنی از سالسا.
 15. خدمت با برش آهک اضافی و گشنیز خرد شده در صورت دلخواه. (شما همچنین می تواند در خدمت این کار را با پنیر رنده شده و/یا خامه ترش اگر شما اهمیتی نمی دهند اگر آن را وگان.)

یادداشت

شما می توانید با استفاده از 5 فنجان گل کلم منجمد برنج به جای سفت سر گل کلم اگر شما ترجیح می دهند.

اگر شما محاسبه کربوهیدرات توجه داشته باشید که این دستور دارای مقدار زیادی فیبر است که باعث کاهش کربوهیدرات خالص.

این دستور العمل ایجاد شده توسط Kalyn و جیک.

اطلاعات تغذیه:

عملکرد:

4

اندازه خدمت:

1
مقدار در هر وعده: کالری: 408مجموع چربی: 25 گرمچربی اشباع شده: 4gچربی ترانس: 0گرمچربی اشباع نشده: 20 گرمکلسترول: 0mgسدیم: 870mgکربوهیدرات: 43gفیبر: 18 گرمشکر: 9 گرمپروتئین: 11g

اطلاعات مربوط به تغذیه است که به طور خودکار محاسبه می شود با دستور العمل پلاگین استفاده میکنم. من یک متخصص تغذیه و نمی تواند تضمین 100% دقت از متغیرهای بسیاری بر این محاسبات است.

Cauliflower Rice and Pinto Bean Burrito Bowl thumbnail photo

رژیم غذایی کم کربوهیدرات / پایین-Glycemic Diet / رژیم غذایی ساحل جنوبی پیشنهادات:
لوبیا چیتی در نظر گرفته “خوب کربوهیدرات” اصلی رژیم غذایی ساحل جنوبی و این گل کلم برنج و لوبيا وگان, کاسه Burrito با مقدار متوسط لوبیا در هر وعده خواهد بود تایید شده برای هر مرحله از ساحل جنوبی. دستورالعمل ها را دنبال کنید در این دستور به جای کاهش کربوهیدرات سبزیجات لوبیا برای انواع دیگر کم کربوهیدرات خوردن برنامه.

پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی:
استفاده از کاسه غذا دستور برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی. با استفاده از دستور العمل های رژیم غذایی نوع عکس صفحات اول برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مناسب برای خاص برنامه. شما همچنین ممکن است مانند به دنبال Kalyn آشپزخانه در Pinterest برای دیدن تمام دستور العمل های خوب من به اشتراک گذاری وجود دارد.

یادداشت های تاریخی برای این دستور:
این دستور غذا را برای اولین بار ارسال شده در آوریل 2015. آن را به روز رسانی ممکن است سال 2020 با بهتر دستورالعمل ها و گزینه ای برای استفاده از گل کلم منجمد برنج.

Pinterest image of Cauliflower Rice and Pinto Bean Burrito Bowl

ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>